PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iyi günler

sapherif01
01 Haziran 2016, 09:48
ben motora yeni başlıyorum aklımda yamaha ybr 125 var uzun zamandır bisiklet kulldım şimdi de hafta sonları uzaklara gidip kamp atmayı falan düşünüyorum uzun yolda nasıl gider rahat edebilirmiyim gibi aklımda sorular var motoru kullanan arkadaşların hepsi sadece yakmıyor ve bisiklet gibi çok rahat kullanırsın diyolar ama uzun yol yorumu adına pek kimse birşey söylemiyor

Carbondioxid
05 Haziran 2016, 19:44
::hosgeldi:bestmt:

Arama butonunu kullanın " uzun yol " , " uzun yol için " gibi.

Yolcu0
05 Haziran 2016, 20:04
hoş geldin kardeşim. ybr kullanan biri olarak az önce uzun yoldan geldim. 170 km toplam. gelirken 3 kez mola verdim hem kendim için hemde motor az dinlensin diye. hava soğutmalı olması, grenajsız olması, ve en ufak rüzgarlarda savrulması nedeni ile uzun yolda tavsiye etmiyorum. ha benim uzun yolla işim olmaz şehir içi binecem diyosan al şehir içi için daha güzel bi motor bence olamaz 3 büyük şehir hariç. arada uzun yol yaparım diyorsan yaklaşma bile sen neden uzun yolda kullanıyorsun dersen el mahkum yeni makine alasıya kadar kullanmak zorundayım...

sapherif01
05 Haziran 2016, 21:25
bende motora ilk başlıcam için ybr önerdiler bide öğrenciyim hani öğrencilik hayatında bütçemi fazla zorlamıcak bişiler bakıyodum

Taygunho
05 Haziran 2016, 23:29
Eger bisiklet ile uzun yola cikabildiysen bunla hayli hayli çıkarsın. Gücü azdır kamyon otobüs sollarken sabır ister. Ama bisiklet süren adam da sabır vardir. O yuzden sikinti olmaz. Ama butcen varsa 150 200 cc bir alet yada su soğutmalı birşeye bakarsan memnun kalirsin. Gerçi ikiteke ybr ile trabzon dan japonya ya gitti. Demekki gidiliyor

cagiran
06 Haziran 2016, 00:20
Honda Nss300 Forza