PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En sevdiğiniz ve sevmediğiniz vlogger'lar...

Sayfa : [1] 2

AWESQME
06 Haziran 2016, 12:16
Arkadaşlar nedenleri ile sevdiğimiz ve sevmediğimiz vlogger'ları paylaşalım. Hem onlara destek olur hem de biz yeni eğlenceli, eğitici vlogger'ları keşfetmiş oluruz. Açıkcası düzgün yeni vlogger'lar aramaktayım :queen:

Öncelikle en sevdiğim vlogger "Motorcu Muhabbeti". Bu işin öncülerinden olması ve saygı-sevgi çerçevesinde hoş görü ile bu işe emek vermesi, tüm gücüyle motorculara bir şeyler öğretmeye çalışması benim hoşuma gidiyor. Ayrıca videolarının seyir zevki baya yüksek. Çok kaliteli bir vlogger kendisi tebrikler :cat:

En sevmediğim vlogger ise kusura bakmasın ama "Motorcu Muhabbeti"nin tam tersi olan "TurkishRider". Bir motorcuda bulunmaması gereken, kötü örnek teşkil eden her şey bu arkadaşta mevcut. Herkese küfür etmesi, el hareketleri çekmesi, en olmayacak yerlerde başkalarını ve kendini tehlikeye atacak sürüşler yapması... Videoları baştan aşağı küfür ve kontrolsüz tehlikeli sürüş içeriyor kesinlikle kötü örnek oluyor. Üstüne üstlük çok ağır bir kaza geçirmiş ölümden dönmüş olmasına rağmen hala bundan ders çıkarmayıp aynı sürüşünü devam ettirmesi bam başka bir mesele zaten. Umarım aynı şeyleri tekrar yaşamadan sürüşünü ve üslubunu düzeltir.

MazhaRR
06 Haziran 2016, 12:20
Tektabanca
Motobaba

yns0707
06 Haziran 2016, 13:29
Barodi
Tektabanca

yürekçe
06 Haziran 2016, 13:38
Elbette ki Barodi...

cıbırlover1
06 Haziran 2016, 13:41
Tek tek tek tabanca :flower:

mkoni
06 Haziran 2016, 13:45
tek tabanca bi de
rj

EmreKocyigit
06 Haziran 2016, 13:49
Royal Jordanian!

TanerPasin
06 Haziran 2016, 13:55
Biri Beni Sustursun

Kesinlikle genç yetenek bir motovlogger aman allahım her videosunun her saniyesini sanki ben çekmişim gibi ezbere biliyorum kamera acısı da çok iyi sanki ben sürüyorum yav. Takip edin efem.

Stock Sever
06 Haziran 2016, 14:14
En Sevdiklerim
Tek Tabanca
Motorcu Muhabbeti
BOB
İki Teker
Barodi
RidenRoll

Sevdiklerim
SövRider
EmirhanHero
Edcunhaph
Altın Elbiseli Adam
Kemal Tuğrul Sümer
Gizmovlog
Motorcu Abi
BathuR1

Bu adamlar sayesinde motosiklete ilgim iyice arttı ve ehliyete yazıldım sınavları geçtim dosyayı emniyete teslim etmek kaldı. İnşallah yaz sonu gibi 2006-2008 arası ybr 125 ile bi başlangıç yapacağım.

Blur
06 Haziran 2016, 14:27
Kolaçan motovlog u unutmayalım

DKN
06 Haziran 2016, 14:47
kemal tuğrulu izliyorum sadece ::puro::

ogzcngdk
06 Haziran 2016, 15:22
en sevdiğim, bana hitap eden kanal kemal tuğrul sümer...

ferhat hakanın muhabbetide güzel, başkada vlog izlemiyorum.

berk_cglr
06 Haziran 2016, 15:29
en sevdiğim
rr marquez (https://www.youtube.com/channel/UCTjjj_zy_dhmtWN5osLsv4A)
diğerlerini sevmiyorum :D

Pulsar41
06 Haziran 2016, 15:32
Motosikletin Üstündeki Türk. :cat:

bektanist
06 Haziran 2016, 15:32
Vat bee koca forum berenari den bahsetmemis forumda uye olmasida cabasi ben severim berenariyi.

A.Volkan
06 Haziran 2016, 15:33
Kemal Tuğrul denen herif bence diğerlerine göre daha samimi! Birde OwlCruiser denen bir çocuk vardı onunda muhabbeti iyiydi sanırım küba süperlight kullanıyordu.

Diğerleri için sevmiyorum diyemem sadece çoğu birbirine benziyor birbirlerinin kopyası gibi :bounce:

shruikan
06 Haziran 2016, 15:33
bi vlogger yüzünü gösterince sevemiyorum arkadaş. izleyesim gelmiyo.

onunu dışında MM başı çekiyor izlediğim olarak ve de bu işe yeni başlayanları izlemeye çalışıyorum ki insanların hevesi kırılmasın, birilerine ulaşabildiklerini hissetsinler.

velizrsln
06 Haziran 2016, 15:37
Tek tabanca guzel

Motosiklet muhabbeti den pek haz etmiyorumda genede izliyorum

Yasin D
06 Haziran 2016, 16:51
En sevdiğim

Altın elbiseli adam
Bathur1
Barodi Trol Motovlog
Royal Jordanian

En sevmediğim vlogger

Fren nasıl yapılır, motor yıkama, motor dışında gittiği markete kuaföre kadar kayıta alan, ve sürekli eğitici video çeken vloggerlar isimlerini tek tek yazamama gerek yok zaten az çok tahmin etmişsinizdir.

stevejones
06 Haziran 2016, 17:14
Sevdıklerım..

motobaba
Altın Elbiseli Adam.
sürmek lazım.
iki teker
motorcu muhabbetı

sevmedıklerım hatta bırkac vıdeo sonrasında gecen vaktıme uzulduklerım

tugrul sümer
beta surumu
motorcu abi

EmreKocyigit
06 Haziran 2016, 17:35
Biri Beni Sustursun

Kesinlikle genç yetenek bir motovlogger aman allahım her videosunun her saniyesini sanki ben çekmişim gibi ezbere biliyorum kamera acısı da çok iyi sanki ben sürüyorum yav. Takip edin efem.

iyi de bu sensin :queen:

KaskReis
06 Haziran 2016, 17:59
Tektabanca

harun27
06 Haziran 2016, 18:01
kimse kadın motovloggerımız sürenbayanı yazmamış hayret

solmyr
06 Haziran 2016, 18:04
en sevdiğim, ben :P
kts, m2, cageronewowheels, schaaf.

sevmediklerimi söylemem. :cherry:

Karalı
06 Haziran 2016, 18:13
Hiç birini takip etmem tanımam sadece isimlerini orda burda duymuslugum var eskiden barkoyu takip ederdim oda traşa bağladı artık uzun zamandır takip etmiyorum

Ros1n2
06 Haziran 2016, 21:19
Meddes'i ve Berlin Bikes'ı bilen yok sanırım. Adamlar bir harika :thumleft:

Obs
06 Haziran 2016, 21:51
Bathur1 der geçerim adam acik ara en iyi suruyor aea diyenler olmus aea baska bir sey beyler farkli dunya

BlackNaked
06 Haziran 2016, 21:54

shaff. Efsane ya o cb500 hele :D

shruikan
06 Haziran 2016, 23:44
adam vlogger sormuş, sayılanların yarısı vlogger değil.

Ege Anıl EFE
06 Haziran 2016, 23:47
Eskiden m2(motorcu muhabetti) izlerdim fakat son zamanlarda pek sarmıyor.
En sevdiğim koca yurekli :wiinkk: kemal tuğrul sümer.
Takip ettiklerim
Tek tabanca
Motorcu abi
Kırmızı başlıklı adam
İyi süren adam
Sürmek lazım
Barodi
Bob
Aea
Arslan07
Gidon
Gizmo
Havayi fişek
Ikiteker
Motorsuz adam
Ferhat aslan(motosiklet gunlugu)
Owlcruiser
Motorsuz adam
Sovrider
( Baya bi kişiyi takip ediyormuşum be)

furkanuc
07 Haziran 2016, 02:49
Tek Tabanca benim gözümde efsanedir fakat motovlog izlemeye Motorcu Muhabbetiyle başladım. İkisinin de gönlümde yeri ayrıdır. En sevmediğimi burada direk isim olarak belirtmek pek hoş olmaz fakat kavgacı motovlog yayıncılarından hoşlanmıyorum.

90sdance
07 Haziran 2016, 09:21
Hiçbirini takip etmem. Hepsi takmış bir mikrofon... Zaman öldürmeye birebir.

shruikan
07 Haziran 2016, 10:33
Hiçbirini takip etmem. Hepsi takmış bir mikrofon... Zaman öldürmeye birebir.

bunu diyen biri, 24 saatini nasıl geçiriyor acaba; çok merak ettim.

Salih_T
07 Haziran 2016, 13:48

Benim sevdiğim vlogerlar arasında

"berenari"

var.

Muhabbeti güzel, tavsiye ederim.. :wiinkk:

gurkanerkan
07 Haziran 2016, 15:10
Sevdiğini anlarımda sevmediğin kanalı ifşa etmenin ne anlamı ne gereği var ?

sheriff87
07 Haziran 2016, 15:21
Kemal Tuğrul Sümer avrupa muhabbetine bayıldım ondan sonraki videolarını pek izlemedim ama üslubu sunumu harika. Tektabanca güzel. Royal Jordanian stres atmak istediğimde açarım bir videosunu gezdirir sağolsun. Gerisi birbirinin benzerleri hep.

AWESQME
07 Haziran 2016, 15:55
Sevdiğini anlarımda sevmediğin kanalı ifşa etmenin ne anlamı ne gereği var ?

Sevdiğini öv ki sevildiğini bilsin daha da özensin, sevmediğini eleştir ki yanlışları varsa düzeltmeye çalışsın. Eleştiri kötü bir şey değil. Eleştiri olmazsa iyinin de kötünün de bir anlamı olmaz.

gurkanerkan
07 Haziran 2016, 16:51
Sevdiğini öv ki sevildiğini bilsin daha da özensin, sevmediğini eleştir ki yanlışları varsa düzeltmeye çalışsın. Eleştiri kötü bir şey değil. Eleştiri olmazsa iyinin de kötünün de bir anlamı olmaz.

Pek çok kişi bu işi hiç bir karşılık beklemeden yapıyor. Beğendiğini översin ama eleştirini bu şekilde yaparsan insanların hevesini kırabilirsin. Eleştirinin amacı gerçekten kanalın eksiklerini kapatmak ise herhangi bir sosyal medya hesabından ekleyip eleştirini iletirsen daha faydalı olacağına inanıyorum.

AWESQME
07 Haziran 2016, 17:03
Pek çok kişi bu işi hiç bir karşılık beklemeden yapıyor. Beğendiğini översin ama eleştirini bu şekilde yaparsan insanların hevesini kırabilirsin. Eleştirinin amacı gerçekten kanalın eksiklerini kapatmak ise herhangi bir sosyal medya hesabından ekleyip eleştirini iletirsen daha faydalı olacağına inanıyorum.

Ben bu zamana kadar hiç birinden en ufak cevap dahi alamadım. Forumlar bu amaç için var. Ayrıca eleştirdiğim arkadaşı da bir vlogger olarak eleştirmedim zaten vlog çeken kötü bir motorcu olarak eleştirdim. Kendisi karşılık beklemiyor olabilir ancak yaptığı hatalar ile kötü örnek olmakta.

shruikan
07 Haziran 2016, 17:41

eleştri ilgili kişiye direkt olarak yapılır aksi takdirde karalamaya, dedikoduya girer.

Carbondioxid
07 Haziran 2016, 17:44
Sabırsızlıkla forum içinde en sevmediğiniz üye başlığını bekliyorum , 1. sıraya beni yazsınlar^^

Mengu16
07 Haziran 2016, 18:29
10 saniyelik olay için 5 dakika 10 dakika video izletenleri. Trafikte aşırı hız yapıp hayalet gibi motor sürüp arabalar kendilerini fark etmeyince kavga edenleri. Diğer araç sürücülerine negatif elektrik saçan vloggerları sevmiyorum.

MD.Murat
07 Haziran 2016, 19:02
Hiçbirini sevmiyorum. Genelde boş adamlar oluyor.
Ama borhan hoca diye birini izledim geçen , gayet aklı başında muhabbeti güzel bir arkadaş. İlk kez izleyesim gelen bir vloger buldum :)

AWESQME
07 Haziran 2016, 19:41
eleştri ilgili kişiye direkt olarak yapılır aksi takdirde karalamaya, dedikoduya girer.

Yanlış...Gazeteler (köşe yazıları), dergiler, tv programları, eleştiri yapan siteler dedi kodu mu yapıyor? Eleştiri kişiye yapılır diye bir şey yok. Eğer sen kitlelere hitap ediyorsan eleştiriye açık olucaksın. Bir kazancı olmasa bile bunu bir amaç için yapıyorlar ve insanların "görmesi için" herkesin kullandığı bir internet sitesine yüklüyorlar. Doğal olarak eleştiri olucak.

BajajRider
07 Haziran 2016, 20:08
Schaff. Videolarini izlemeyen varsa izlemesini tavsiye ederim.

GP500-1st
07 Haziran 2016, 20:16
Hayret kimsede dememişki mesela bi Sera aydın :queen:

https://www.youtube.com/watch?v=_XqFYHKzilk

şaka bi yana motovlog çok ayağa düştü, apaçi nesil kendi vlogcusunu ve izleyicisini yararttı. Kazalara ve ölümlere yansıması yakın zamanda ki sonuçları olacak. Evet hepsi 1-2 yıllık motorcu ama herşeyi biliyor... test uzmanı hepsi özellikle

cagiran
07 Haziran 2016, 21:29

şaka bi yana...

Böyle şaka mı olur dostum!!

Teşekkürler 😀

Okan Sinan Ocan
07 Haziran 2016, 23:33

şaka bi yana motovlog çok ayağa düştü, apaçi nesil kendi vlogcusunu ve izleyicisini yararttı. Kazalara ve ölümlere yansıması yakın zamanda ki sonuçları olacak. Evet hepsi 1-2 yıllık motorcu ama herşeyi biliyor... test uzmanı hepsi özellikle

Şu arkadaşı izleyene kadar motoBaBa yı tek geçerdim ama artık en birinci sevdiğim motovlogger bu abla olacak :) :) :)

( Evet 40 yaşınızı geçtiğinizde sizde benim gibi olacaksınız :p )

AWESQME
07 Haziran 2016, 23:34
Şu arkadaşı izleyene kadar motoBaBa yı tek geçerdim ama artık en birinci sevdiğim motovlogger bu abla olacak :) :) :)

( Evet 40 yaşınızı geçtiğinizde sizde benim gibi olacaksınız :p )

Abi hep destekli südyen kanmayın :D

yognus
08 Haziran 2016, 10:39
SEVDİKLRİM
Tek tabanca
Motorcu muhabbeti
Bob
Owl
Dişli lastik (bu aralar aktif değil)
Sürmek lazım
Turkishrider
AEA (vlog değil aslında ama olsun)

SEVMEDİKLERİM
Kemal tuğrul sümer ( eskiden çok daha iyidi. Şimdi samimiyetsiz espriler, sürekli sırıtmaya çalışmalar falan. İtici olmaya başladı)
Bathur1 (sadece top speed yapıp, aşırı kötü espriler)
Beta Sürümü (o gözlüklü var ya o gözlüklü...)