PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanuni Storm 150 kullanmış olan varsa bi yardım

CahilCühela
26 Mayıs 2016, 12:31
Oturulduğunda gösterge paneli gözüküyor mu?

CahilCühela
26 Mayıs 2016, 17:13
Çıldırıyorum.. göstergeyi niye göremeyesin asıl sorun bu olmalı bence

Gösterge alt tarafta ve gidonun arkasında kalıyor sanırım resimlerinde görebilirsiniz

EmreKocyigit
26 Mayıs 2016, 17:14
Gösterge alt tarafta ve gidonun arkasında kalıyor sanırım resimlerinde görebilirsiniz
Evet baktım. Sen moturun üstüne yatmıyorsun veya aşağı pozisyonda değilsin ki. Yüksekte ve havadan bakıyorsun

osmanico
26 Mayıs 2016, 17:23
Hali hazırda kullandığım var. Görüyorsun kardeş boyun çok mu kısa

EmreKocyigit
26 Mayıs 2016, 17:28
Evet baktım. Sen moturun üstüne yatmıyorsun veya aşağı pozisyonda değilsin ki. Yüksekte ve havadan bakıyorsun
Klavye moturun demiş düzeltemedim.

Levent
26 Mayıs 2016, 18:08
Ne çok seviyorsunuz bilginiz olayan konuda yorum yapmayı.
Kullanmadıysanız, oturmadıysanız, bilmiyorsanız,kimse sizin gırtlağınıza basmıyor cevap verin diye, geyiğe dökmeyin işi arkadaşlar, ayıp. Insanları soğutuyorsunuz, kaldı ki bizler de soğuyoruz artık.

Kanuni Storm 150 motosikletin gidonundaki plastik kablo gizleyen cover, kadranın görüş açısını bozmaktadır. Boyu kısa olan arkadaşlar biraz ayağa kalkmaları veya öne eğilmeleri gerekebilir. Boyu 1.80 olan bir adam görebilir, sadece en alt kısımları biraz zor gözükür.

EmreKocyigit
26 Mayıs 2016, 18:10
Kullanmadıysanız, oturmadıysanız, bilmiyorsanız,kimse sizin gırtlağınıza basmıyor cevap verin diye, geyiğe dökmeyin işi arkadaşlar, ayıp. Insanları soğutuyorsunuz, kaldı ki bizler de soğuyoruz artık.

Kanuni Storm 150 motosikletin gidonundaki plastik kablo gizleyen cover, kadranın görüş açısını bozmaktadır. Boyu kısa olan arkadaşlar biraz ayağa kalkmaları veya öne eğilmeleri gerekebilir. Boyu 1.80 olan bir adam görebilir, sadece en alt kısımları biraz zor gözükür.

Burda direk laf bana oturup baktığım bi motor görünüyor. Dediğin gibi boyum uzun fakat sordum niye gözükmesin diye arkadaş boyunu belirtmemiş

CahilCühela
26 Mayıs 2016, 20:08

Boyum 1.70, görmekte zorlanırım gibi duruyor sıkıntı olur mu?

Levent
26 Mayıs 2016, 22:12
Görmeni gerektirecek pek bişi yok,

1- benzin göstergesi %90 bozuk gösterir.
2- Akü durumu
3- Kadran.

Gittiğin hızlar kadranın ust taraflarına denk geldiği iiçin problem olmaz. Endise etme.

CahilCühela
26 Mayıs 2016, 22:15
Görmeni gerektirecek pek bişi yok,

1- benzin göstergesi %90 bozuk gösterir.
2- Akü durumu
3- Kadran.

Gittiğin hızlar kadranın ust taraflarına denk geldiği iiçin problem olmaz. Endise etme.

Teşekkür ederim gerçekten böyle olumlu mesajlar hevese heves katıyor.

Levent
26 Mayıs 2016, 22:18
Teşekkür ederim gerçekten böyle olumlu mesajlar hevese heves katıyor.

Rica ederim, o zaman bombayı patlatabilirim, eğer almak gibi bir niyetin var ise sakın alma :)

CahilCühela
26 Mayıs 2016, 22:37
Rica ederim, o zaman bombayı patlatabilirim, eğer almak gibi bir niyetin var ise sakın alma :)

Derenin ortasında bir taş, boğazımda bir düğüm :) Sürmeyi öğrenmek için düşünüyordum bütçem fazla değil malesef.

Levent
26 Mayıs 2016, 22:39
Cok arıza çıkartır. Öğrenip atıcam dersen olur gayet.

darkmotor
26 Mayıs 2016, 22:53
Yan komşumda asya nın aynı tipinde skutırı var arkadaş 1000 tl ye almış kullanıyor 2007 model olması lazım.Fren,motor aksamında sıkıntı yoksa ,plastikleri çok kırık dökük değilse, fiyatı da ucuz ise alınır.Hevesinizi aldıkdan sonra satıp daha iyi bir model bakabilirsiniz ,bütçe meselesi tabi bana soracak olursanız 900, 1000 arası evrak eksiği yoksa alınır ama 1500,1600 tl paranız varsa 2012,2013 çinlilere bakabilirsiniz mondial shark olabilir mesela.

osmanico
27 Mayıs 2016, 01:39
yıllardan beri bizde var bu motor. İtü'deki bir arkadaştan almıştık 15 binde. 50 bin km olmuştur 2 senedir km saati çalışmıyor. 38 binde durmuş işte sen düşün. Motor çok sıkıntı çıkarmıyor aslında. Bakmak lazım motora. Nerde tırak orda bırak olursa elbet sıkıntı çıkarıyor. Bu yaşa gelmesi bile gayet güzel.

CahilCühela
27 Mayıs 2016, 10:32
yıllardan beri bizde var bu motor. İtü'deki bir arkadaştan almıştık 15 binde. 50 bin km olmuştur 2 senedir km saati çalışmıyor. 38 binde durmuş işte sen düşün. Motor çok sıkıntı çıkarmıyor aslında. Bakmak lazım motora. Nerde tırak orda bırak olursa elbet sıkıntı çıkarıyor. Bu yaşa gelmesi bile gayet güzel.

Zaten 3-4 ay gibi bi süre kullanmayı düşünüyorum.Sonra bütçeyi arttırıp pcx alabilirim.