PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : honda türkiye hakkında

Ahmet Turan Peker
25 Mayıs 2016, 17:59
Arkadaşlar son günlerde tarfikte çanta sıkıntısı yaşanıyor.
Benin motorumda orjinal honda 3 lü çanta seti var ve bu şekilde aldım sonradan taktırmadım
23/05/2016 tarihinde hondaya mail yazdım bu çantaların uygunluk belgesi varmıdır ...vs diye
2 gün geçti SONUÇ:tınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

belki burdan okurlar :)

Levent
25 Mayıs 2016, 18:03
Bende Kawasaki Z-Moto 'ya mi yazsam?

zaferce
25 Mayıs 2016, 18:04
Gariplik Honda'da değil de bizimkilerde bence.

EmreKocyigit
25 Mayıs 2016, 18:29
Bende Kawasaki Z-Moto 'ya mi yazsam?

En azından hiç cevap vermeyeceklerini bildiğin için bekleyerek strese girmezsin :queen:

MeNGuC
25 Mayıs 2016, 18:31
Rx3 evo mondila 3 lü çantalı geliyor ryhsatını çıkartırken tirafiğe çantaları orjinal üzerinde geldiği söyleniyor ve işletiyorlar konusunda okumuştum bir çok kişide böylelikle işletiyor

EmreKocyigit
25 Mayıs 2016, 18:34
Rx3 evo mondila 3 lü çantalı geliyor ryhsatını çıkartırken tirafiğe çantaları orjinal üzerinde geldiği söyleniyor ve işletiyorlar konusunda okumuştum bir çok kişide böylelikle işletiyor

Böyle bir durum varsa sıfır motosiklet alacak herkes çantası yoksa bile çantalı ruhsata işletirse ilerde çanta takmak istediğinde sorun yaşamaz

cagiran
25 Mayıs 2016, 19:06
Konu başlığı Honda Türkiye olunca aklıma geldi,
Nerede kaldı hocam bizim gri forza nın sol grenajları?
Bir ay oldu nerdeyse....

french press
25 Mayıs 2016, 20:14
Daha once honda turkiye sayfasinda "biz sizi arayalim" kismina iletisim bilgilerimi biraktim. 2 gun yada 3 gun sonra cep telefonumdan aradilar belirttigim konu ile ilgili. Karamsar olmayin bence.

Darkfriairs
25 Mayıs 2016, 20:23
Mail atacağına arasaydın olmaz mı?

Ahmet Turan Peker
25 Mayıs 2016, 20:27
Mail atacağına arasaydın olmaz mı?

Bak bu hiç aklıma gelmedi 😂 "söz uçar yazı kalir" duydunuzmu hic

shruikan
25 Mayıs 2016, 20:29
mektup arkadaşı olmak isteyen varsa adresini özelden mesaj atsın.

ayna639
25 Mayıs 2016, 20:33
o senin düşündüğün gibi değil emre arkadaşım. Uygunluk belgesinde çanta ile ilgili bölüm olması gerekiyor. Uygunluk belgesi ise Makine mühendisi tarafından verilen uygunluk belgesi yani zaten sen trafik tescil büro amirliğine motosikletimde çanta var ruhsata işletmek istiyorum diye gidersen sana git uygunluk belgesi al gel ondan sonra işleyelim Teknik yönden çanta takması uygundur diye bir belge çıkartman gerekiyor diyecekler. Oysa bizim rx3i lerde çanta kendi üzerinde takılı ve uygunluk belgesinde de yan ve arka çantaları vardır şeklinde ibare olup bu belgeninde bir makine mühendisi tarafından imzalı olması sebebiyle biz o polümlere girmiyoruz. Sadece ruhsat alırken "Efendim memur bey mümkünse çantalarımı ruhsata işleyin lütfen" diyoruz. Bu noktada komik olan ben polis olduğum halde bana bile atarlanan trafikçiler beni çok güldürdü. " Olmaz öyle şey gardaşım" tarzı yani. İnternetten indirdiğim birkaç ruhsat örneği ve Uygunluk belgesindeki yer alan maddeyi gözüne sokunca "yapma yavvv demek böyle oluyor hemen halledelim gardaşım" dedi.

Ahmet Turan Peker
25 Mayıs 2016, 21:09
o senin düşündüğün gibi değil emre arkadaşım. Uygunluk belgesinde çanta ile ilgili bölüm olması gerekiyor. Uygunluk belgesi ise Makine mühendisi tarafından verilen uygunluk belgesi yani zaten sen trafik tescil büro amirliğine motosikletimde çanta var ruhsata işletmek istiyorum diye gidersen sana git uygunluk belgesi al gel ondan sonra işleyelim Teknik yönden çanta takması uygundur diye bir belge çıkartman gerekiyor diyecekler. Oysa bizim rx3i lerde çanta kendi üzerinde takılı ve uygunluk belgesinde de yan ve arka çantaları vardır şeklinde ibare olup bu belgeninde bir makine mühendisi tarafından imzalı olması sebebiyle biz o polümlere girmiyoruz. Sadece ruhsat alırken "Efendim memur bey mümkünse çantalarımı ruhsata işleyin lütfen" diyoruz. Bu noktada komik olan ben polis olduğum halde bana bile atarlanan trafikçiler beni çok güldürdü. " Olmaz öyle şey gardaşım" tarzı yani. İnternetten indirdiğim birkaç ruhsat örneği ve Uygunluk belgesindeki yer alan maddeyi gözüne sokunca "yapma yavvv demek böyle oluyor hemen halledelim gardaşım" dedi.

Bende hiç hondadan bunu almak istiyorum.Orjinal aksesuarı uygunluk belgesi olması lazım herhalde. Ama sallamiiiiiiiiler

GezeGeze
25 Mayıs 2016, 21:44
Her bir yerimiz doğru bi bu arka çantalar kaldı düzeltilecek ...

Motosikletin yaygınlaşmasını öngören ve özendiren bir ulaşım politikasına ihtiyacımız var...

Levent
25 Mayıs 2016, 22:01
En azından hiç cevap vermeyeceklerini bildiğin için bekleyerek strese girmezsin :queen:

yazdım bakalım :)

Ahmet Turan Peker
25 Mayıs 2016, 22:26
yazdım bakalım :)

1 mail e bakmazlar ama ayni konuda 100-1000 olsa ?????