PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çeşme hgs ?

exhell
04 Haziran 2016, 16:45
Merhaba Yarın Çeşmeye gitmek istiyorum rotayı hic bilmiyorum Deniz görüp kafa dinlicem hgs çıkarabilirmiyim haftasonuna

gungenir
04 Haziran 2016, 17:02
Nereden?
İzmirden sonra Çeşmeye kadar çok az bir kısımda denizi görebilirsiniz. İzmir çıkışında birkaç km, sonra urla civarında az bir mesafede deniz kenarından geçiyor. Eski İzmir yolu daha manzaralı ama otoban yoluna göre daha riskli tabi. Sıcak asfalt.

exhell
04 Haziran 2016, 17:08
Hocam çok tecrübeli değilim minimum risk istiyorum Karşıyaka'dan gideceğim

gungenir
04 Haziran 2016, 17:21
Yol kolay ozaman. Sahilden Fahrettin altay'a kadar gelip d300 yoluna girin. Batı istikametine gittiğinizde o yol dümdüz devam edip otobana bağlanır, Çeşme'nin içine kadar getirir.

exhell
04 Haziran 2016, 17:36
Teşekkür ederim hgsye gerek yok mu o Zaman ? Yollar Nasıl birde zorlarmı

MD.Murat
04 Haziran 2016, 18:07
otobandan gitme hiç bir keyfi yok ki. izmirde motorcu yarımadaya eski yoldan gider.

gungenir
04 Haziran 2016, 18:52
Teşekkür ederim hgsye gerek yok mu o Zaman ? Yollar Nasıl birde zorlarmı

Otobandan gidecekseniz ki onu tarif ettim, orada HGS gerekli. Gerçi epey vakittir ilgilenmedim, prosedürünü unuttum ama hemen gişelerin yanından bile satın alabiliyorsunuz diye biliyorum.
Eski yol manzaralı ama pek tavsiye etmem. Dar yol, artı epey yokuşlu yollar mevcut. Bazı yerlerde ağır vasıtalara denk gelirseniz ya 20 km hızla ilerlemeniz yada çok riskli sollamalar yapmanız gerekir.

MD.Murat
04 Haziran 2016, 20:34
eski yoldan git dostum. yeni yoldan gideceksen de motosikletini onu hakedecek başka birisine bırakmadan gelme. riskli dediği yol 2 şerit gidiş geliş bir yol işte. üleknin her yerinde olan yol. o yolda süremeyeceksen motosiklete binmenin bir anlamı yok. yavaş gidersin ne olduğunu görerek gidersin. gittiğin yoldan zevk alırsın. coğrafyayı görürsün. insanlar görürsün. yaşam alanı görürsün. ufkun artar. yoksa yola çıkmanın anlamı nedir ki?

exhell
04 Haziran 2016, 20:44
Sabırla cevaplar için teşekkür ederim akşam mapsden incelicem hangi yerlere gideyim peki Çeşmenin tekim de

exhell
12 Haziran 2016, 00:46
arkadaşlar geçen ahfta gidemedim, bu hafta gidicem de eski yolu mapsden olusturacak varmı