PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pulsar ile Drift

BlackNaked
31 Temmuz 2016, 16:37
Böyle ufak birşey yaptım sadece gaz açarak. Tabiki çok daha iyisi yapılabilir ama ben risk almak istemedim , zaten çoğu pulsar kullanıcısı bunu yapıyordur ama ben video bulamadım onun için atmak istedim eğer merak eden arkadaşlar olursa izleyebilsin diye :)

https://www.youtube.com/watch?v=NtvMHHyV2W4

Mengu16
31 Temmuz 2016, 17:16
Ben de lastiklerim orjinalden yokuş yukarı virajlarda aynen böyleydim. Kırmızıdan kalkarken ufacık su gördüğünde de yanlardı böyle :cherry:

redmap
31 Temmuz 2016, 17:21
2.virajıda yanlamadan gazı kesmeyeceksinki birşeye benzesin. Bu daha çok, amatörlerin viraj alırken fazla gaz verdiğindeki anlık kayma gibi olmuş.

cıbırlover1
31 Temmuz 2016, 20:05
Hoş olmuş her zaman hoşuma giden ancak hic basima gelmesini istemedigim bir durum.. Lastigim İnşallah hep yeri tutsun :queen: ..
İste nasil birseyse cokta hosuma gidiyor amaaaaa :)

snappy x
31 Temmuz 2016, 20:11
bu yanlamamı şimdi

Hondolog
31 Temmuz 2016, 22:18
bu yanlamamı şimdi

Ufaktan ufaktan yapmış işte :) eğlenceli olsa gerek.

BlackNaked
01 Ağustos 2016, 18:04
Ben de lastiklerim orjinalden yokuş yukarı virajlarda aynen böyleydim. Kırmızıdan kalkarken ufacık su gördüğünde de yanlardı böyle :cherry:

sırf bu zevkten mağrum olmamak için lastikleri değiştirmek istemiyorum :mrgreen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

Hoş olmuş her zaman hoşuma giden ancak hic basima gelmesini istemedigim bir durum.. Lastigim İnşallah hep yeri tutsun :queen: ..
İste nasil birseyse cokta hosuma gidiyor amaaaaa :)

İlk seferde isteyerek olmadı zaten :D sonra döndüm aynı yere bidaha geldim bu sefer bilinçli yaptım baktım hoş oluyor devam :mrgreen:

fatih.met
01 Ağustos 2016, 18:04
süper moto yarışlarında genelde virajları böyle dönmüyorlar mıydı?

edit: kalitesiz lastiklerle böyle şeyleri yapmaya çalışmayın :)

https://www.youtube.com/watch?v=iiQkEv6Mbaw