PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MG 125 İCİN HANGİ PERFORMANS AYARLARİ YAPİLİR ?

Mehmet07MG
23 Ağustos 2016, 01:09
Merhaba öncelikle ben daha yeniyim abilerim bu forum sitesine hem motordan az bucuk biseyler anladigim icin hemde daha fazla birseyler ogrenmek icin kayit oldum
BENİM SİZE SORUM SU benim motorumun daha canli rahat kasmadan gidebilmesi icin neler yapabiliriz disli degistirmeler vs onlari biliyorumama hep ayni seyleri duymaktan sıkıldım yararli cevap verenlere simdiden cok tesekkurler ABİLERİM

uqur497
23 Ağustos 2016, 01:17
bende 100mg prince var ilk aldığımda çektiğim çileyi anlamışsındır sonra dayanamayıp 150cc silindir set attık dişliye de küçük bi oynama ile (son hız yine 120) alete bi canlılık kattık sorunda çıkartmadı ama ben 150yi geçecem illaki diyorsan ben uzak durardım.

atheras
23 Ağustos 2016, 01:21
120 teli olan jant, alt sakal , yere sıfır olması lazım , tornacıda motor açılacak 200 lük piston atılacak

Mehmet07MG
23 Ağustos 2016, 02:07
Arkadaslarben bu konuyu benim diyeceklerimden haric bisey dermisiniz diye acmistim tesekkurler simdide ben size
Bilgilerimi aciklayayim
6li baski balata
Hava filtre iptali
İridyum buji kisa buji kablosu(gecirgenligi fazla olan )
Buji pipo degisimi
Siboblarim hafif tik tik ses gelecek sekilde gevsetilmesi ses fazla cikmicak ama (((((egzoz degistirmeden ses isteyenler geri donusumu yanda olan modeller cg tipli blonklar iste o borunun motordan cikan kismini cikarin video gelebilirrrr

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:02 ----------

bende 100mg prince var ilk aldığımda çektiğim çileyi anlamışsındır sonra dayanamayıp 150cc silindir set attık dişliye de küçük bi oynama ile (son hız yine 120) alete bi canlılık kattık sorunda çıkartmadı ama ben 150yi geçecem illaki diyorsan ben uzak durardım.
Abi haklisin prince hic gitmiyo en iyisini yapmissiniz

Mengu16
23 Ağustos 2016, 02:13
210cc yaparsan uçak oluyo motor. Sen de mahallende havaalanı yoksa bile pilot olursun. Tornacıda bloğun açılmasına da gerek yok.

https://www.youtube.com/watch?v=inOjVffGz_I

Mehmet07MG
23 Ağustos 2016, 02:21
Mengu abi bu forumu senin sayende daha cok sevdim motorunu biliyorum efsane bi grumble :-)
Bizim burada yapancok biliyorum yukleme islerini sadece millette faydalansin diye yaptim not bizim koyde 250 kadar yuklu var 200 daha cok hatta yaz zorlu performance diye faceye bulursan polemick diye bi motor va efsane abi saygilar abi.

shooter1
23 Ağustos 2016, 05:09
amonyak benzini kuvvetlendirir

kurubuz
23 Ağustos 2016, 09:42
Mt125 satılır ve MT25 alınır. En garanti performans arttırma yöntemi budur. 125 motorları 2 beygir fazla yapacağım diye kurcalayıp masraf etmeyin.