PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cumhurbaşkanı korumalarının motorcular ile tartışması

montrello
17 Ağustos 2016, 22:36
Sosyal medyalarda bazı şahıslar korumaların haklı olduğunu söylüyorlar.!
ulan şerefsizler en soldan en sağa sinyal vermeden kırıp birde utanmadan sırf motorcu yavaş ol manasıyla el kaldırdığı için şehrin ortasında motorculara terörist muamelesi ile uzun namlulu silah çekiyorlar. hakaret ediyorlar.!
Psikolojisi bu kadar düşük bu yamyamlari nasıl koruma yapmışlar. Şaşırtır.

https://youtu.be/TLlYd0kZotc

COQ
17 Ağustos 2016, 22:45
Geçmiş olsun abicim. Rahatsızdın herhalde.
Tekrar hoş geldin.

montrello
17 Ağustos 2016, 22:46
Estağfurullah Abicim çok şükür rahatım :)

IRau
17 Ağustos 2016, 22:48
internetin hayırlı olsun

montrello
17 Ağustos 2016, 22:50
internetin hayırlı olsun

Sağol yeni eve taşındık orada alt yapı yokmuş biraz internetsiz kaldığımız doğrudur. :)

IRau
17 Ağustos 2016, 22:51
Sağol yeni eve taşındık orada alt yapı yokmuş biraz internetsiz kaldığımız doğrudur. :)

eyvallah.. 56k kax modem dimi yanlış almadınız

montrello
17 Ağustos 2016, 22:55
eyvallah.. 56k kax modem dimi yanlış almadınız

Konu modemle alakalı değil Alt yapının olmaması ile alakalı.
Konunun geldiği yere bak :)

hfz61
17 Ağustos 2016, 22:57
komsuyla ortak kullanin 100 sitede ortalama 30 lira falan yakiyor. :D

agrsifedvard
17 Ağustos 2016, 22:58
İster motorcu haklı olsun ister koruma polisleri haklı olsun benim gözümde o hakaretleri yapan haksız haklıysa bile haksız duruma düşmüştür polis olması o hakaretleri yapabilme lüksünü vermez...
Ayrıca motorcunun el hareketi yapması arkadan gelen tecrübesiz arkadaşlarının rahat geçmesi adına olabilir.

Thracian
17 Ağustos 2016, 23:00
Dostum bu konu daha önce bir kaç kere açıldı kapandı.Daha sonra KUVVETMİRA arkadaşımız başka bir konu açtı o konu altında yine bu olay tartışılmaya başlandı.O yüzden konu buralara geldi.

shooter1
17 Ağustos 2016, 23:03
caddenin ortasında adam mı vuracakmış geri zekalı
eliniz kamera kaydı var gerekli yerlere şikayette bulunun
bana karşı böyle bir şey olacak ortalığı karıştırırım orada
bir de silahı göstere göstere geliyor esas p*zevenk o mavi gömlekli herif ::angry2::::angry2::

Macit250
17 Ağustos 2016, 23:05
Yiyorsa gitsene şikayet et,pesefenk de suratlarına karşı .hahhaah hadi la shoter .Git korumalara pesefenksiniz de .Video cek yayınla bekliyoruz .

shooter1
17 Ağustos 2016, 23:14
Yiyorsa gitsene şikayet et,pesefenk de suratlarına karşı .hahhaah hadi la shoter .Git korumalara pesefenksiniz de .Video cek yayınla bekliyoruz .
usta adam kameraya karşı sana hakaret ediyor bu işin yakasını bırakmayacaksın böyle şey mi olur ya

Erdost
17 Ağustos 2016, 23:15
İlk etapta motorcular suçlu, yer vermesi gerekir.Genç arkadaşlar bir hata yapıyor olabilir.Ancak polislerin yaptığı hareketlerin hiçbir açıklaması olamaz.Resmen rezalet örneği.

Sen ne olursa olsun devlet memurusun ve devleti temsil ediyorsun.Hiçbir şekilde olayı şahsileştiremezsin, çirkinleşemezsin.Terör var bunun bahanesi olamaz.Çekersin sağa çağırırsın gerekli ekibi yaptırım uygularsın.Çünkü sen devletsin ve en başta senin erklerinin kanunlara uyması gerekirken, görüldüğü üzere kanunsuzluk kanına işlemiş kişiler devleti temsil ediyor.

Bunların yaptığı tamamen mafya vari hatta çete tarzı hareketler.Nedeni psikolojik altyapı yok.İşini iyi yapan değil köpek olan bir yerlere geliyor bu ülkede ne yazık ki.

Şu hareketlerden sonra kesinlikle görevden alınmalı bu memurlar.Ancak dayıları vardır bir yaptırım olmaz.

Bu sadece bu hükümetle ilgili değil, ülkemizde alışagelmiş devlet kültürü böyle.

Mahsuni diyor ya "Ankara da dayın varmı" ışte öyle..

major24
17 Ağustos 2016, 23:20
Tartışmanın kimseye bir yarari yok. Siz ne yaparsanız yapın empati kurmaktan yoksun kişiler kendileri gibi olan o eli silahlı kisilere sonuna kadar destek olacaklar.
B ehliyet öncesi 6 aylık motosiklet deneyimini zorunlu tutsaklar ve bu kişiler motosiklet ustunde yaşanabilecek tehlikeleri gorse büyük bir degisim yasamiz oluruz.

pea
17 Ağustos 2016, 23:23
İlk etapta motorcular suçlu, yer vermesi gerekir.

Bunu belirten trafik kuralını bilen biri paylaşabilir mi? Cidden bilmediğim için soruyorum.

Benim mantığıma göre şeride katılacak olan araç, şeridin boşalmasını bekler. Şerittekilerin, katılacak araç için alan açması tamamen kendi inisiyatifinde olmalı.

Motorcunun el kol hareketinin, aynaya başarısız saldırısının yanlışlığına lafım yok. Orada kaşınmış biraz.

Erdost
17 Ağustos 2016, 23:30
Ama uzun konvoyu beklemek zorunda değil araç.Artı orada sizin dediğinizi yapması için durması gerekir buda tehlike yaratır.Motorcu kardeşimizin araya alıp sonra aynı yerine dönmesi gerekirdi.En azından karşılıklı nezaket gösterilmeliydi.

feti_can
17 Ağustos 2016, 23:56
peki bu vidyoda kim haklı
Alın size soru :flower:

sey_47
18 Ağustos 2016, 00:23
Gulmeyi unuttuk be huseyin.

shooter1
19 Ağustos 2016, 14:04
Ktm nin plaka nerede katlanır var mı acaba telefondan göremedim