PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cross motor başlangıç

TekkTabanca
12 Ağustos 2016, 14:48
Selamün aleyküm abiler öncelikle Rabbim cumanizi kabul ve mübarek eylesin ben 17 yasinda bir gencim motora basliyacagim ve forumda 1 2 aydır dolaniyorum motora baslama hevesim çok var ve ybr ile karar kilmistim ama içim çokta ondan yana değildi bişiler ariyordum 18 e şubatta gireceğim ve ehliyet alacağım ozamana motor için para biriktiriyorim zamanı geldiğine ailem destek çıkmıyor ama 2 milyar civarı bi para alacağım ehliyet vs için sadece neyse ki crossla hem arazide hemde yolda kullanılması çekici yapti ve Tipi tabiki oyüzden cross la başlamakta karar kıldım kuba black cat vardı Eledim ve şimdi mondial xtreme 150 yada 200 düşünüyorum 2sinın arasında çok fiyat farkı yok sıfır almayi düşünüyorum başlangıç olcak tabi sizin tecrubenize dayanarak soruyorum sizce hangisi boyum 180 kilom 83 bu arada neden böyle konular aciyorsunuz dicek olursaniz bir hedef koymak ıstiyorumki motive oliyim oyüzden kirici yorumlar lütfen yazmayın "kalp kırmak Kabe'yi yikmak gibidir"

Yasin D
12 Ağustos 2016, 15:20
Sana yardımcı olmak isterdim ama okuduğumu anlamadım k.bakma :(

Stock Sever
12 Ağustos 2016, 15:31
Valla kardeşim biraz fazla para biriktirmen lazım. Ancak malesef ben de okuduğumdan pek birşey anlamadım :(

TekkTabanca
12 Ağustos 2016, 15:35
Kısaca abiler motora hangisiyle baslamayaliyim mondial xtreme 150 mi yoksa 200 luk olanmi çok fiyat farkı yok oyüzden 200lukle başlasam sorun olurmu

Romedon
12 Ağustos 2016, 15:41
Sana yardımcı olmak isterdim ama okuduğumu anlamadım k.bakma :(

yani diyor ki ''imamhatipler kapatılsın''

Yasin D
12 Ağustos 2016, 15:46
"18 e şubatta gireceğim ve ehliyet alacağım" demişsin fakat A2 alabilmen için 18 yaşını doldurman gerekiyor diye biliyorum, şubatta yazılırsan A1 ehliyeti alırsın ama A1 ehliyeti ile bunları kullanamazsın, bu durumda 125cc cross benim bildiğim yok, ya başka alternatiflere yöneleceksin scooter,commuter gibi yada Şubat 2018'i bekliceksin.

kuzan14
12 Ağustos 2016, 16:51
yani diyor ki ''imamhatipler kapatılsın''

O zaman dans

TekkTabanca
12 Ağustos 2016, 17:23
Abicim diyorimki 18 de motoru alcam ve ehliyeti de 18de alcam ozaman kadar hedef koyup ona göre parami biriktiricem aile destek çıkmıyor.