PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rs 200 çalındı acill

ahtand123
02 Haziran 2016, 16:45
Sarı pulsar rs 200 az önce çağlayan adliye sarayının orda çalındı arkadaşlar lütfen paylaşın sağ aynası yok

Lucien
02 Haziran 2016, 17:07
hemen polise gidin belki kameralardan tespit edilir gündüz gündüz bu nedir

AhmetCan1903
02 Haziran 2016, 17:17
Hemen polis ondan sonrada gezin cevreyi ferikoye felan bakin nurtepe oralarada bakin umarim bulunur plaka ?

jimi_hendrix
02 Haziran 2016, 17:19
vay arkadaş adliye önünden çalınıyor yaw

Macit250
02 Haziran 2016, 17:47
Adliyeye silahla girip adam öldürüyorlar,Rs de çalarlar burası Türkiye

Ros1n2
02 Haziran 2016, 23:32
Zaten yedek parça fiyatı ve kendisi uygun olan bir motosikleti adliye önünden çalacak kadar aptal ve acemi birisi çalmış sanırım. Bence motosikletinize tekrar kavuşacaksınız. Hırsız baya acemi gibi...

serkanADH13
03 Haziran 2016, 00:02
Arkadaşlar Çevresinde,,,

SARI RENKLİ BAJAJ PULSAR RS 200 çaldıran varmı????

Motor bugün sokaklarda gözükmeye başladı,

Motora yapılan muamele ÇALDIM PARA VERMEDİM CANINI ÇIKARTIRIM BİR KÖŞEYE ATARIM edasındaydı,,,

Çevrenizde İST CIVARINDA sarı renkte bajaj pulsar RS 200 çaldıran varsa,,,

İstanbul,,,Gaziosman Paşa,,,,SARIGÖL'de bulabilir,,,

fazla dolaşmadan sadece SİNEMA ARKASI,,,,,POSTANE ARKASI VE DERE İÇİ SOKAK'larda gezinirse veya buralarda beklerse zaten motoru önünden geçecektir,,,

Bir an önce inş bulunur sahibi,
Yoksa yazık olacak motora,,,

Carbondioxid
03 Haziran 2016, 00:02
SARI RENKLİ BAJAJ PULSAR RS 200 Çaldıranlar Bir Baksınlar,,,

http://www.motosiklet.net/forum/calinti-motor-duyurulari/165535-sari-renkli-bajaj-pulsar-rs-200-caldiranlar-bir-baksinlar.html

SARI RENKLİ BAJAJ PULSAR RS 200 Çaldıranlar Bir Baksınlar,,,

Tefoo
03 Haziran 2016, 00:13
hadi inşallah bulunur.

ahtand123
03 Haziran 2016, 09:06
arkadaşın dediği gibi sarıgöl ve çevresinde kovaladık ama yakalıyamadık çok hızlı giti biz arabadaydık o motor üzerinde BURDAN FORUMDAKİ ARKADAŞALRA SESLENİYORUM YARDIMCI OLUN BANA GAZİOSMANPAŞA VE ÇEVRESİNDE GÖREN OLURSA TAKİP EDİP YERİNİ BİLDİRSİN

lostmymindd
03 Haziran 2016, 09:13
Yuh film gibi umarım tez zamanda kavuşursun motoruna. Peki bu bilgilerle polis yardımcı olamıyor mu?

ahtand123
03 Haziran 2016, 09:51
POLİS O KADAR İLGİSİZKİ GERÇEKTEN VATAN HAİNİ YAPAR İNSANI O DERECE DUYARSIZ.

AKŞAM GOP EMNİYETE GİTTİM DEDİMKİ :
AMİRİM MOTORUM SARIGÖL VE ÇEVRESİNDE İKİ TANE ÇİNGENE ELİNDE GERZİYOR ARABAYLA YETİŞEMEDİK SİZ YARDIMCI OLUN ANOS GEÇİN DEDİM
POLİS: MOTOR SENİN Mİ
BEN: EVET BENİM
POLİS:RUHSAT SAHİBİMİSİN
BEN : EVET
POLİS : BİZ BAKICAZ
BEN : AMİRİM ANOS FALAN GEÇİN ADAMLAR GEZİYOR
POLİS : KAYDINIZ AÇILMIŞ ZATEN SİSTEMDE VAR TÜRKİYE GENELİNDE ARANIYOR
BEN : AMİRİM TÜRKİYE GENELİNİ BOŞ VER ARKA MAHALELERDE GEZİYOR 1 2 EKİP YÖNLENDİRSEN İŞ BİTİCEK
POLİS : GAZİOSMANN PAŞAYA BAKAN 2 EKİP VAR ZATEN HEM MOTORUN SENİN OLDUĞUNU İSPAT EDEBİLİRMİSİN YÜZDE YÜZDE DIŞARDA 1000 TANE SARI RENKLİ MOTOR VAR

EVET ARKADAŞALR POLİSİN YAKLAŞIMI BU BU KONUŞMAYI BENİM AİLE FERT LERİNİ ÖNÜNDE YAPTI BİZDE HERKEZ ŞOK.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

GÖREN DUYAN 05434156738 MESAJ ATSA YETER ÇAĞRI BIRAKIN BEN ARARIM

k_ayhn
03 Haziran 2016, 10:04
adam moturunu çaldırmış hemen memlekete sallıyosunuz çok garip insalar var.inşallah bulursun kardeşim

Ebu Tarık
03 Haziran 2016, 10:17
adam moturunu çaldırmış hemen memlekete sallıyosunuz çok garip insalar var.inşallah bulursun kardeşim

sen niye hemen savunmaya geçiyorsun ki memleket ölmüş ağlayanı yok neyi düzgün biraz da özeleştiri yap

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:15 ----------

şifreli kapısı olduğu halde apartmanın içinde motoru bırakmaya korkuyorsam bu memleketin çivisi çıkmış demektir siz hala yandaş medyadan takip edin dünyayı size çok farklı gösteriyorlar millet aç aç

ahtand123
03 Haziran 2016, 10:19
inşh kardeşim sizinde yardımalrınız sayesinde bulucağıma inanıyorum serkan abi saolsun görmüş anlamış hemen inşh başka arkadaşalrında gözüne takılır

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

ya memlekete sıkıntı yok yasama yargı caydırıcı değil .

k_ayhn
03 Haziran 2016, 10:36
sen niye hemen savunmaya geçiyorsun ki memleket ölmüş ağlayanı yok neyi düzgün biraz da özeleştiri yap

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:15 ----------

şifreli kapısı olduğu halde apartmanın içinde motoru bırakmaya korkuyorsam bu memleketin çivisi çıkmış demektir siz hala yandaş medyadan takip edin dünyayı size çok farklı gösteriyorlar millet aç aç
Burası siyasi tartıştığımız bir yer değil adam can derdinde sen ordan zıplıon memleket bozuldu diye.rahat ol sen özelleştiri yapıyorum bunuda zaten sana sorcak değilim.ayrıca kimseyide savunmadım yandaş medyadayı takip et falan işine bak.arkadaşa faydan dokunabilioyomu yoksa çekil kenara otur yerine bi bitmednizz

nines
03 Haziran 2016, 10:44
Çok geçmiş olsun. inşallah motoruna kavuşursun ama bir yandanda inşallah o çalan *************** (istediğin gibi doldur) çok güzel bir kaza yaşarlarda bir daha yataktan kalkamazlar.

ahtand123
03 Haziran 2016, 14:36
amin kardeşim sizin dualarınız ve yardımlarınızla inşh bulucaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

gaziosmanpaşa çevresinde olan arkadaşlar motorla gezerken dikkat edin bakın rica ediyorum