PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plakam düşmüş

k_ayhn
20 Ağustos 2016, 23:31
S.a arkadaşlar motordan inince plakamın düştüğünü farkettim app bana herhangi bir sıkıntı yaratabilirmi.anadolu yakasında ümraniye üsküdarda olsa iyi olur yenisini yprırabileceğim yer varmı.

BalkanRider
20 Ağustos 2016, 23:37
Sakın emnıyete gıdıp almaya calısma bosu bosuna masraf gıt bıyerden app cıkarabılırsın yada orjınalın aynısını damgalı yapan yerler var oradan yapabılırsın

SAZMAN
20 Ağustos 2016, 23:43
S.a arkadaşlar motordan inince plakamın düştüğünü farkettim app bana herhangi bir sıkıntı yaratabilirmi.anadolu yakasında ümraniye üsküdarda olsa iyi olur yenisini yprırabileceğim yer varmı.

Aşağıdaki linkten ben bu hafta yatırdım. Mühürlü istediğim ölçüde whats uptan plaka fotoğrafı gönderdim. Yapılınca haber verdiler. Adreslerine gittim. Nuh kuyusu caddesi no:255/4 bana yakındı. Gittim aldım, parasını oraya elden ödedim. Çok güzel oldu. Kargo ile de gönderiyorlar. FİATI : 40 TL.
(Not: Komisyon almıyorum, kendilerini tanımıyorum.)

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-turan-muhurlu-motor-pleksi-plaka-lik-12x18-cm-whats-app-aktiftir-309168679/detay/

İyi günler.

k_ayhn
20 Ağustos 2016, 23:45
Peki kayboldu diye karakola falan bildirmem gereklimidir.

Aykut009
20 Ağustos 2016, 23:45
Ben trafik şubeden yeniden çıkardım, ruhsat ve plaka değişiyor. Yanlış hatırlamıyorsam 270₺ gibi bir para ödememiştim. Bence mühürlü plaka yapan yerlere gidip 30 liraya yaptırabilirsin. Bildiğim kadarıyla Maltepe tarafında yapan yerler vardı ancak bulundukları yerleri bilmiyorum, laf arasında bahsetmişlerdi.
Ben plakayı kaybettiğim zaman İstanbul'da bombolı araç ihbarları vardı, biraz pimpirikli davrandım.

Peki kayboldu diye karakola falan bildirmem gereklimidir.

Kaybolan bölgeye bakan karakola gidip bildirmem gerektiğini belirttiler ama sadece çalındığını düşünüyorsan yada gördüysen tutanak tuttur dediler bana, biraz saçma gelmişti.

Tefoo
21 Ağustos 2016, 00:55
kaybolan plakayı biri takıp kullanırsa, köprü cezaları, trafik cezaları hep sana kalır.