PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Asfaltta amansız kapışma

SonOfSpeed
02 Ağustos 2016, 00:33
https://www.youtube.com/watch?v=gLcmFv8SKkU

İstanbuldada böyle yarış düzenlemeleri varmı ? "Çılgın Kıral" abimiz kendine rakip arıyor ve isteyenlere ücret karsılıgı yarış dersleri verıyor sizce bu dersleri almamın yararı olur mu ?

Draconian
02 Ağustos 2016, 00:38
Amansız kapışma deyince ben de ne çıkacak acaba dedim. Bildigin cg'li iki tırrek 40 km hızla geliyor falan.

caglar48
02 Ağustos 2016, 00:48
Gelsin e5 e kapılaşım ;);););););););)))

osmanico
02 Ağustos 2016, 01:18
Eğitimde motorun üzerine çıplak yatma dersi mi var acaba.

snappy x
02 Ağustos 2016, 01:21
Amansız kapışma deyince ben de ne çıkacak acaba dedim. Bildigin cg'li iki tırrek 40 km hızla geliyor falan.

senin baksırı tokatlar ;)

shooter1
02 Ağustos 2016, 02:00
her eğitimin yararı vardır

gursus
02 Ağustos 2016, 02:15
eğitimde yalnızca 50 tl farkla ölümsüzlük şifreside veriyolar sanırım bu adamlardan ölen yok :)

505
02 Ağustos 2016, 02:21
Böyle anayolda otoyolda kasksiz elbisesiz canlı cenaze gibi yarışanlari görünce kapasiteleri belli yaaa,inadına yanlarindan kapatıp,sıfıra sıfır geçip,ileride durup trafige haber veriyorum,acilde güvenlik ciyim,cg kazası olup ex görmekten bıktım,en son trafik levhasının kullanicinin kafasını ikiye böldüğü kaza vardı.Yapmayın böyle şeyler şakası yok.Ekipmanınız olsun,sonra gidin eğitimi akedemilerde alın,viraj tekniklerini öğrenin vs.

Dr. Fatih
02 Ağustos 2016, 03:06
Benim tek öğrenmek istediğim, üstte sadece kot pantolon varken düşüldüğünde metrelerce sürüklendiğimizde hemen nasıl ayağa kalkarız, yüzünü yıkayın geçer dediklerinde gene nasıl motora binip devam ederiz. Yemin ediyorum çok merak ediyorum, yeminle..

Carbondioxid
02 Ağustos 2016, 03:25
Benim tek öğrenmek istediğim, üstte sadece kot pantolon varken düşüldüğünde metrelerce sürüklendiğimizde hemen nasıl ayağa kalkarız, yüzünü yıkayın geçer dediklerinde gene nasıl motora binip devam ederiz. Yemin ediyorum çok merak ediyorum, yeminle..

İşte bütün mesele bu, özetleyeyim kısa atlet mavi don geyilir, üstüne kot , gömlek? ne hacet aerodinamiğe terso, hatta atlette çıkarılır caizdir.

Tam finiş cızığında , talihsizlik oluverir (koy gtne rahvan getsin.) şabadak şabadak et kütlesi yerde lap loup , soonra Ortamın atmosferin büyüleyici ozon gazları sayesinde hasar alan dokular mikro saniyede düzelir ve hoop ayağa kalkılır , birde zaalım arkadaşların çiplik çalması baha biçilemez.

(yukarıda yazılanlar bahs olunan videoyu defalarca izleyen birinin, hayal aleminde canlandırdığı olay olup, gerçekte düşenin kalktıktan yarım saat sonra, ıhhh pıhhhh uyyy vıyyy diye diye küfürler savurduğuna emin olan birinin yazıtlarıdır, yoksa sizden benden efdal değiller, yalnızca habitatlarında iken klan üyeleri önünde olunca, kırık ayak kol möhim deel, uzaklaştıklarında drama yaşanmaktadır, durumun mümessibi Aile'dir.)

MeNGuC
02 Ağustos 2016, 03:31
Tıreklikten tavan yapmışlar yüksek çekim bende bu etkiyi oluşturdu :bounce:

Mertcan39
02 Ağustos 2016, 06:03
İll önce eski model cg kullanıyorsan ASPIRINE VE PRECIOUS PROTECTION yazıyorsun can ve zırh geliyor ha biraz daha yeni cg kullanıyorsan HESOYAM yazman yeterli iyi günler dilerim

feti_can
02 Ağustos 2016, 08:21
Öndekinin sol eli yanlış yerde değil mi?
Yoksa ben mi yanlış biliyorum

Hondolog
02 Ağustos 2016, 08:42
http://m.liveleak.com/view?i=73a_1395858941
Hassas olanların izlemesini istemem ama kasksız-jet kask ile binen arkadaşlara ve o yarışan arkadaşlarımıza mutlaka izletelim, ölmeyi bayılmak sanmayalım hatta hayatta ölümden de kötü durumlar olabilir. "Amacım hayat dersi vermek değil, sadece gerçeği bilmelerini istiyorum"

ZümeR
02 Ağustos 2016, 08:56
Evet dersimizden kısa başlıklar, ücretleri görelim..

Hacı sağ yanımıza mı yatacaz, sol yanımıza mı ?
Yatmadan önce 3 ihlas 1 Fatiha okusak bi şey olur mu ?
Sol el ile vites nasıl değişir ?
Arka frene neyle nasıl basılır ?
Kask takarsak ağırlık yapıp hızımızı keser mi ?
Kız arkadaşımla birlikte yatmak istiyoruz nasıl olacak ? :queen:

something123
02 Ağustos 2016, 09:31
http://m.liveleak.com/view?i=73a_1395858941
Hassas olanların izlemesini istemem ama kasksız-jet kask ile binen arkadaşlara ve o yarışan arkadaşlarımıza mutlaka izletelim, ölmeyi bayılmak sanmayalım hatta hayatta ölümden de kötü durumlar olabilir. "Amacım hayat dersi vermek değil, sadece gerçeği bilmelerini istiyorum"

izlerken nefes alamadım...

keremkrmn
02 Ağustos 2016, 09:40
Vaaay adamın haline bak 20lik dişine kadar gözüküyo :) Eskiden ogrish diye bi site vardı bu tarz videolar olurdu bayadır bu kadar kötüsünü görmemiştim.

ramcixx
02 Ağustos 2016, 09:49
Türküz biz, bize bişe olmaz. Tankın F-16 üzerine çıkıp darbeye el koymuş bir delilik var bizim kanımızda 40 km hıza cg lerden mi korkucaz :cherry: