PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kros Ekipmanlar ile ilgili

KrosKafası
16 Ağustos 2016, 11:44
http://www.motosikletim.com.tr/ALPINESTARS-CHARGER-JERSEY-CROSS-UST,PR-300675.html
Bu tarz ekipmanların içinde koruma varmı yoksa içine full body korumami giyorsunuz

Pangea
16 Ağustos 2016, 12:46
Bunların koruyucu özelliği yok içine body armour denen korumalar giyiliyor.Bu body armourlarda kros hariç kullanılmaz.

KrosKafası
16 Ağustos 2016, 13:08
Bunların koruyucu özelliği yok içine body armour denen korumalar giyiliyor.Bu body armourlarda kros hariç kullanılmaz.

Normal günlük hayatta koruma için kullanılmaz mi yani enduro/cross motorla uzun yolda falan

Pangea
16 Ağustos 2016, 13:14
Normal günlük hayatta koruma için kullanılmaz mi yani enduro/cross motorla uzun yolda falan

Belki kaza anında ilk darbeyi absorbe edebilir ama asfaltta sürtünmeden doğan yüksek ısıya dayanması mümkün değil.Zaten üretim amaçları da bu değil.Kros için ayrı bir set asfalt sürüşü için imkanlar dahilinde bir set hazırlamak güvenlik açısından mantıklı olacaktır.

KrosKafası
16 Ağustos 2016, 16:57
Belki kaza anında ilk darbeyi absorbe edebilir ama asfaltta sürtünmeden doğan yüksek ısıya dayanması mümkün değil.Zaten üretim amaçları da bu değil.Kros için ayrı bir set asfalt sürüşü için imkanlar dahilinde bir set hazırlamak güvenlik açısından mantıklı olacaktır.
Asfaltta kros kaskı botlari vs şeyler kullanilabilirmi

something123
16 Ağustos 2016, 17:20
Crosslar body armourlar cok konu var arkadasim araştır biraz

KrosKafası
16 Ağustos 2016, 17:35
[QUOTE=awesomee;3985394]Crosslar body armourlar cok konu var arkadasim araştır biraz[/QUOTE
Bende enduro kros bir motor alcam arastiriyorum ekipmanlar ne olcak diye Ekipmanlar çok şekil birde kullanmak işime geliyor ☺