PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garaj için yaratıcı fikir lazım.

tyrx
05 Haziran 2016, 23:02
Arkadaşlar, apartmanımızın altı ortak kullanılan küçük bir garaj yaklaık 3 araç park edebiliyor. Otomatik kepenk sistemi var. Yinede ben güvende hissetmiyorum motorum için. Garajda herhangi bir bölümleme yok kapı falan yaptırıp kapatayım. Bana ucuz yollu garaj için motoru sağlama alabilecek bir fikir lazım.

weirdo1
05 Haziran 2016, 23:24
Duvara veya yere, gözlü civatayi demir dubelle sabitle, onada zinciri geçirip şasi den veya arka tekerden bağla.

HamzaBey95
05 Haziran 2016, 23:35
Alarm... O kapalı garajda bir çalmaya başlayınca bütün mahalle ayağa kalkar :queen: Kapalı garajda da içiniz rahat değilse yapacak pek bir şey yok :cherry:

YERUÇAĞI
06 Haziran 2016, 01:59
al bitane bundan garajın içine koy,motoruda içine koy kitle istersen yerede sabitlersin

https://www.youtube.com/watch?v=R0NG457aTuc

ASB
06 Haziran 2016, 03:40
Abi ben geçen ay internette gördüm abus diye bir markanın hem zinciri var hemde tuturma halkasi zinciri ve tutturma halkasi demir makasiyla kesemiyolar zaten urunun üstunde cekme testinin sonuclari yaziyor tuturma halkasi yere toplam 5 buyuk vida ile tutturuluyo yani halka yerden cikmiyo ama ben parasizliktan şu nalbullarda satılan zincirin en kalindan otoparkin sutununa 2kat zincirliyom hemde abi akil vermek gibi olmasin ama zinciri şasiden baglayin cunku jantı kesip caliyolar hem bu olayi arkadasimdan hemde aea dan duydum