PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Meshur Shell'e hosgeldiniz...

Sayfa : [1] 2

okan kükner
02 Haziran 2016, 13:27
Bugün Sile'ye gelmeden hemen önce sag tarafta olan Shell'e ugradim. Benzin aldiktan sonra lavaboya girdim. Cikista baktim motorum yok. Pompaci ileriye almis. Araba gelecekmis. Ben de bir guzel hasladim benden izinsiz motoruma dokundugu icin. Ardindan lastik basinclarimi kontrol ederken baska bir calisan montun motosiklet parasi diye seslendi nefret dolu bir suratla..

Gercekten reklamlardaki gibi "meshur" hizmetleri ve müsteri memnuniyeti var. Kalite budur. Böyle devam...

YouSuffer
02 Haziran 2016, 13:32
çok biliyosun ....... deseydin kekolara

halo1925
02 Haziran 2016, 13:35
ya aslında bunlara şikayette falan bulunsak bir işe yaramaz mı acaba. koskoca shell yani

yürekçe
02 Haziran 2016, 13:49
Kimsenin ekmeğiyle oynamayın
Bilmiyorlar..

freewill
02 Haziran 2016, 13:50
senin gene iyi motoru teslim aldım depoyu doldurdum elemana 45 tl verdim nakit dolum ücreti 41 tl. Bekliyorum paranın üstü gelecek diye elemandan ses soluk çıkmıyor. Dedim paranın üstünü alabilir miyim. Eleman abi yeni motor almışsın adettendir diyor. Ulen ismini bile bilmiyorum sen kim oluyorsun da böyle bir hakkı sahipleniyorsun dedim mal gibi kaldı. Ver len paranın üstünü diyince tıpış tıpış verdi. Zorla haraç alıyor.

Tvs01
02 Haziran 2016, 13:56
Ne kadar yanlış düşünüyonuz motoru ileri aldıysa NE olmuş yani, diğer arkadaş sendende bi bahşiş istediyse ne olmuş konusma şekline bak Adam plakan olmadığı için sana yakıt vermeyebilirdide, fakat ondaki hata sana sormadan para üstünü alması isteseymiş daha uygun olurmuş

DKN
02 Haziran 2016, 14:02
senin gene iyi motoru teslim aldım depoyu doldurdum elemana 45 tl verdim nakit dolum ücreti 41 tl. Bekliyorum paranın üstü gelecek diye elemandan ses soluk çıkmıyor. Dedim paranın üstünü alabilir miyim. Eleman abi yeni motor almışsın adettendir diyor. Ulen ismini bile bilmiyorum sen kim oluyorsun da böyle bir hakkı sahipleniyorsun dedim mal gibi kaldı. Ver len paranın üstünü diyince tıpış tıpış verdi. Zorla haraç alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=1ZXpdh5-grg

Portalkal
02 Haziran 2016, 14:02
İşte bunlar hep avrupa medeniyetinin biZe katkıları

nines
02 Haziran 2016, 14:19
Ne kadar yanlış düşünüyonuz motoru ileri aldıysa NE olmuş yani, diğer arkadaş sendende bi bahşiş istediyse ne olmuş konusma şekline bak Adam plakan olmadığı için sana yakıt vermeyebilirdide, fakat ondaki hata sana sormadan para üstünü alması isteseymiş daha uygun olurmuş

abi motoru ileri aldı ne olmuş olmuyor neyazıkki. ileri alırken motoru devirse masrafını karşılayacakmı? kimse kusura bakmasın o adam orada para kazanmak için çalışıyorsa bizde aynı şey için çalışıyoruz arttırdığımız paraylada motor alabildik. amma kıymetli motorun varmış diyen çıkabilir cevabım evet motorum benim için kıymetli.

keremkrmn
02 Haziran 2016, 14:45
Hemen internetten şube kodunu bulup şikayette bulunun. Ona neymiş ki senin motorunu ileri alıyor, nasıl arabayla benzin alanın da içine binip ileri alamıyorsa benimde motoruma dokunamaz!

onurordek
02 Haziran 2016, 15:02
Ödeme yaparken bile orda bırakmamaya çalışırım. Siz tuvalete gitmişsiniz. O sürede sizi bekleyenlerin hakkı ve masumca ileri çekme. Kaldı ki zararsız. Bilemedim.

white_king
02 Haziran 2016, 15:16
Bencede abartılacak bir durum yok ortada art niyetli olarak yapılmıs bir şeyde değil cahilliğine verin gitsin..ayrıca 5 dk daha bekleyip öylede gidebilirdiniz lavaboya, oradaki arkadaş günde kaç kişiyle uğraşıyor. her gelen sizin gibi motoru, arabasını pompanın önünde bırakıp gitse ne olacak durumu siz düşünün artık..

sinan.erkan
02 Haziran 2016, 15:19
Motoruma isteğim dışında böyle bir hareket yapılsa ben de aynı tepkiyi verirdim ama sizin yaptığınız da yanlış. Pompayı bu kadar işgal etmeniz hoş değil. Ödemenizi yaparsınız. Kartla yaptıysanız slip fişini pompacı arkadaşa verir motorunuzu marketin yakınına uygun bir yere çekersiniz. Sonra ister alışveriş yapın ister tuvalete gidin. Gelip de kimse dokunmaz motora o durumda.

kurubuz
02 Haziran 2016, 16:49
Benzin aldıktan sonra motorumu iterek kenara çekip kilitlerim; sonra kart, tuvalet vs gibi işlerimi hallederim. Hem pompanın önü tıkanmaz hem de anahtarı deponun üstünde veya pompacıda bırakmadan cebime koyarım. Fazla büyütecek bir olay değil. Biraz kapris yapmışsın

furkanmg
02 Haziran 2016, 17:24
oradaki araba olsa ileri alirlarmiydi bay çok bilmişlerdir,ne olmuş demek ne kadar kolay ya bi düşüşe nolcak kardeşim aynası bin lira olan motoor var ayrıca parada mühim değil vercekmi parasını,arkadakide afedersin it gibi beklicek mecbur ne demek araba geliyormuş.

klasik şey sen şuraya al buraya araba gelcekk ulan biz bedavayami alıyoruz benzini.kimsse kusura bakmasın resmen ..........tır bu noktaları siz doldurun.
kimse kimsenin aracina dokunamaz arkadaş

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

scootera aragaz vercem diye bi anda elcige sarılıp yerde sürüklenen motosiklet gordun ben bu pompacilarin işgüzarligi bitmez.Bende pompacilik yaptım ama bi işi bilmiyorsan atlamicaksinn işini yap sanane arkadaş gerisinden.

Oldskool
02 Haziran 2016, 17:44
Arkadaşın başına gelenleri kesinlikle tasvip etmiyorum lakin birazcık hoşgörüden kimseye zarar gelmeyeceğini düşünüyorum. Hoşgörüden anlamayana sonrasında gerekli muamele yapılır orası ayrı.

Birde her olaydan sonra bir suçlu arama alışkanlığı olanlar için; önce kendinizden başlamanız naçizane tavsiyemdir.

okan kükner
02 Haziran 2016, 18:57
Arkadaslar benim de isim tamamen insanlarla. Iyi niyet hosgoru evet mutlaka olmasi gerekli. Sabahin korunde bombos benzinlikte gelmemis arabanin muhabbetini yapmasi ve yaptigi hareket hosuma gitmedi.

Sikayet vs etmeyecegim. Kimsenin ekmegiyle oynamam. Kaldi ki motosiklet hap kadar zaten her hangi bir yer isgal etmiyor.. Her seyi sineye cekersek semeri vuran da cok olur.

sadraf
02 Haziran 2016, 19:07
İşlek bir yer demek ki. Bana kalırsa 2 tarafta suçlu. Pompayi kapatmak doğru değil, adamında motoru ordan alıp başka yere götürmesi de doğru değil yanlış yanlışı götürmüş.

PcK0PaT
02 Haziran 2016, 19:22
Ya şunun için konu açmaya üşenmedin mi :D Pompacı haklı benzinini aldıysan çek kenara istersen kamp kur kim sana ne diyecek.

sagat
02 Haziran 2016, 19:42
Öncelikle pompacı motora herhangi bir zarar verse hasarı mecburen karşılayacak, karşılamayacağı hissine kapılanlar olmuş.

Sizin hatanız motoru pompa başında bırakıp gitmek, pompacının hatası sizi bulup motorunuzu kenara çekin şeklinde uyarmak yerine, size haber vermeden motoru kenara çekmesi.

Bu lafım ortayadır; bazı arkadaşların egoları dağ olmuş, o arkadaşlara tavsiyem motosikletlerini satıp kamyonet almalarıdır, zira o egoyu motosiklet taşıyamaz.

Birazcık hoşgörüden hiç bir yeriniz eksilmez, pireyi deve yapmaya gerek yok.
ekşi sözlük'ün hiçbir .... beğenmeme timi geçtiniz. Boşlukları siz doldurun.

Jemand
02 Haziran 2016, 19:46
çok biliyosun ....... deseydin kekolara

ay şu boşluğu doldururken çok eğlendim.

Tvs01
02 Haziran 2016, 20:48
Benzin alıyom diye aldığın yeri dakikalarca işgal edecek Hakkı'n yok kimse senin keyfini beklemek zorunda değil, otobüse binince koltuklar doluyken şöföre ben parasını verdim oturarak gidecem diyebiliyonmu

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

Adamsın en güzel cevap sanki milyonluk aracına hasar vermişler övünerek söylüyor bide Adamı haşladım diye o Adamında sesi çıkmadıysa bilsinki ekmeğinin peşindedir, motorlu arkadasın yaptığı biz motorlular olarak bize yakışmaz kendini yukarda görmiceksin

patpop
02 Haziran 2016, 21:07
Bugün Sile'ye gelmeden hemen önce sag tarafta olan Shell'e ugradim. Benzin aldiktan sonra lavaboya girdim. Cikista baktim motorum yok. Pompaci ileriye almis. Araba gelecekmis. Ben de bir guzel hasladim benden izinsiz motoruma dokundugu icin. Ardindan lastik basinclarimi kontrol ederken baska bir calisan montun motosiklet parasi diye seslendi nefret dolu bir suratla..

Gercekten reklamlardaki gibi "meshur" hizmetleri ve müsteri memnuniyeti var. Kalite budur. Böyle devam...
Senin motorun sen ve üstündeki herşey sigortalı o shelle girdiğiniz anda. Ayrıca düşüncesiz davranıp motoru çekmeden lavobaya gitme! Senin yuzunden onlarca kişi sırada beklemek zorunda değil!
Evet aracı kilitlemedikleri sürece boşa alıp ileri kaldırıyoruz yada uyarıyoruz lütfen kenara alirmisiniz diye sizde maliniz kıymetli ise kenara alıp gidin. Tam 15 dk tuvaletten gelecek müşteriler bekliyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

ya aslında bunlara şikayette falan bulunsak bir işe yaramaz mı acaba. koskoca shell yani
Sizin gibileri kime nereye şikayet edicez merak ediyorum. Motor düşmemiş cizilmemis ne olmuş kenara çekildiyse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

Tvs sana katılıyorum.sikayet olduğunda o şahısta gerekli savunmasını yapar. Zarar gelmediği sürece hiçbir şey olmaz o kişilere.

OğuzÖztürk
02 Haziran 2016, 21:28
Motosiklet kullanıcılarının üzerine o kadar çok geliniyor ki paranoya aldık herşeyden alınır art niyet arar olduk. Bunun Shell ile ilgili olduğuna ne ben nede başkası inanmayacaktır. Çalışanlar garibim bilmiyorlar işte. İyi niyetle bir şey yapıp yüzlerine gözlerine bulaştırmışlar :)

Bence boşverin gitsin. Ama ille de ekmeğinden edeyim diyorsanız : https://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/form-customer-compliant.html

Obs
02 Haziran 2016, 21:32
Ekmeginden etmek falan yakismaz fakat hani uzerine oturup debriyaja basi bayagi ilerlettiyse haklisini ama yandan kenara aldiysa gerek yok fakat bizim zar zor aldiginiz motorlara izinsiz kimse dokunamax

OğuzÖztürk
02 Haziran 2016, 21:42
...bizim zar zor aldiginiz motorlara izinsiz kimse dokunamax

Hırsızlar hariç onlar ayrıcalıklı vatandaş.

patpop
02 Haziran 2016, 21:51
Ya şunun için konu açmaya üşenmedin mi :D Pompacı haklı benzinini aldıysan çek kenara istersen kamp kur kim sana ne diyecek.

Kenara çektimi çay kahve ikram ederiz musaitsek sohbet ederiz. Yol sorar tarif ederiz. Sabahın körü olsa da bir anda aynı pompaya 5aracin yanaşmaya çalıştığınızda goruruz. Birazda bizi düşünün bedavadan gorduğimuz fırçalar, plakası araçlar yuzunden yediğimiz fırçalar.....
Bir motorcu ve pompaci olarak açtığınız başlığın ne kadar anlamsız olduğunu anlayacağınız umudundayim. Daha başka şeylerde soylerdimde şirket prensiplerine ters düşecek o yüzden susuyorum.

Yiğit_
02 Haziran 2016, 21:52
Montun motosiklet parası mı? Ayıp etmiş sadece bunun için haşlanmayı hak etmiş. Bu arada adam hiçte anlamıyor gibi gelmedi bana baksana üstünde ki dainese heralde fiyatlarından haberi varmış.O

YERUÇAĞI
02 Haziran 2016, 21:57
motoru izinsiz ileri alması bir nebze tamam ama pompacıya 4 lira fırça atman hiç yakışık almamış,,motoru yeni almışın oda anlamış zaten adettir ilk benzini koyan pompacı bahşiş ister,4 lirayla ne sen fakir olursun nede o zengin olur,zaten asgari ücretle çalışan gariban hepsi,,dünyada hiç bişey senden bir şey isteyen veya bekleyen insanın kalbini kırmaya değmez

ben 5 defa sıfır araç aldım hepsindede anladılar sıfır olduğunu bahşiş istediler hepsinede az çok verdim ve fakirde olmadım allaha şükür,artı allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin dese ki zaten diyorlar,o bile yeterki kimin duasının kabul olup olmayacağına ancak allah karar verir

okan kükner
02 Haziran 2016, 21:57
Benzin alıyom diye aldığın yeri dakikalarca işgal edecek Hakkı'n yok kimse senin keyfini beklemek zorunda değil, otobüse binince koltuklar doluyken şöföre ben parasını verdim oturarak gidecem diyebiliyonmu

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

Adamsın en güzel cevap sanki milyonluk aracına hasar vermişler övünerek söylüyor bide Adamı haşladım diye o Adamında sesi çıkmadıysa bilsinki ekmeğinin peşindedir, motorlu arkadasın yaptığı biz motorlular olarak bize yakışmaz kendini yukarda görmiceksin

Ekmeginde olan neden oraya cektin sorusuna duzgun cevap verir. Anlayis gosteririm. Ters ters konusursa hak edene hakkini veririm. Bunun kendini yukarda gormeyle bir ilgisi yok. Motorcu olmaylada ilgisi yok. Bilmem anlatabildim mi?

Tvs01
03 Haziran 2016, 01:33
Ekmeginde olan neden oraya cektin sorusuna duzgun cevap verir. Anlayis gosteririm. Ters ters konusursa hak edene hakkini veririm. Bunun kendini yukarda gormeyle bir ilgisi yok. Motorcu olmaylada ilgisi yok. Bilmem anlatabildim mi?
Bilader sen ne yazdığının farkındamısın yoksa Benmi yanlış okudum, motorumu İleri almış Pompacı "araba gelecekmiş" demiş bende haşladım yazmışsın açtığın başlıkta Adamın sana ters bi konuşmasını belirtmemişsin bu olaydan sonra ters bi konusma olmuş buraya kadar normal Adama diklenmene gerek yok yani benim düşüncem ve yorum yazan birçok kişi böyle düşünüyor. Anlaşılan o ki sen hala haklı oldugunu savunuyorsun onada diyecek bişeyim yok

YouSuffer
03 Haziran 2016, 10:33
Bilader sen ne yazdığının farkındamısın yoksa Benmi yanlış okudum, motorumu İleri almış Pompacı "araba gelecekmiş" demiş bende haşladım yazmışsın açtığın başlıkta Adamın sana ters bi konuşmasını belirtmemişsin bu olaydan sonra ters bi konusma olmuş buraya kadar normal Adama diklenmene gerek yok yani benim düşüncem ve yorum yazan birçok kişi böyle düşünüyor. Anlaşılan o ki sen hala haklı oldugunu savunuyorsun onada diyecek bişeyim yok

Yanlış şeyi savunuyorsun. 2 yıl kredisini ödediğim 20 bin tl lik (kendimden örnek verdiğim için öyle söylüyorum motorum 1000tl etsede aynı olay) taşıtıma benden izinsiz kimse dokunamaz. Yerim arabasını pompacısını az yapmış arkadaş. Araba gelicekse gelsin ya bekler 2 dakika yada kocaman istasyonda yer mi yok sapına kadar haklı arkadaş.

Mustaphalanx
03 Haziran 2016, 10:49
Saçma, düşüncesizce ve egoistçe bir yaklaşım olmuş. Tamam sizin malınız olabilir kimse dokunamaz bu konuda haklısınız fakat özgürlük, başkasının hakkını gasp ettiğiniz anda özgürlük olmaktan çıkar ve ihlale girer. Harici işiniz varsa motorunuzu kenara çekmeniz gerekirdi. Sizin düşünmeyip/düşünemeyip yapmadığınız şeyi pompacı arkadaş yapmış bence yerinde bir davranış.. Sizin yüzünüzden biryere geç kalacak insanları düşünmemişsiniz. Bu olayın shell ile alakası da yok bence. Hangi benzinciye giderseniz gidin karşılaşabileceğiniz bir durum. Neyse bundan sonra dikkatli olup buna göre davranırsınız. Ya da beni haksız bulanların ta.... ben haklıyım ulen diyorsanız motorunuzu yarım saat bir saat pompanın başında bırakın döndüğünüzde benzinliğin sahibi/müdürüyle kavga edin...

Mertcan39
03 Haziran 2016, 11:22
Yanlış şeyi savunuyorsun. 2 yıl kredisini ödediğim 20 bin tl lik (kendimden örnek verdiğim için öyle söylüyorum motorum 1000tl etsede aynı olay) taşıtıma benden izinsiz kimse dokunamaz. Yerim arabasını pompacısını az yapmış arkadaş. Araba gelicekse gelsin ya bekler 2 dakika yada kocaman istasyonda yer mi yok sapına kadar haklı arkadaş.

2dakika bekler diye birşey yok benzinin aldıysan kenara çekiceksin ne demek yer işgal etmek adamda işini yapıyor

YouSuffer
03 Haziran 2016, 11:32
2dakika bekler diye birşey yok benzinin aldıysan kenara çekiceksin ne demek yer işgal etmek adamda işini yapıyor

Gayet var bizde olmayabilir, sizde görmemiş olabilirsiniz ' anlayış 'olmadığı anlamına gelmez, Avrupada bir ülkeye gitme fırsatı edinirseniz kafa yapınız değişir, bu yorumlar yüzünden asla gelişemiyoruz biz milletçe

brooklynnn
03 Haziran 2016, 11:35
Araba sahipleri işgal ederken de arabayı çekebiliyor mu ?
Ben eldivenimi giyerken gözüm önünde ileri almaya çalışan adamın elini itmiştim hayırdır diye. Eldivenimi giyerken bekleyecek. Beklemek zorunda. Ekstra bir bekletme yapmıyorum.

Ayrıca burada konuşan arkadaşların motorunu bir gün düşürürlerse onları o gün dinlemek isterim bakalım boyle serinkanlı konuşabiliyorlar mi.

UKYO
03 Haziran 2016, 11:44
bence de motoru bırakan arkadaş hatalı.

Mertcan39
03 Haziran 2016, 11:57
Gayet var bizde olmayabilir, sizde görmemiş olabilirsiniz ' anlayış 'olmadığı anlamına gelmez, Avrupada bir ülkeye gitme fırsatı edinirseniz kafa yapınız değişir, bu yorumlar yüzünden asla gelişemiyoruz biz milletçe

tuttu başka pompa boş yok gelen adamın acelesi var ne olcak sizin keyfiniz yüzünden işe hastaneye vs geçmi kalcak az düşünün 5 dk bekleyip kenara çekseniz ölmezsiniz

blk_pasa
03 Haziran 2016, 12:08
Hepimizin, Ülkemizin Hoşgörü ve Empati Yapma Yeteneğine Çok İhtiyacımız Var.

hakanens
03 Haziran 2016, 12:25
Olur öyle sıkıntı yapma. Bende bi zaman içmeye gitmiştim bi bara motoru binanın önüne koyup direksyonu kitledim. Sonra gözüm kaydı motorumun oldu yere müşteri çoğalınca ekstradan masa sandalye atmışlar ve motorumu bir kaç garson yüklenip kaldırıma uygun bir yere çekmişler.

Aksine bende çok mahcup oldum.. işte dedimki; -söyleseydiniz kilitleri açar çekerdim dedim niye kendinize işkence ettiniz dedim :bounce:

coldboy35
03 Haziran 2016, 12:31
Yani benzin alma işlemin bittiyse köşeye çeker işini halledersin. Çünkü yoğun bir akaryakıt firması. :) Köşeye çekseydin adam o zaman dokunsaydı haşla derdim. Ya haklısın olayı tam anlatamadın ya da biz anlamadık :)

KYorulmaz
03 Haziran 2016, 12:39
Benzin aldıktan sonra extra bir işin var ise güvenli ve kimsenin dokunmayacağı bir yere çekip işlerini rahatlıkla halledebilirsin.

Bu şekilde de kimsenin motoruna dokunacağını sanmıyorum. Dokunuyorsa o zaman tepki vermekte haklısın.

eLated.*
03 Haziran 2016, 13:11
Arkadaşlar düşünmediğiniz bir şey var yalnız. Arabasıyla gelen biri mesela kart çektirmeye gitti ve uzun süre durdu diyelim. Pompacı onun arabasına binip arabayı kenara çekemiyorsa bizim de özel mülkümüz olan motosikletimiz'i ÇEKEMEZ.

Mustaphalanx
03 Haziran 2016, 16:06
Arkadaşlar düşünmediğiniz bir şey var yalnız. Arabasıyla gelen biri mesela kart çektirmeye gitti ve uzun süre durdu diyelim. Pompacı onun arabasına binip arabayı kenara çekemiyorsa bizim de özel mülkümüz olan motosikletimiz'i ÇEKEMEZ.

Bence sizin de atladığınız bir husus var. Arabanın torpido gözünde koltuğunda açık ceplerinde birçok özel eşya olabilir. Pompacının arabaya binip çekmemesinin bir sebebi de budur. Adam kaybolmasa bile kayboldu der. Araba kapalı kutu pompacı iftira durumunda kimseye ispat edemez. Motosiklet üstü açık, Topcase ya da yan çanta varsa kilitli. Silah olsa deponun üstüne mi koyacak? Selenin altına? Yahu biraz empati kurın lütfen ama yahu.. Motosiklet milletimizin gözünde basit bir cihaz. Bence o motosiklet bit goldwing ya da R1100RT olsa adam yine dokunmazdı. Ufacık motosiklet demiştir, tutup çekmiştir.. Öyle yapması gerekmiş demek ki. Bu harekete arkadaş mahal vermiş motorunu orada bırakıp giderek. Yerinde benim cbf olsa yine aynı muamele olurdu çünkü ufak motor muamele değişmez ki...

Ali Bircan
03 Haziran 2016, 16:41
Bence sizin de atladığınız bir husus var. Arabanın torpido gözünde koltuğunda açık ceplerinde birçok özel eşya olabilir. Pompacının arabaya binip çekmemesinin bir sebebi de budur. Adam kaybolmasa bile kayboldu der. Araba kapalı kutu pompacı iftira durumunda kimseye ispat edemez. Motosiklet üstü açık, Topcase ya da yan çanta varsa kilitli. Silah olsa deponun üstüne mi koyacak? Selenin altına? Yahu biraz empati kurın lütfen ama yahu.. Motosiklet milletimizin gözünde basit bir cihaz. Bence o motosiklet bit goldwing ya da R1100RT olsa adam yine dokunmazdı. Ufacık motosiklet demiştir, tutup çekmiştir.. Öyle yapması gerekmiş demek ki. Bu harekete arkadaş mahal vermiş motorunu orada bırakıp giderek. Yerinde benim cbf olsa yine aynı muamele olurdu çünkü ufak motor muamele değişmez ki...

Bizde çizdi deriz onu deriz bunu deriz yanlış anlaşılmasın art niyetim yok .

patpop
03 Haziran 2016, 19:21
Bizde çizdi deriz onu deriz bunu deriz yanlış anlaşılmasın art niyetim yok .

O zaman sigortacılara o benzinliği girmeden önce cizilmedigini ispat etmeniz gerekir.ispat edemezseniz iftira ve yalan beyanda mAhkemede hesap verirsiniz ;-)

Tvs01
03 Haziran 2016, 19:25
Yaw he arkadaş he senin eşşeğin kancık olsun hadi, biz geriden geliyon kafamız basmıyo nede olsa Avrupa'ya gidememişiz, Türkiye'de Avrupa ülkesi değil ya hele İstanbul hiç değil sen Avrupalı olarak yola devam et.

brooklynnn
03 Haziran 2016, 19:30
Turkiyenin hele istanbulun avrupa olmadığı konusuna katılıyorum.

brooklynnn
09 Temmuz 2016, 17:27
Ayni olay başıma geldi ve motosikletimin deposu çizildi
Olay dun saat 19 gibi gelibolu petrol ofisi miller akaryakıtta başına geldi
Pompacı motorumu yer değiştirirken kaskimi düşürüp kaldırıyor, kaldırırken depoyu çiziyor. Neden değiştirdin dediğimde de ne olmuş yani az ileri aldıysam diyor. Cizilse düşse ne olacak diyorum. Öderiz konuşma fazla diyor. O ara xizigi görüyorum ve olaylar gelişiyor. Öyle bir bağırmışım ki bugün boğazım ağrıyor. Pompacı umursamaz şekilde sigara içmeye gidiyor bağırırken herkes vana bakıyor mudur geliyor öderiz diyor. Yaptır şöyle kaçmıyoruz diyor. Ben de tutanak imzalamadan olmaz diyorum. Odaya gidiyoruz ve 200 tl alarak konuyu kapatıyorum.
Olaya forumdan wing41 de şahit oluyor. Ödeme yapmaya giderken motorun yerini değiştirmeyin diye söylemek gerekiyor arkadaşlar.

Yukarıda konuşan ne olmuş diyen arkadaşların başına gelse nasıl dav4anirlardi acaba ?

Motorum 2014 model fakat gören yeni mi diye sormakta.

patpop
11 Temmuz 2016, 09:35
Ayni olay başıma geldi ve motosikletimin deposu çizildi
Olay dun saat 19 gibi gelibolu petrol ofisi miller akaryakıtta başına geldi
Pompacı motorumu yer değiştirirken kaskimi düşürüp kaldırıyor, kaldırırken depoyu çiziyor. Neden değiştirdin dediğimde de ne olmuş yani az ileri aldıysam diyor. Cizilse düşse ne olacak diyorum. Öderiz konuşma fazla diyor. O ara xizigi görüyorum ve olaylar gelişiyor. Öyle bir bağırmışım ki bugün boğazım ağrıyor. Pompacı umursamaz şekilde sigara içmeye gidiyor bağırırken herkes vana bakıyor mudur geliyor öderiz diyor. Yaptır şöyle kaçmıyoruz diyor. Ben de tutanak imzalamadan olmaz diyorum. Odaya gidiyoruz ve 200 tl alarak konuyu kapatıyorum.
Olaya forumdan wing41 de şahit oluyor. Ödeme yapmaya giderken motorun yerini değiştirmeyin diye söylemek gerekiyor arkadaşlar.

Yukarıda konuşan ne olmuş diyen arkadaşların başına gelse nasıl dav4anirlardi acaba ?

Motorum 2014 model fakat gören yeni mi diye sormakta.

görevli arkadaşta sizde hatalısınız. sizin hatanız yogun zamanda motoru pompa başına bırakmanız. görevli arkadaşın hatası ise sizi uyarmamak ve motoru cekmek bende bir pompacı ve motorcu olarak yakıt ikmali bittikten sonra motorumu kenara ceker ödemeyi yaparım. ayrıca motorcu arkadaşları yogun olabilecek saatlerde motorlarını uygun bir yere almaları konusunda uyarıyorum.