PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çalıntı mondial drif Marmara forum

okay kömür
27 Haziran 2016, 18:50
Bugun şimdi istanbul bakırköy deki marmara forumdan beyaz mondial driftim çalınmıştırbeyaz 34 ba 2701 beyaz motorum çalınmıştır resimlerini atamıyorum telefondan yazıyorum gören duyan olursa haber verirse sevinirim

okan kömür
27 Haziran 2016, 19:01
Bugun 17.45 te çalınmıstır

ayzek
27 Haziran 2016, 19:34
Geçmiş olsun kardeşim inşallah en kısa sürede bulursun takipteyim

okay kömür
27 Haziran 2016, 20:50

Saol abi bakalım saat o saatten beri daha yeni polis ilgilendide ölme eşşeğim ölme suratları herşeyleride belli ama işimiz polise kaldı

okan kömür
27 Haziran 2016, 20:51

Sağolasın abide bu polisler basta olduğu sürece zor

YERUÇAĞI
27 Haziran 2016, 21:31
geçmiş olsun kardeşim,inşallah bulurlar,,yanlız kilit bişey takmadınmı motora,boştamı bıraktın

fatih.
27 Haziran 2016, 21:49
Umarım en kısa zamanda motoruna kavuşursun geçmiş olsun.

okay kömür
27 Haziran 2016, 22:00
geçmiş olsun kardeşim,inşallah bulurlar,,yanlız kilit bişey takmadınmı motora,boştamı bıraktın

Saolasun abi de herxaman geldiğim yer birde yani okadar r25 yani daha pahalı motorlar bağlı olmadan dururken bemim hiç aklıma gelmezdi yani sırasıyla duran motorların içindeydi piyango bize vurdu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Umarım en kısa zamanda motoruna kavuşursun geçmiş olsun.

Amin sağolun inşallah bulunur.

MeNGuC
27 Haziran 2016, 23:50
Bu arada geçmiş olsun her motorcunun kabusu bu hırsızlık

okay kömür
28 Haziran 2016, 00:02
Bu arada geçmiş olsun her motorcunun kabusu bu hırsızlık

Saol abi valla dün lys den çıktım bugun dedim o sabahlamaların stresin hepsini bu yaz artık atıcam planlarımı yaptım uzun yol yok eğitim yok yeni kask alırım felan filan derken hayallere dalmışken ertesi gün bu olaylae hayırlısı buymuş demekten başka birşey gelmiyor ama canımız yandı yani inşallah bulunur.

Onurhan D
28 Haziran 2016, 01:26
İnşallah en kısa zamanda bulunur.

Jemand
28 Haziran 2016, 02:18
kapalı avm otoparkından mı çaldılar?

hattoi
28 Haziran 2016, 02:31
Geçmiş olsun.

Umarım birisine denk gelir de haber eder, tek parca bulursunuz.

ayzek
28 Haziran 2016, 02:49
Gecen gün aradım seni meşgule attın arkadasa motor alacaktık senın motoru önermıstım sonra başka bir motor buldu sıfır gıbı baya kelepirdi 1200 km de 1 aylık drift 2700 e aldı kısmet degılmış çok üzüldüm polis kısmı malesef öyle sma çaldırdıgın bolge yakınlarına bak genelde elle itip yokuş falan yada polis görünce bırakıp gidiyorlar

okay kömür
28 Haziran 2016, 05:37
kapalı avm otoparkından mı çaldılar?

Marmara forumun mapalı otoparkından çalındı

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:33 ----------

Gecen gün aradım seni meşgule attın arkadasa motor alacaktık senın motoru önermıstım sonra başka bir motor buldu sıfır gıbı baya kelepirdi 1200 km de 1 aylık drift 2700 e aldı kısmet degılmış çok üzüldüm polis kısmı malesef öyle sma çaldırdıgın bolge yakınlarına bak genelde elle itip yokuş falan yada polis görünce bırakıp gidiyorlar
Abi okan genelde numara yoksa açmıyo yada derste felandıe onun numarasını almıştın sen kamera kayıtlarını nabtıysak alamadık polisin verdiği kağıtlada gidip en azından gçrelim dedik yok göstermiyo forumun gücenlikleri ama müdürün anlattığına göre iki kişi yürüyerek gelip 14-15 yaşlarında çocuk düz kontak yapıpıp 30 saniyede gçtürmüşler akşam gidip o taraflarda arabayla felan turladık alahtan herzamanki gibi benzinim azdıda bitince bırakıp giderler

mchi
28 Haziran 2016, 05:56
Geçmiş olsun kardeşim.
Nası yapsak motoru çalınan arkadaşlar için havuz hesapmı yapsak para toplasak dertlere derman olsak üzüldüm şimdi. Bende paranoyak oldum. Kilit disk kili güvenlikli site aklım hep makinada. Kayinvalideye gittim avcilara uyuyamadim sabaha kadar. Spy5000 + gprs farz oldu.

okay kömür
28 Haziran 2016, 10:17
Geçmiş olsun kardeşim.
Nası yapsak motoru çalınan arkadaşlar için havuz hesapmı yapsak para toplasak dertlere derman olsak üzüldüm şimdi. Bende paranoyak oldum. Kilit disk kili güvenlikli site aklım hep makinada. Kayinvalideye gittim avcilara uyuyamadim sabaha kadar. Spy5000 + gprs farz oldu.

Hangi birine yardım edebilicez ki abi insanların canı yanıyor işte en güzeli motoru gözünün önünden ayırmamak kilit felan hırsıza ne dayanır ki abi en güzeli motor yanı balında olucak kafede işte evde okulda olucağı varmış demekten başka birşey gelmiyor ama bende keşke bi gprs taksaydım çünkü çalanlar belli ki çocuk hırsız bulma ihtimalim olurduda hayırlısı olsun inşallah bulunur bekliyoruz bakalım.

Jemand
29 Haziran 2016, 02:20
Marmara forumun mapalı otoparkından çalındı

yok aga ben artık avm ye falanda gitmem motosiklet ile. bu nedir ya, allahsiz köpekler. kilit milit bişey yokmuydu motorda?

Tvs01
29 Haziran 2016, 02:25
Benimde kaskımı çalmışlardı Migros avm beylikdüzünde

nayman.fatih
29 Haziran 2016, 04:48
http://www.baltaci.av.tr/alisveris-merkezi-hakkinda-yargitay-kararlari/

Hocam motorun bedelini ödemesi gerekiyor sanırım avm sahibi bi araştır istersen.

mustafa42121
29 Haziran 2016, 08:46
Üstte kalsın. Geçmiş olsun.

okay kömür
29 Haziran 2016, 16:01
http://www.baltaci.av.tr/alisveris-merkezi-hakkinda-yargitay-kararlari/

Hocam motorun bedelini ödemesi gerekiyor sanırım avm sahibi bi araştır istersen.

Ben bu işi ozaman bir avukatla konuşayım bakalım neler yapabiliriz evde bu konu açıldığında hani avm otopark girişlerinde felan araçtaki eşyalardan müşteri sorumludur gibi yazılar yazar ya ondan dolayı pek bişey olmaz gibi düşünmüştüm ama motosiklet park yerinden çalındı yani herhangi bir kilit vurun vs uyarıda yoktu bunu ben gidip bi avukatla konuşup buraya en son durumu yazarım teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Teşekkürler polistende bi haber gelmedi bekliyoruz akşamları arabayla çıkıp bakıyoruz ama yakalasak bişey yapsak bu sefer gaklıyken biz haksız olucaz bekliyoruz bakalım

berkay3212
29 Haziran 2016, 16:12
Ben bu işi ozaman bir avukatla konuşayım bakalım neler yapabiliriz evde bu konu açıldığında hani avm otopark girişlerinde felan araçtaki eşyalardan müşteri sorumludur gibi yazılar yazar ya ondan dolayı pek bişey olmaz gibi düşünmüştüm ama motosiklet park yerinden çalındı yani herhangi bir kilit vurun vs uyarıda yoktu bunu ben gidip bi avukatla konuşup buraya en son durumu yazarım teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Teşekkürler polistende bi haber gelmedi bekliyoruz akşamları arabayla çıkıp bakıyoruz ama yakalasak bişey yapsak bu sefer gaklıyken biz haksız olucaz bekliyoruz bakalım

Evet araştır o konuyu avm'nin sigortasından falanda alabilirsin belki paranı.

toseabul
29 Haziran 2016, 16:42
kardeş öncellikle geçmiş olsun... allahtan dilerim ki tez zamanda bulursun motorunu...
polislerden pek birşey bekleme... tanıdıgın kuryeci arkadasların ve cevren varsa onların cok faydası olur.

okay kömür
29 Haziran 2016, 18:08
Herkese merhabalar bir tane avukatla görüştüm ve olayı anlattım dava açılabilir dendi fakat açıcağın davanın astarı yüzünü geçer dedi çünkü bir araç otomobil kamyon şeklinde bir etrafı kapalı araç olunca onun camını kırmaları ses çıkması alarmı ve düz kontak yapması motosiklete göre zor olduğundan o tip araba çalınması durumunda hak talep edilebiliyormuş fakar motosiklet etrafı açık kiliti kolay kırılır yada benim gibi sadece direksiyon kiliti varsa ve motorun düz kontakla daha kolay kaçırılması hırsızlığa bir nedenmiş bu yüzdende bir dava açsanda çok zor dediler yani yoldaki hıyarların sen motorsun çekil kenara demesiyle aynı muhabbet hukuki açıdada devam ediyor.

antilop_skul
29 Haziran 2016, 18:13
geçmiş olsun inşallah bulursun 17:00 da oradan cıktım bende

okay kömür
29 Haziran 2016, 18:17
kardeş öncellikle geçmiş olsun... allahtan dilerim ki tez zamanda bulursun motorunu...
polislerden pek birşey bekleme... tanıdıgın kuryeci arkadasların ve cevren varsa onların cok faydası olur.

Tüm bu işlere yakın insanlara şey yaptım buluruz diyende oldu ama ses seda yok

berkay3212
29 Haziran 2016, 19:53
Herkese merhabalar bir tane avukatla görüştüm ve olayı anlattım dava açılabilir dendi fakat açıcağın davanın astarı yüzünü geçer dedi çünkü bir araç otomobil kamyon şeklinde bir etrafı kapalı araç olunca onun camını kırmaları ses çıkması alarmı ve düz kontak yapması motosiklete göre zor olduğundan o tip araba çalınması durumunda hak talep edilebiliyormuş fakar motosiklet etrafı açık kiliti kolay kırılır yada benim gibi sadece direksiyon kiliti varsa ve motorun düz kontakla daha kolay kaçırılması hırsızlığa bir nedenmiş bu yüzdende bir dava açsanda çok zor dediler yani yoldaki hıyarların sen motorsun çekil kenara demesiyle aynı muhabbet hukuki açıdada devam ediyor.

Sonuçta motosiklet park alanına park etmişsin. Madem çalınması kolay avmnin orayı canlı kamera yada güvenlikle izlemesi lazım, Aynı zamanda gidonu ayağıyla kırıyor, cam kırma gibi ses ve dikkatte çekici birşey Ve muhtemelen iterek çıkartıp götürüyorlar. Kazanılabilir.
Kanyon avm'de motorumu her park edişimde, motosiklet alanına güvenlik gelip bakıyor. Adamlar özel kask koyma yeri falan yapmışlar.
Ama bu ülkenin adaletiyle, avukatıyla,polisiyle hiç birşeyi ile uğraşılmaz boşver.

okay kömür
04 Ağustos 2016, 13:01
Herkese tekrardan merhabalar motorum dün gece bulundu dün saat on iki gibi polis aradı ve bulunduğunu otoparka çekildiğini bayrampaşa karakoluna gelmem gerektiğini söylediler bende hemen arabayla gittim gerekli işlemleri yaptık sonra ordaki yedi emin otoparkına gidip kontrol ettim bu sabahta gidip çekme ücreti vs ödeyip aldım motoru fakat motorun durumu içler acısıydı arabayla direk servise götürdüm 1200 tl masraf çıktı 22 parça değişeni var motoru pıstırmışlar resimleri mobilde olduğumdan dolayı atamıyorum rn yakın zamanda atıcam daha dün ruhsata çalındı yapmıştım bugun bulundu şimdide çalındıyı kaldırmak vs işleri halledicem.

redmap
04 Ağustos 2016, 13:11
Geçmiş olsun o hasarın yarıdan fazlasını otoparka çekerken vede otoparkta vermişlerdir.

weirdo1
04 Ağustos 2016, 13:18
Geçmiş olsunda motorun fiyati neydi ki 120tl ödediniz.

berkay3212
04 Ağustos 2016, 13:23
hırsızlar yakalandımı

okay kömür
04 Ağustos 2016, 13:26
Motoru ben 3500 almıştım ama motorun durumu içler acısı yaptırmayıp kenarda çürütsem ayrı zarar yaptırsam ayrı zarar

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

hırsızlar yakalandımı

Hırsızlar yakalanmadı ki kamera görüntülüleride mevcuttu ama bırakmışlar otogarın orda çalışır vaziyette kaçmışlar