PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bakırköy'e doğru E-5 trafik kazası

Tvs01
02 Haziran 2016, 09:32
1 saat önce Fatih'e giderken bmw 116 model arac yol ortasında yan dönmüş vaziyetteydi arkadaşlar yan tarafında bi Honda motosiklet gördüm ama motorda bişey yoktu arac basında bi bayan vardı ya kontrolü kaybetti yada motorlu arkadasa vurmamak için kaza yapmış olabilir, teselli olarak can kaybı görmedim kaza fotosunu atmak isterim ama yüklemeyi bilmiyorum

weirdo1
02 Haziran 2016, 09:43
Pazar günü o yolun az ilerisinde hani motorcu dostu bariyer olan yerde, cbf li bi motorcu arkadaşımız öldü. En sol şeritte aracın solundan geçmek isterken.

Tvs01
02 Haziran 2016, 09:57
Abi forumda konu bile açtım 3-5 kişi hariç millet bakma gereği bile duymadı kendimi yırtıyorum birini görünce uyarıyorum bariyer kenarından gidin diye gittiğimiz yol yanlış fakat en güvenli yer ve ulaşım olarak bizler için bariyer kenarı 50 hz ye kadar, ben bariyer kenarından giderken öküz oğlu öküzün biri yanımdaki aracın solundan geçmeye calışıyo ve üstüne korna çalınca araç sürücüsü sol aynadan bakıyor ve motorcuya yol vermek için direk sağa kırıyo sonra NE oluyo biz bariyerle araç arasında tost oluyoruz ama gelde bunu öküzlere anlat