PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok Büyük Bir Hata Yaptım

Jeeztro
11 Temmuz 2016, 09:10
Büyükdere Caddesi Maslak yönüne giderken İTÜ Ayazağa kampüsünün önlerinde sıkışık trafikte ilerliyordum. Trafik olduğu ve üstümde mont vs ıvır zıvır giyinik olduğu için terlememek için sürekli aralara girip çıkıyorum kendimce. Orta şeritten sağ şeride zıpladım ve fren sesi - korna sesi karışık olarak ensemde hissettim. Soğukkanlıydım sanırım hemen en sağa bariyerlere doğru 1. viteste atladım ve çok şükür kazasız belasız kurtuldum. Dönüp arkama baktım, İETT otobüsüymüş meğer. Aynaların ayarları bozulduğu için ve düzeltmediğim için sadece dirseklerimi görüyordum o arada. Sıkışık trafikte otobüs nasıl boşluk yakaladı fren sesi duyacak kadar hızlandı bilmiyorum ama hata bende büyük. Çok salakça birşeydi.

Günün özeti, aynalara bakın salak salak atlamayın sağa sola.

simurgg
11 Temmuz 2016, 09:21
Büyükdere Caddesi Maslak yönüne giderken İTÜ Ayazağa kampüsünün önlerinde sıkışık trafikte ilerliyordum. Trafik olduğu ve üstümde mont vs ıvır zıvır giyinik olduğu için terlememek için sürekli aralara girip çıkıyorum kendimce. Orta şeritten sağ şeride zıpladım ve fren sesi - korna sesi karışık olarak ensemde hissettim. Soğukkanlıydım sanırım hemen en sağa bariyerlere doğru 1. viteste atladım ve çok şükür kazasız belasız kurtuldum. Dönüp arkama baktım, İETT otobüsüymüş meğer. Aynaların ayarları bozulduğu için ve düzeltmediğim için sadece dirseklerimi görüyordum o arada. Sıkışık trafikte otobüs nasıl boşluk yakaladı fren sesi duyacak kadar hızlandı bilmiyorum ama hata bende büyük. Çok salakça birşeydi.

Günün özeti, aynalara bakın salak salak atlamayın sağa sola.

Aynalar ayarli da olsa serit degistirirken mutlaka kafayi cevirip bakmak gerekiyor.

Romedon
11 Temmuz 2016, 09:23
olur öyle bazen anlamsız saçmalıklar yapıyoruzdur hepimiz.Geçende ben trafik işaretlerini bildiğim halde babadan dönerken kırmızıda anlamsızca geçtim.O an anlayamadım kırmızı neye yanıyor kime yanıyor.Allahtan yavaş ve dikkalti geçtim.

DKN
11 Temmuz 2016, 09:28
ben ana caddede göbeği dönerken araba tersten dönüyomuş kafa kafaya geldik. bir gün çömez bişey yüzünden ölüp gidicez ama dur bakalım ne zaman

DraQuila
11 Temmuz 2016, 09:37
""kısacası her aklına geleni(salak salak)konu diye açma""

keremkrmn
11 Temmuz 2016, 09:48
Dikkatlı olmakta fayda var, aklınızda motor kullanmaktan başka düşünceler olmasın motor üzerindeyken.