PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HER ŞEY HAZIR SIRA MOTOSİKLETTE

aliberkgngr
18 Temmuz 2016, 12:14
Merhaba arkadaşlar cc yükseltmek için motosiklet alacağım. İki motosiklet arasında kaldım honda cbr 250 ve ktm rc 200 eğer karar verebilirsem haftaya pazartesi alacağım. Aklımı karıştıran 1 2 şey var mesela titreşim hangi motosiklette daha rahatsız edici şekilde fazla kalite olarak zaten ikisi de kaliteli, yedek parça fiyatı hangisi daha fazla üzer? hangisini tercih etmeliyim siz olsanız hangisini tercih ederdiniz.

Mertrocker
18 Temmuz 2016, 14:54
Honda! :cat:

sey_47
18 Temmuz 2016, 14:58
Yedek parça konusunda ktm üzebilir.
Ama ben tercihimi ktm den yana kullanırdım.

SessizGezgin
18 Temmuz 2016, 15:08
Bu iki marka arasındaki tercihimi honda dan yana kullanırdım.

EmreKocyigit
18 Temmuz 2016, 15:11
Heryer de olan bi motosiklet mi birinin bakınca abovv bu neyy demesi mi. İkisini de alabilecek işletebilecek paran olduğunu varsayıyorum

aliberkgngr
18 Temmuz 2016, 16:31
Yedek parça konusunda ktm üzebilir.
Ama ben tercihimi ktm den yana kullanırdım.

ktm nin yedek parçası çok mu pahalı?

Bu iki marka arasındaki tercihimi honda dan yana kullanırdım.

nedenini sorabilir miyim?

Heryer de olan bi motosiklet mi birinin bakınca abovv bu neyy demesi mi. İkisini de alabilecek işletebilecek paran olduğunu varsayıyorum

yani ikisini de alabilecek ve neredeyse işletebilecek param var fakat ben görünüşe önem vermiyorum. benim isteklerimi karşılasın yeter. isteklerim ise az titreşim biraz çok konfor otobanda sollamalarda yarı yolda kalmamak 120 ile sabit yorulmadan gidebilmek az yakıt ucuz yedek parça gibi istekler..

MimTolga
18 Temmuz 2016, 16:40
rc 200 yerine rc 250'ye paran yetiyorsa abs+kaydırmalı debriyaj+rosso 2 lastik tercih sebebi olacaktır, üstelik 2017 de cbr kasa değiştiriyor bildiğim kadarı ile.

aliberkgngr
18 Temmuz 2016, 17:11
rc 200 yerine rc 250'ye paran yetiyorsa abs+kaydırmalı debriyaj+rosso 2 lastik tercih sebebi olacaktır, üstelik 2017 de cbr kasa değiştiriyor bildiğim kadarı ile.

maalesef rc250 ye bütçem yetmiyor ve cbr'ın kasası 2017 de değişecek ama fiyat aynı kalmaz en kötü r25 ile aynı ücret olur 16 bin ona da bütçem yetmez