PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu motor alinir mi

Mhmtmhmt
27 Temmuz 2016, 18:00
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-temiz-2013-hyosung-gt250r-297046963/detay

Arkadaslar bu motor alinir mi acaba.Nisan ayindan beri satilmamis.resimlere ve aciklamaya gore nasil sizce.antalya bursa arasi getirebilirmiyiz o kadar yolu bosuna gitmek istemem

nines
27 Temmuz 2016, 18:23
Dostum hyosung ALMA. bunu bir hyosung kullanıcısı olarak yazıyorum. motorun dumunu görmek gerek ama mükemmel ilk günkü gibi olsa bile ALMA. hyosung aslında iyi motordur güçlüdür filan ama yine diyorum alma neden diyeceksin servisi servis değil yedek parça problemi var distribütör arkasında durmuyor (garanti olarak söylemiyorum yedek parça sağlamıyor). eskiden olsa hyosungsource vardı oradan getirtirdin parçayı ama şimdi paypal türkiyeden çekildi. sıkıntılı bir marka oldu uzun lafın kısası. şimdi sendemi japoncu oldun diyebilirsin ama git honda al yamaha al belki biraz daha pahalı ama parça sıkıntın olmaz. bu arada distribütör kuralkan olduğu zamanlarda bile bunun parçaları hondayla filan kafa kafayaydı.

benim diyeceklerim bukadar bunları bir hyosung kullanıcısı olarak söylüyorum (bende gv250 var bu almaya niyetli olduğun motorun cruiser versiyonu).

Mhmtmhmt
27 Temmuz 2016, 18:32
Dostum hyosung ALMA. bunu bir hyosung kullanıcısı olarak yazıyorum. motorun dumunu görmek gerek ama mükemmel ilk günkü gibi olsa bile ALMA. hyosung aslında iyi motordur güçlüdür filan ama yine diyorum alma neden diyeceksin servisi servis değil yedek parça problemi var distribütör arkasında durmuyor (garanti olarak söylemiyorum yedek parça sağlamıyor). eskiden olsa hyosungsource vardı oradan getirtirdin parçayı ama şimdi paypal türkiyeden çekildi. sıkıntılı bir marka oldu uzun lafın kısası. şimdi sendemi japoncu oldun diyebilirsin ama git honda al yamaha al belki biraz daha pahalı ama parça sıkıntın olmaz. bu arada distribütör kuralkan olduğu zamanlarda bile bunun parçaları hondayla filan kafa kafayaydı.

benim diyeceklerim bukadar bunları bir hyosung kullanıcısı olarak söylüyorum (bende gv250 var bu almaya niyetli olduğun motorun cruiser versiyonu).

usta bu kadar mı kötü bu motor.hani kullanıcısıda var baya türkiyede.parça konusunda bi tek o site değildir heralde(bilmiyorum ben). Tip olarak hoşuma giden hyosung diğer markaları herkeste gördüğümdenmidir nedir diğerlerine hiç içim ısınmıyor.yinede yorumun için Allah razı olsun.

babaçi
27 Temmuz 2016, 20:47
arkadaşın dediği gibi servis olayı yok...delta motor ve antalyada yedek parça işi yapan bir arkadaş her türlü parçayı sağlıyor.v motoru her usta yapamıyor..piyasası yok...ama fiyat performans olarak iyidir.

benim 2. hyom.2006 model naked ve öyle çok temizde değil..10 aydır sıkıntısız kullanıyorum.