PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Demirleri Yaptırmak

OğuzÖztürk
01 Haziran 2016, 15:05
Arkadaşlar merhaba. Motosikletim cb500f yeni bir model olduğundan koruma ve çanta demiri bulamıyorum.

Bunun yerine bu motosiklet demirlerini kendimiz yaptıramaz mıyız? Bunun için tanıdığınız önerebileceğiniz bu işten anlayan demirciler var mıdır?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Mengu16
01 Haziran 2016, 15:08
Yalova'da İRF motor var forumun da üyesi piyanist_irf. Motosikletinizi götürürseniz motorunuza uygun demirleri keyifle yapacaktır.

yürekçe
01 Haziran 2016, 15:11
Yalova'da İRF motor var forumun da üyesi piyanist_irf. Motosikletinizi götürürseniz motorunuza uygun demirleri keyifle yapacaktır.

aynını diyecektim..
su anda da teldeyiz telefonda..
adres tek..
hatta irfan bana demir yapsın, ben ona göre motor alırım ;)

MotorKafa
01 Haziran 2016, 15:16
irfan usta candır, gerisi heyecan :bounce:

OğuzÖztürk
02 Haziran 2016, 00:24

Teşekkür ederim. İRF motoru aradım. Artık seri üretim yaptığını işlere yetişemediğini vakti olmadığını vs söyledi. Olsada zaten bir günde yapamam bir hafta 10 gün kalması lazım motorun dedi :) Artık şirket kurdum bayilere satıyorum vs açıklamaları yapınca bende vazgeçtim zaten :)

Yine de teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

Herhangi bir demir doğrama ustası yapabilir mi? Çanta demiri şaseye monte ediliyor? Başka bildiğiniz imalatçı var mı?