PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Kıyafetleri nasıl giyilir ?

Fusion
19 Ağustos 2016, 00:42
Selamlar ben honda cbr 125 ile motora yeni başlayacağım hayırlısıyla fakat bu motorcu arkadaşların giydikleri kıyafetlerin altına birşey giyiliyormu kafama takıldı bakıyorum bazılar üniversiteye derse geliyorlar bu günlük yaşantıdada giyilebilecek bir aksesuar mı ?

Last King
03 Ekim 2016, 12:26
motor montunun altına tabi ki giyiliyor. pantolonlar için de günlük kullanıma uygun ve korumalı olan pantolonlar var. keza ayakkabı için de öyle. ama tam olarak neyi kastettiğini pek anlamış değilim. soruyu biraz da detaylandırırsan yardımcı olmaya çalışırım.

MimTolga
03 Ekim 2016, 14:21
Motosiklet montları korumalı olduğu için hem kaba durur hem de ağır olurlar, günlük yaşantıda kullanabileceğinizi sanmıyorum. İşte bu yüzden topcase ya da sırt çantası taşımanız gerekiyor. Motor kıyafetlerini çantaya tıkıp gündelik kıyafetlerinizi giyersiniz. Tabi topcase yoksa kaskın elinizde kalma durumu olabilir. Motorlu hayatın cilvelerine hoş geldiniz.

ferhatkars
03 Ekim 2016, 14:53
Pantolona iki bacagini sokuyorsun...
monta da iki kolunu...
neyse
montu pantolonu gittigin yerde cikartacagin icin istedigin gibi giyin git..
hava cok soguk ise kot uzerine korumali pantolunu giy...
kapson tarzi bi kiyafet ustune de montu giyer gidersin... ben okula giderken hep oyle yaptim... Kizlarin yaninda ayakkabiyi botu cikartip, birden motor pantolonunu indirip cikartirdim... napiyon lan diye gulerlerdi... :mrgreen:

Last King
13 Ekim 2016, 17:27
Pantolona iki bacagini sokuyorsun...
monta da iki kolunu...
neyse
montu pantolonu gittigin yerde cikartacagin icin istedigin gibi giyin git..
hava cok soguk ise kot uzerine korumali pantolunu giy...
kapson tarzi bi kiyafet ustune de montu giyer gidersin... ben okula giderken hep oyle yaptim... Kizlarin yaninda ayakkabiyi botu cikartip, birden motor pantolonunu indirip cikartirdim... napiyon lan diye gulerlerdi... :mrgreen:

Keşke tehna biyerde tek başına yapsaydın o hareketi :mrgreen: çıkarmana gerek kalmayan motor pantolonları da mevcut bu arada. Rider Denim'in motor kot pantolonları var korumalı. Ben onu tüm gün giyiyorum. Ben söylemeden başkası, korumalı pantolon olduğunu anlamamıştı bile. Ama mont söyenildiği gibi, günlük hayatta giyilebilecek bişey değil. Altına kapşon üstüne motor montu. sırt çantanda da günlük mont... evet zahmetli ama motosiklet özgürlüktür ve her özgürlüğün bir bedeli vardır.