PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çözemediğim Motorcu???

dragstarahme
26 Ağustos 2016, 21:15
Arkadaşlar arkadaşımın da arakadaşından gelen bir öneri ile motorcunun biri wordpress kurmuş
Linki veriyorum https://yoldabirivar.wordpress.com
Kendini tanıtması ve ''Yolun Delisi''adlı başlıkta Altın Elbiseli Adama mı laf söylüyor anlamadım
Tecrübesi olduğu aşikar çözemediğim bu kişinin AED hakkındaki görüşü beni şaşırttı ben motosiklet almadan önce sürekli AEA dinleyen biriydim anlatış tarzını da çok severim Sizce bu yazısındaki imalı cümle de hak olduğu taraf var mı?

shruikan
26 Ağustos 2016, 21:27
AED ne ola ki?

Jemand
26 Ağustos 2016, 21:29
AED ne ola ki?

altin elbiseli dingil

dragstarahme
26 Ağustos 2016, 21:33
AEO:Altın Elbiseli Adam ben kendisini severek dinleyen biriyim arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum sizler beni biraz bilgilendirirmisiniz bu konuda ben motora yeni başlarken bu adamı önermişlerdi videolarında herangi bir yanlış görmedim

cemtover
26 Ağustos 2016, 21:43
İmamin dedigini yap yaptigini yapma.

Bir AEA atasozu

bagriacik
26 Ağustos 2016, 21:45
start prim . exe

EmreKocyigit
26 Ağustos 2016, 22:03
Hold on fire!

okan kömür
26 Ağustos 2016, 22:18
Prim yapmak istemistir ya da insanoğlunun değişmez özelliklerinden olan boy ölçüşme isteği belki haklıdır belki haksız.

Zsrvc
26 Ağustos 2016, 22:31
altin elbiseli dingil
Hunharca güldürdün beni saol

:)))))))))

Mexico
26 Ağustos 2016, 23:24
Bu adamin AEA'ya laf edebilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım. Yazılarında ki çok bilmişlik ve yarım yamalak Türkçe'siyle yaptığı fakir edebiyatı güldürdü :)

Bu arada konu sahibininde 3-5 gün önce üye olup, böyle bir konu açması tuhafıma gitti...

Tİme_shİft42
26 Ağustos 2016, 23:29
Çekemediğinden okluyor çok biliyosa kendi yapsında görek :)

hasmet
27 Ağustos 2016, 00:05
Linke bakmaya gerek yok. Yazan sadece bu: "Altın Elbiseye İhtiyacımız Yok ki 3 Kuruşluk Markalara 5 Kuruş Değer Verelim"

Bunun icin baslik mi acilir Allah askina? Delinin biri kuyuya bi tas atmis...

DKN
27 Ağustos 2016, 01:03
Linke bakmaya gerek yok. Yazan sadece bu: "Altın Elbiseye İhtiyacımız Yok ki 3 Kuruşluk Markalara 5 Kuruş Değer Verelim"

Bunun icin baslik mi acilir Allah askina? Delinin biri kuyuya bi tas atmis...

taşı atar gibi yapmış atmamış.

Dash_1905
27 Ağustos 2016, 02:33
Buram buram reklam kokuyor sanki.

ZümeR
27 Ağustos 2016, 09:15
1 motora 10 kişi biner 10 tane farklı yorum alırsın.
AEA da motora biniyor ve kendince yorumunu yapıyor.
Herhangi bir artısı yok.
Tek farkı adam bunları toplayıp, derleyip yayımlıyor bizde köşe yazısı okurcasına okuyup izleyip dinliyoruz.

Kimi benimsiyor ona göre hareket ediyor, kimi sadece fikir olarak kafasının bi köşesine not alıyor, yada he yaw he he.. deyip geçiyor.

hasmet
27 Ağustos 2016, 15:24
Çoğunlukla doğru, ara sıra yanlış, ama her zaman eğlenceli. Ve tabii ki alternatifsiz...

shruikan
27 Ağustos 2016, 15:43
AEO:Altın Elbiseli Adam ben kendisini severek dinleyen biriyim arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum sizler beni biraz bilgilendirirmisiniz bu konuda ben motora yeni başlarken bu adamı önermişlerdi videolarında herangi bir yanlış görmedim

AEO ne ola ki?

GhostRıderTr
27 Ağustos 2016, 15:48
Altın ELbiseli Adam a laf edecek akdar büyümüş mü ki acaba ? Anca Tur yapsın.!

dragstarahme
27 Ağustos 2016, 20:32
Gelen bazı yorumlar oldukça çirkin biz motosiklet sevdalılarıyız burasıda motosiklete üzerine fikir ve düşünceleri paylaşabileceğimiz bir platform
Sizden ve yöneticilerden riacam var attığım mesajı düzenlemeyi bilmiyorum siz biliyorsanız şayet bana nasıl yapılacağını söyleyin yada yöneticiler yazmış olduğum mesajda Yolda biri var linkini lütfen kaldırmaları
İstemeden de olsa bunlara ben sebebiyet verdim kabul ediyorum linki paylaşmamam gerekirdi cahillik etmiş olabilirim ama bazılarınızın bu kadar çabuk insanları yargılaması kesinlikle yanlıştır.

urlalı
28 Ağustos 2016, 10:18
Açılan bu konu sayesinde o blogger vatandaşın hit tavan yaptı, gerisini bilmem.