PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evde motosiklet malzemelerinizi nerede muhafaza ediyorsunuz

inshroud
06 Haziran 2016, 19:22
Ne hallere düştük :(
Pimpirikli hanım kaynaklı sorunlar bunlar hep.
Ne yapıyorsunuz? Ne tavsiye edersiniz?
Ben her gün dışardayım, doğal olarak kask ve mont sürekli kirli. Eşim de hafta sonları benimle çıkıyor, onun da kaskı ve montu bi yerlere koymamız lazım.
Basit bir apartman dairesi için ne gibi çözümler ürettiniz?
Şimdi bauhaus'a doğru gidiyorum. Bir suntalam panel, 2 tane kask için askı, 2 tane de elbise askılığı asmak için dekoratif askılardan alayım diyorum, hepsini suntalam plaka üzerine monte edip onu da giriş kapısının yanına yöresine "motosiklet vestiyeri yapayım diyorum. Olur mu öyle? Çirkin mi olur dışarda asılı durmaları?

matrix506xx
06 Haziran 2016, 19:28
Kask harici ekipmanları yatağın altına dolduruyorum :D
Benimde yerim yok maalesef!!!

coldboy35
06 Haziran 2016, 19:31
Evin altında depo var oraya koyuyorum :)

ogzcngdk
motosiklet ekipmanları için ufak bir dolap ayırmakta fayda var, hem montu pantolonu koyabileceğiniz hemde spreyiydi ıvır zıvırı koyabilecek çekmecesi veya bölmesi olan.. her sene bu tarz ekipmanlar artıyor çünkü

Carbondioxid
Herbiri bir tarafta , bekarım billahi sultanım , ağzını açan başkaca aile ferdi olur ise paylıyorum .

Şinci ben/sen/sen/ben olmadığımıza göre , vestiyer fikri muazzam , velevki emniyet/çalınma durumu yok ise yazdığınız şey muhteşem olur, belli bir tertib ile.

gungenir
06 Haziran 2016, 19:33
Geçende uzun saçlı bir arkadaş kask tavsiyesi istemişti "Saçını kes." demişlerdi.
"Eşinden boşan" diyen çıkacakmı diye beklemedeyim. :)

major24
06 Haziran 2016, 20:15
Misafir odanizda cekyatvar mi bilmiyorum ama altı kullanılmayan koltuklarınız varsa , cekyat tarzinda olanlardan alabilirsiniz.
Hem altıni ekipmanlariniz için kullanırsınız hem de koltuklarınız i değiştirmiş olursunuz bu da esinizi sevindirir :)

freewill
06 Haziran 2016, 21:35
Neyse ki maxi skuter kullanıyorum da böyle dertlerim olmuyor :mrgreen:

tr100a
06 Haziran 2016, 22:11
Gardolapta eşim yer ayırdı kendi eliyle asıyor kask eldiven hepsi orda motosikleti çok seviyor

GezeGeze
06 Haziran 2016, 22:14
Paçaları halıya değen motosiklet pantolonunun, paçalarını halıya değdirmeden nasıl giyilip çıkarılabileceğine dair de bir iki cümle sarf ederseniz, bana da baya bi yardımcı olmuş olursunuz :):sunny: :mrgreen:

patpop
07 Haziran 2016, 00:07
Paçaları halıya değen motosiklet pantolonunun, paçalarını halıya değdirmeden nasıl giyilip çıkarılabileceğine dair de bir iki cümle sarf ederseniz, bana da baya bi yardımcı olmuş olursunuz :):sunny: :mrgreen:
Abi senin işin çok zor ya motordan geç yada yengeden :) şaka bi yana gerçekten çok zor bizi istiyorsun
Bende odanda saklıyorum kask ve kışlık eldivenleri mi ulu orta yerde duruyorlar.