PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zeytinli Rock Fest-İstanbul

berkşahin
09 Haziran 2016, 19:56
Merhaba arkadaşlar, Zeytinliye festival zamanı Vespam ile gitmeyi düşünüyorum. Benimli birlikte birde CBR'lı bir arkadaş var. Henüz çok net bir planımız yok ama katılmak isteyenler olursa oturur hep beraber konuşuruz.

alicanblmts
12 Haziran 2016, 10:57
merhaba bir aksilik olmazsa katılmak isterim ama siz nerde ikamet ediyorsunuz?

wilsonbaba
21 Haziran 2016, 10:36
Bana da ulaşırsanız sevinirim. Bursa üzerinden geçecek olursanız biz de katılırız 2 veya 3 motor.

oluroyle
21 Haziran 2016, 12:48
Gecen sene kacirdim bu sene kocaeliden muhakkak :))

SİYAH İNCİ
22 Haziran 2016, 00:34
Nezaman ve nerde oluyor bu Festival

mandarake
22 Haziran 2016, 01:59
Eskisehirden iki motorcu olarak planlara basladik...konser gurup kadrosunda cok Saglam Isimler var,kacirmamak lazim...

AsirMahfi
22 Haziran 2016, 02:43
154 TL höh

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:41 ----------

Nezaman ve nerde oluyor bu Festival

25-28 Ağustos. Dalyan sahili, Balıkesir

jimi_hendrix
22 Haziran 2016, 03:09
bu sene bana gezi eylence yok... olsaydı MEGADETH e giderdim zaten.

MotorKafa
22 Haziran 2016, 08:26
Adamlar tam tatile gideceğim tarihi ayarladılar festival için :pr:

Exzina
22 Haziran 2016, 08:45
Çadır kuracaklara tavsiye etmiyorum. Gölge olmayan bir yere çadır kurduruyorlar. Saat 6da çadır güneşten yanmaya başlıyor. Mümkünse yakınlarda pansiyon yada günlük kiralık ev bakın.

PiedPiper
22 Haziran 2016, 10:13
bu sene bana gezi eylence yok... olsaydı MEGADETH e giderdim zaten.

Daha once Megadeth'i izleme firsatiniz oldu mu bilmiyorum ama eger headliner degilse kesinlikle tavsiye etmem.
Bence Megadeth headliner olmadigi festival ve konserler icin Turkiye'ye gelmemeli bile.
Kac kere rezil oldular/ettiler, sayisini unuttum..

ichiroo
22 Haziran 2016, 10:28
ben de gitmeyi düşünüyorum 2 sene önce motosiklet ile gitmiştim, çantalarım fazla olduğundan içeri eşyalarımı taşı çık falan giriş çıkışlarda birsürü sıkıntım olmuştu. arkadaşın dediği gibi güneş olayı sıkıntı gerçekten geç saatlere kadar eğlenip sabaha karşı yattığınızda uyku hayal oluyor.

oxus
22 Haziran 2016, 11:27
ben aldım biletlerimi. booking com dan da yakınlarda bir pansiyon buldum, arkadaşın dediği gibi çadır işi çekilecek dert değil.

SİYAH İNCİ
11 Temmuz 2016, 10:27
Buna katılmalıyız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:48 ----------

Buradaki motorcuların %90 ı çadırlarla konaklamaya bayılıyordur diye düşünüyorum:cherry:

çadır işini çözersek güneş olmayan bir yere iyi olur zaten sabah 5 te anca yatıyorsun bir de üstüne sabah 6 da uyanmak sıkıntı olur

Haydza
11 Temmuz 2016, 10:43
Istanbuldan ben ve bir arkadasim da katilmayi düşünüyoruz.hatta bir adim ilerledik arkadas bileti aldi.bir iki gune bende alicam.yolda bulusulup gidilirse zevk 6 7 kat artabilir.cadirda kalmayi dusunuyoruz fakat daha onceden gidenlerin yorumlarina dayanarak uygun pansiyon onerileri degerlendirilir:)

oluroyle
11 Temmuz 2016, 10:48
Çadırda kalacaklar muhakkak güneşlik edinsinler :P

MotorKafa
11 Temmuz 2016, 10:59
Istanbuldan ben ve bir arkadasim da katilmayi düşünüyoruz.hatta bir adim ilerledik arkadas bileti aldi.bir iki gune bende alicam.yolda bulusulup gidilirse zevk 6 7 kat artabilir.cadirda kalmayi dusunuyoruz fakat daha onceden gidenlerin yorumlarina dayanarak uygun pansiyon onerileri degerlendirilir:)

Çadırları dip köşe yerlere kurmayın. İşeyen şerefsizler oluyor. :farao:

Haydza
11 Temmuz 2016, 11:30
Motorlari koymaya uygun guvenilir alanlar cadirlara yakin midir?malum pogocu dolucak ortalik yan yatirma veya parca sokme muhabbetleri rastlanilan durumlar midir?

mstr88
11 Temmuz 2016, 11:43
154 TL kamp + kombine. 4 gün için 154 TL normal bence.
Fakat kamp alanına araç, şişe, kesici, delici alet vb. bir çok şeyi almıyorlarmış. Bu durumda motorları koyabileceğimiz güvenli bir yer var mıdır? Daha önceden giden arkadaşlar bilgilendirirse kararımı ona göre vereceğim ben de .

http://www.zeytinlirockfestivali.com/onemlibilgiler.html

Macit250
11 Temmuz 2016, 12:18
Bu sıcakda akşam içtikden sonra yatılırmı be ,adam sıcakdan kalp krizi geçirir.

ichiroo
11 Temmuz 2016, 13:52
güvenli bir yer yok kamp alanının dışarısında yol kenarına koyuyorsunuz güvenlik koruması falan olan biyer değil bildiğin yol kenarı kaldırım gibi yani

haki08
17 Temmuz 2016, 16:57
çanakkaleden bir motor katılabilirim netleşsin

karadenizz
17 Temmuz 2016, 17:18
Bende İstanbul'dan katılmayı düşünüyorum,tarih yaklaşırken haberleşelim ::plus1::

Çadır,güneş mevzusunda ise; altımıza motorlarımız var,yakın mesafelerde güvenilir,gölgelik bir yer ayarlayabiliriz diye
düşünüyorum.
Hatta Balıkesir MT yazarız,yardım ve fikir için..

mkolia
17 Temmuz 2016, 18:42
Arkadaşlar geçen sene oradaydım motorlar hemen çıkışa koyuyorsunuz ve hiç güvende değil ilerideki sokaklara koysanız bile her yerde festivalciler(elbette herkes art niyetli değil orada her çeşit insan var) olduğu için yine güvende olmayacaktır. Tavsiyem otomobiliniz var ise onunla gelmeniz onu da uzağa park etmeniz benim aracım park halindeyken çizilmişti geçen sene.

Emreköktürk
17 Temmuz 2016, 21:43
Geçen sene son gününe denk gelebildiğim çok güzel bir festival bu sene de gitmeye çalışıyorum ama motor olmayacak , gelmek isteyen arkadaşlara tavsiye edilir

jimi_hendrix
18 Temmuz 2016, 20:35
Daha once Megadeth'i izleme firsatiniz oldu mu bilmiyorum ama eger headliner degilse kesinlikle tavsiye etmem.
Bence Megadeth headliner olmadigi festival ve konserler icin Turkiye'ye gelmemeli bile.
Kac kere rezil oldular/ettiler, sayisini unuttum..

ses sistemi problemi oluyor ama gene de güzel çalıyorlar. Dave mustaine'nin gitarı fırlatıp Ses sistemi ile alakalı adamı dövmeye gittiğini hatırlarsınız.

Naktrem
18 Temmuz 2016, 21:22
Bizde 3 motor Kuşadası'ndan gideceğiz. Bu taraflardan gidecek olan varsa eğer haberleşelim.

*Heka
25 Temmuz 2016, 00:20
Merhaba, Muğla'dan yola çıkacağım, İzmir ve ardından festival alanına geçeceğim.
Muğla-İzmir-Festival Alanı rotasına uyan varsa eşlik edebilirim ya da siz katılabilirsiniz.

İzmir'de ablam ve arkadaşlarım ile buluşacağım ve hemen yola çıkacağız bekleme derdi yok! :)

gear
02 Ağustos 2016, 05:18
bursadan geçen olursa haberleşelim. 19 yaşındayım güzel muhabbet olur ama motor az kaçar :D tvs apache 150

Paramedik34
03 Ağustos 2016, 02:21
İstanbul Tuzla'dan yola çıkabilirim giden olursa.

Hegoras
18 Ağustos 2016, 12:39
çanakkale'den geçerken size katılabilirim 200 ns

irfun
18 Ağustos 2016, 14:37
bilet almak gerekiyor mu festival alanından alınabilir mi

Hegoras
19 Ağustos 2016, 13:54
bileti önceden al derim şansa bırakma kapıda almak sana daha pahalıya patlı ya bilir

*Heka
30 Ağustos 2016, 14:58
Milyon yapım her zaman ki gibi berbat bir organizasyon yaşattı.

Duşların rezilliği, sıra bekleme, tuvaletler berbat, giriş sırasında saatlerce güneşin altında bekletilmemiz, amatör ve bir o kadar da hödük güvenlik görevlileri, festival alanındaki berbat ve pis yemekler vb uzar gider bu liste.

100000 üzerinde kişinin katıldığı bu organizasyon böyle olmamalıydı.

En kötüsü de ses kalitesi! O kadar sanatçı katılıyor ama düzgün bir sistem oluşturulamıyor.

Rezillik.

DKN
30 Ağustos 2016, 16:19
Milyon yapım her zaman ki gibi berbat bir organizasyon yaşattı.

Duşların rezilliği, sıra bekleme, tuvaletler berbat, giriş sırasında saatlerce güneşin altında bekletilmemiz, amatör ve bir o kadar da hödük güvenlik görevlileri, festival alanındaki berbat ve pis yemekler vb uzar gider bu liste.

100000 üzerinde kişinin katıldığı bu organizasyon böyle olmamalıydı.

En kötüsü de ses kalitesi! O kadar sanatçı katılıyor ama düzgün bir sistem oluşturulamıyor.

Rezillik.

jimi demişti öyle olucak diye.. o yüzden gitmedim