PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaska Teğet Geçen Kelebek [Vidyo]

eminemre
14 Haziran 2016, 19:38
İyi Akşamlar,

Bu arada fazlaca konu açıp, vidyo paylaşıyorum. Umarım kalabalık etmiyorumdur. Havalar güzelleştikçe ve vidyoları bilgisayarda toparladıkça hoşuma giden kısımları keserek yüklüyorum.

Konu başlığında da adı geçtiği gibi, sürerken kaskımın önünden bir gölge geçtiğini hatırlıyorum ancak sinek yada çöp diye düşünmüştüm. Bugün tesadüfen vidyoyu izlerken kelebeği gördüm :) O kısmı 2x yavaşlatıp yükledim.

Yer Yıldız Teknik Üniversitesi önündeki durak, tam aksiyon kamerasını başlatıp köprüye doğru yola çıkarken ilk saniyelerde yakalanmış bir olay. Her sürüşün keyifli olması dileğiyle.

NOT: SJCam'in ışığın geliş yönüne göre beyaz ayarını sabitleyemeyerek maviye dönme sorunsalını bir türlü çözemedik. Işık arkadan geldiğinde sorun yok. Günışığı seçince de aşırı sarı çıkıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=dG-PS2nS75A

EmreKocyigit
14 Haziran 2016, 19:42
Kuşa kafa atan motogp pilotu gibi kafa atmamış olmanız sevindirici :cherry:

eminemre
14 Haziran 2016, 19:46
Açıkçası hayvana çarpıp kaska yapıştırmadığım için çok mutluyum :)

Bu arada içine arı kaçan arkadaşla arka arkaya açtığımız 2 konu da oldukça tesadüf olmuş :) Siz de dokundurmuşsunuz diğer konuda zaten :)

DKN
14 Haziran 2016, 20:38
onlar kuşa kafa atar, biz sineği bile incitmeyiz

eminemre
14 Haziran 2016, 21:22
onlar kuşa kafa atar, biz sineği bile incitmeyiz

Çok haklısın :)

shruikan
14 Haziran 2016, 21:58
kelebek abs ile kurtarmış, yoksa kanadı kitleyip yapışırdı vizöre.

gungenir
14 Haziran 2016, 22:22
"Abi kaç yapıyor buuuuuu......."

eminemre
14 Haziran 2016, 22:42
kelebek abs ile kurtarmış, yoksa kanadı kitleyip yapışırdı vizöre.

Abs önemli abi, bir de hala eleştiriyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

"Abi kaç yapıyor buuuuuu......."

Aklıma gelmedi değil :)