PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CRF için para hazır motoru satamadım bursada bildiğiniz bir yer

Emre21
02 Haziran 2016, 21:54
Arkadaşlar abilerim kredim onaylandı yarın çekicem krediyi ancak ayağımı yerden kessin diye aldığım motoru satamadım https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-falcon-tertemiz-falcon-crown-150-302099777/detay/
sitedeki en uygun fiyatlı motor benim ilginç bi şekilde motorda sağlam çıktı ama 3 aydır satamadım Bursada motorsiklet pazarı biliyor musunuz götürüp satabiliceğim yada istediğim paranın biraz daha altına satabileceğim motorcu falan biliyorsanız çok iyi olur

YERUÇAĞI
02 Haziran 2016, 22:08
motoruna verdiğin ilandaki yazının sonu biraz ukalaca gibi olmuş,bence onu sil,sırf onun için bile aramazlar seni ki ben alacak olsam bile senin bu yazından ötürü almam,,simdi hem acil satmam lazım 3 aydır satamadım ucuza verecek yer arıyorum diyorsun,hemde ilana kesinlikle 2300 den aşağı olmaz,pazarlık sünnet diyen olursa 2 rekat namaz kılarız yazmışsın,,ne yani adam 2000 nakit verse vermiycenmi yani

satmak istiyorsun madem onu sil,pazarlık sünnet ama cok az olmak kaydıyla yaz daha güzel olur,arayanda çok olur

motor tamircisi motorunu alır ama ölmüş eşek fiyatına bilgin olsun

alıcıyla dalga geçerek ukalalık ederek mal satılmaz

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-falcon-tertemiz-falcon-crown-150-302099777/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

Yiğit_
02 Haziran 2016, 22:10
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-falcon-tertemiz-falcon-crown-150-302099777/detay/

beko12345
02 Haziran 2016, 22:26
O ilan açıklamasıyla satılırsa garip olur zaten. Satılmazsa değil.

Tİme_shİft42
02 Haziran 2016, 22:31
Daha çok çok beklersin )

Musce16
02 Haziran 2016, 22:38
Pazar günler soğanlının orda 2.el pazarı oluyor motor satan insanlar vs. Kalabalık oluyor

alp_tunay
02 Haziran 2016, 22:39
Belki kızacaksın ama 1500 e satarsan sevin..

bozok_54
02 Haziran 2016, 22:45
Senin motoru o açıklamayla alacağıma şu yaz döneminde uç ay bekler kışın başında 5000₺ verir o naylon lastiklerle kaya kaya gezerim.

EthanHunt
02 Haziran 2016, 22:53
Duzgun sekilde 2 satir ozellik, 2 satir da nasil bir kullanici oldugunu yazmak zor mu? Ne gerek var sunnete farza 2 rekat namaz lafina..

Takip ediyorum satilacak mi acaba.

bulut59
03 Haziran 2016, 00:12
ayagımı yerden kessin sonra elimden cıkartırım diye dusunup falcon aldın, simdi de satılmıyor diye mi uzuluyosun? sen ikinci eli olmayan bir motor alıp bastan kasınmıssın.

Emre21
03 Haziran 2016, 01:14
ilanı verdildiginde daha param hazır degildi zaten ilanı babam verdi de haklı olarak bu siteden satıcagımız 7. Motor olucak bu zamana kadar soft dondurm makinesiyle takaslarmı dersiniz ,takas artı sodexo kartlarmı dersiniz adamlar mal almak için degil sinir bozmak için varlar resmen yani 9250 yazdıgım cbr a 7.5 teklif ettiker anlıcağınız bıktık biraz artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

motoruna verdiğin ilandaki yazının sonu biraz ukalaca gibi olmuş,bence onu sil,sırf onun için bile aramazlar seni ki ben alacak olsam bile senin bu yazından ötürü almam,,simdi hem acil satmam lazım 3 aydır satamadım ucuza verecek yer arıyorum diyorsun,hemde ilana kesinlikle 2300 den aşağı olmaz,pazarlık sünnet diyen olursa 2 rekat namaz kılarız yazmışsın,,ne yani adam 2000 nakit verse vermiycenmi yani

satmak istiyorsun madem onu sil,pazarlık sünnet ama cok az olmak kaydıyla yaz daha güzel olur,arayanda çok olur

motor tamircisi motorunu alır ama ölmüş eşek fiyatına bilgin olsun

alıcıyla dalga geçerek ukalalık ederek mal satılmaz

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-falcon-tertemiz-falcon-crown-150-302099777/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false
Hocam derdimiz ne ukelalık nede dalga gecmek amacımız alıcı arasın boş beleş adam degil

Mukaddime
03 Haziran 2016, 01:42
Güzel demişsin de pazarlık sünnet ise 2 rekat namaz kılarız ne demek, ya da konuyla ne alakası. Burda biraz dedikleri gibi ukalalık var.

sven
03 Haziran 2016, 08:53
ilan açıklamasına bu tarz garip şeyler yazmanız satışı kolaylaştırmaz. Açıklamada motorla ilgili verebildiğin kadar detay ver;
- Kaç beygir,
- Artçılı kullanımı nasıl
- 1000 bakımı tarihi - ne yapıldığı
- 3000 bakımı tarihi - ne yapıldığı
- 5000 bakımı vs
- Kimlere uygundur
- Uzun yol performansı nedir
- Ortalama şehir içi/dışı ne yakar
- Ortalama servis bakım ücreti nedir

gibi potansiyel alıcıların ihtiyaç duyduğu bilgileri açıkça verirsen bir güven oluşturursun. Bir de o resimler çok kötü dostum, köy yolundan gelip toz toprakla fotoğraf mı çektin yoksa gerçekten bu kadar pis mi bakıyorsun motoruna? sil parlat ve manzara resmi çeker gibi değil daha yakında net fotoğraflarını çek

LostRider
03 Haziran 2016, 09:19
Bu ilanla biraz zor satarsın.

YERUÇAĞI
03 Haziran 2016, 11:42
ilanı verdildiginde daha param hazır degildi zaten ilanı babam verdi de haklı olarak bu siteden satıcagımız 7. Motor olucak bu zamana kadar soft dondurm makinesiyle takaslarmı dersiniz ,takas artı sodexo kartlarmı dersiniz adamlar mal almak için degil sinir bozmak için varlar resmen yani 9250 yazdıgım cbr a 7.5 teklif ettiker anlıcağınız bıktık biraz artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

Hocam derdimiz ne ukelalık nede dalga gecmek amacımız alıcı arasın boş beleş adam degil

işte o yüzden düzelt dedim sana,yatla katla tarlayla biçerdöverle hıyar tarlasıyla takas düşünmüyorum sadece nakit diyede yaz gereksiz aramazlar,ama yinede arayan olursa yazdıklarımı oku der kapatırsın telefonu,malını satmak isteyen sensin böyle şeylerede katlanman gerek
diğer türlü senin zararına olur,,hiç ummadığın adam gelir alır kısmet işi,,ama acil ilanını düzelt