PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mondial - MCX 150 kullananlar yardım edebilir mi?

karadag005
20 Ağustos 2016, 14:01
Herkese iyi günler dilerim.
Arkadaşlar ben motor alcam. Araştırıyorum şuan. Bu gün satılık mcx 150 kullandım. 32.800 km de. Ama tertemiz. Bindim kullandım hoşuma da gitti. Titreşim yok. 80'i geçmedim zaten. Ön arka diskmiş bende binince gördüm frenleri de iyiydi. Ama km den dolayı almadım. Sahibi 169 cc olduğunu söyledi. Yakıt çook çook az dedi. Ama inanmadım adamın surat ifadesi yalan konuşur cinstendi. 150 Z one kullanıyorum aktif olarak arkadaşımın motoru. Aklımda ondan vardı fakat mcx e binince z one'nin parasını hak etmediğini düşündüm. Şu mcx 150 hakkında beni bilgilendirir misiniz abiler. Bir tane daha buldum 3,500 km de mcx 150 3000 lira istiyor bunu alabilirim.İlk motorum olacak ayrıca.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-sahibinden-temiz-plakali-mcx-roadracer-150-278338145/detay
Motor bu. Bunların yakıtları nasıldır konforu nasıldır uzun yolda, artçılı kullanımda nasıldır merak ettim. CBF 150 YBR 125 al demeyin boşuna cbf 150 için param yok ybr 125'i de ben sevmiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.