PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇALINTI MOTOR

HuSRaN
23 Haziran 2016, 16:59
S.a arkadaşlar
Edirne çorlu tarafında motoru çalınan varmı..?
Mondial extreme max 150 siyah plaka yok motorda motor gıcır gıcır arka bagaj demirleri vardı soktuler çalan kişiler motoru başkasına böylece sattılar adamlar tehlikeli olduğu için mudale edemedim konuşmalarına kulak misafiri oldum
ist küçükçekmece tarafında gerekirse yardım ederim

Macit250
23 Haziran 2016, 17:23
Giden gitmiş artık ,bu saaten sonra ohoo

shruikan
23 Haziran 2016, 17:47
bunu sormak abesle iştigal; ama sorayım: polise haber verdin, di mi?

HuSRaN
23 Haziran 2016, 20:18
Neden basima bela alım yukarda yazdım
Adamlar sakat adam polis e haber versem benide alikoycak adamlarla yüz yuze gelmek istemiyorum neyse konuyu buraya açmakla yanlış yaptık helerde

shruikan
23 Haziran 2016, 21:11
senin yaptığın "beni sokmayan yılan bin yaşasın"dan farksız.

seyhans
23 Haziran 2016, 21:17
Adam guzel bisey soylemis ne sacma yerlere cektiniz ha adamlar tekin degil diyor işte bunda anlasilmayan ne var polis de alacak arkadasi bunlarmiydi diye adamlarin onüne cikaracak iyilik yapayim derken niye başa bela alsin motoru calinan arkadas bu yaziyi gorurse kendi ilgilenir dogrusu polise haber vermek ama keske onlarda dogrusunu yapiyor olsa kardesim sen guzel bi davranis dusuncede bulunmussun giden de gitsin bosver huzurunu bozma

redmap
23 Haziran 2016, 21:26
Sanık tespitinde bildiğim kadarıyla yüzleşmeden doğrulama var. Birini şikayet ettiğinizde bumu demek için yüz yüze getirecekler diye bir zorunluluk yok. Gizlilik hakkınızı kullanın korkak olmayın.

YERUÇAĞI
23 Haziran 2016, 21:51
herşeyden önce motoru çalınan adamın bunu görüp arkadaşa ulaşması lazım

berkay3212
23 Haziran 2016, 22:21
telefonla ihbar etmekten adamların nereden haberi olacak.

balamir01
23 Haziran 2016, 22:27
Arkadaş tanıdığınız var mı yok mu, bunu söyleyin amma uzattınız. Duyarlı bir arkadaş en azından gelmiş konu açmış, her zaman yaptığınız gibi muhabbeti uzaya göndermişsiniz. (Her şeyi ben bilirimci olmayın)

Draconian
23 Haziran 2016, 22:36
Ben anlamadım mevzuyu. Edirne/Çorlu tarafından başlayıp Küçükçekmece'den çıkmıssın. Bizi mi kopartıyorsun anlamadım ki..