PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yol Arkadaşı Aranıyor

cagiran
30 Temmuz 2016, 19:09
Selamlar,
Bu tip bir konu başlığının sabitlenerek faydalı olabileceğini düşünüyorum.
(hayal bu ya:)! )

Tarih: 12.08.2016
Rota: İzmir-Yalova
Motosiklet: Honda Forza Nss300
Şehiriçi Tecrübe: 2.500 km
Şehirlerarası Tecrübe: 1.500 km

Aynı tarih için yukarıdaki şekilde bilgileri dolduran arkadaşlarla planlama yapılabilir.

Saygılar

cagiran
08 Ağustos 2016, 20:24
On gün oldu ses yok
Bari tavsiye alalım.. Bu yolu bilenlerden.

LynXMaSTeR
08 Ağustos 2016, 20:34
manisa, bursa/karacabey ve bursa/mustafakemalpaşa taraflarında radar oluyor, dikkat et:)

cagiran
08 Ağustos 2016, 20:56
manisa, bursa/karacabey ve bursa/mustafakemalpaşa taraflarında radar oluyor, dikkat et:)

Teşekkürler :)
120 benim en hızlı halim zaten,
Motorum 145leri zorlasa da 120ler de beni zorluyor :)

ardacik
08 Ağustos 2016, 21:12
Teşekkürler :)
120 benim en hızlı halim zaten,
Motorum 145leri zorlasa da 120ler de beni zorluyor :)

90 dan sonra yapistiriolar haberin olsun :)

Erdost
08 Ağustos 2016, 21:19
Bende ters istikamette yol alacağım :) Cuma akşam veya Cumartesi sabah aksi durum olmazsa.(gebze-edremit)

Radar plakayı görmüyor, nasıl tespit ediyorlar?

cagiran
08 Ağustos 2016, 21:48
Bende ters istikamette yol alacağım :) Cuma akşam veya Cumartesi sabah aksi durum olmazsa.(gebze-edremit)

Radar plakayı görmüyor, nasıl tespit ediyorlar?

Hadi buna da cevap verin :)

onurordek
08 Ağustos 2016, 21:55
Biraz ilerde çevirme varsa durduruyorlar.

Erdost
08 Ağustos 2016, 23:11
Biraz ilerde çevirme varsa durduruyorlar.

Çoğu radar da çevirme olmuyor.Amasyadan Gebzeye dönerken birkaç radara girdim hızım 110 120 idi.Ne çevirme gördüm nede bir ceza :)

cagiran
09 Ağustos 2016, 05:28
Çevirmenin dışında,
Yol, trafik durumu nasıl bilen var mı

LynXMaSTeR
09 Ağustos 2016, 09:46
izmirin asfaltı yazın çok kaygan olur, bi de o sabuncu beli virajlarında dikkatli olmanı tavsiye ederim, asfalt üzerine değişik bi asfalt daha atmışlar, araçlar için yapılmış özellikle, motosikletin lastiklerini perişan ediyor.
ben manisa içinden geçmiştim bi keresinde, yol geniş, gayet güzel ama asfalt ayna gibi, o yüzden çevre yolundan devam etmeni önerebilirim.
bursa ile gemlik arasında trafik olabilir, yeni otobanın bi ayağı gemlikten bağlanıyor.

cagiran
09 Ağustos 2016, 12:23
izmirin asfaltı yazın çok kaygan olur, bi de o sabuncu beli virajlarında dikkatli olmanı tavsiye ederim, asfalt üzerine değişik bi asfalt daha atmışlar, araçlar için yapılmış özellikle, motosikletin lastiklerini perişan ediyor.
ben manisa içinden geçmiştim bi keresinde, yol geniş, gayet güzel ama asfalt ayna gibi, o yüzden çevre yolundan devam etmeni önerebilirim.
bursa ile gemlik arasında trafik olabilir, yeni otobanın bi ayağı gemlikten bağlanıyor.

Teşekkürler
Sabuncubelini kullanmıycam Menemen üzeri bağlanmayı düşünüyorum Manisa'ya
En çok düşündüren rüzgar..
Topcase üzerine bir küçük çanta bağlama ihtimalim var.

Tefoo
09 Ağustos 2016, 13:25
Teşekkürler
Sabuncubelini kullanmıycam Menemen üzeri bağlanmayı düşünüyorum Manisa'ya
En çok düşündüren rüzgar..
Topcase üzerine bir küçük çanta bağlama ihtimalim var.

izmirin neresinde oturuyorsun? menemen üzerinden bağlanacaksan eğer bizim köyün ordan da geçeceksin demek, geçerken köye selam söylersin :D

dodocan
09 Ağustos 2016, 14:23
bende pazar günü istanbuldan yalova çınarcığa gitmeyi düşünüyorum belki orda görüşebiliriz

cagiran
09 Ağustos 2016, 15:52
izmirin neresinde oturuyorsun? menemen üzerinden bağlanacaksan eğer bizim köyün ordan da geçeceksin demek, geçerken köye selam söylersin :D

Köy ismi ver dıdıdıt yaparım :)

bende pazar günü istanbuldan yalova çınarcığa gitmeyi düşünüyorum belki orda görüşebiliriz

Pazar sabah dönüşe geçiyoruuz dostum :(

DKN
09 Ağustos 2016, 16:27
yine bir konu daha gümbürtüye gitmiş. esasında çok güzel bir konu bu. atıyorum adam ankaraya gidicek motoruyla, benzin masrafını kırışacak birini bulursa buradan onunla gider :)

cagiran
09 Ağustos 2016, 17:27
yine bir konu daha gümbürtüye gitmiş. esasında çok güzel bir konu bu. atıyorum adam ankaraya gidicek motoruyla, benzin masrafını kırışacak birini bulursa buradan onunla gider :)

Esas amaç o değildi aslında ama bu yönde değerlendirmek isteyenler için doğru :) güme gitti
Hayal konunun sabitlenmesiydi temelde :)

Tefoo
09 Ağustos 2016, 21:58
Köy ismi ver dıdıdıt yaparım :)

manisaya 10 km kala sol tarafta muradiye kasabası. gerçi mahalle oldu ama olsun. bi dıdıtlarsın benim içim :)

cagiran
10 Eylül 2016, 01:08
Tarih: 10.09.2016 Öğlen 12:00 teker döner
Rota: İzmir (Konak) -Bodrum (Yahşi)
Şehiriçi Tecrübe: 4.500 km
Şehirlerarası Tecrübe: 3.000 km

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Tarih: 10.09.2016 Öğlen 12:00 teker döner
Rota: Konak -Kaş
Şehiriçi Tecrübe: 4.500 km
Şehirlerarası Tecrübe: 3.000 km