PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : :: Motosiklet.Net (MT) Haykırma Köşesi ::

Sayfa : [1] 2 3 4

Levent
25 Mayıs 2016, 12:14
Herkese Selamlar;

Motosiklet.net üyelerinin motosikletleri hk.,sürüşlerde yaşadıkları problemler hk.,kalitesiz ve bezdiren aksesuarlar ve yedek parçalar hk.,ve benzeri konulardaki rahatsızlıklarını dile getirebilecekleri,ve bir çok insana bilgi sağlayacağına inandığımız bir köşe oluşturuyoruz. Bu konudaki amaç, biraz mizah ve eğlence, biraz da insanların dikkatini çekmek,kullanıcılardan doğan rahatsızlıklar konusunda farkındalık yaratmak ve bilinç oluşturmayı hedeflemektedir.Radyo dinleyenler anımsayacaklardır, bazı programlarda haykırma köşesi oluyor, ve insanlar seslerini duyurmak için mesajlar gönderiyorlar, telefon açıp daha fazla kitleye ulaşmayı hedefliyorlar. Biz de kendi içimizde böyle bir başlık altına bir şeyler yazabiliriz.. Hem eğlenceli, hem bilgilendirici olmasını temenni ederim.

İlk haykırışı ben yapıyorum;

Trafik ışıklarında, yan yana geldiğimiz ve insanların sabırlarını zorlayan motosiklet sürücülerine haykırıyorum, lütfen kırmızı ışıkta insanları tahrik edip, kalkış yapmak, yarışmak gibi apaçiliklerinizden vazgeçin. Daha bu sabah böyle bir kazaya şahit oldum. Bu oldukça gereksiz bir hareket ve rahatsızlık verici. Umarım bu mesajım bu tip hareketleri yapan insanlara ulaşır, yerini bulur.

Dipnot: Konu dışı postlar silinecektir. Bir işi de düzgün götürelim değil mi? Küfür yasak! - cok net.

Sevgiler.
:bestmt:

Sokollu
25 Mayıs 2016, 12:21
Tam aradığım başlık , buraların müdavimi ben olacağım :flower:

Geyik bölümüne dün bir şey yazmıştım ama çok ağır kaçar, seviyeyi düşürmeyelim :)

Dr. Fatih
25 Mayıs 2016, 12:23
Şu plastik parça 375 TL. Allah seni bildiği gibi yapsın YAMAHA !!!

http://i.hizliresim.com/5V4E7q.jpg (http://hizliresim.com/5V4E7q)

Kategori : YZF-R25
Marka : YAMAHA
Stok Kodu : 1WD-F835V-00-P0
Ürün Adı : SAĞ İÇ PANEL
Kdv Dahil : 375,00 TL

Levent
25 Mayıs 2016, 12:27
Şu plastik parça 375 TL. Allah seni bildiği gibi yapsın YAMAHA !!!

nedir bu peki ? açıklamasını da yapsaydınız insanlar kırmasınlar :)

MimTolga
25 Mayıs 2016, 12:29
Zaten emniyet şeridinde illegal bir şey yaparken beni emniyet şeridi içinde aniden sollamaya ya da sağlamaya çalışan "kurye" arkadaşım yapma ! Hem kendi canını hem benim canımı tehlikeye atıyorsun !

Yine canım kurye arkadaşım, yaya kaldırımına çıkma, yayaların üstüne sürme ! Sonra insanlar hepimizi senin gibi saygısız, tehlikeli ve apaçi sanıyor.
Saygılar...

fedos
25 Mayıs 2016, 12:35
Emniyetten gidiyorum bazen .Başka bir motorlu arkadaşım arkadan gelip yol istiyor :)

EmreKocyigit
25 Mayıs 2016, 12:37
Sayın araç sürücüleri aracınızla dönüş alırken dönüş alacağınız yönün aksine direksiyonu kırıp dönüşe giriyorsunuz. Bu şekilde yapmadanda o dönüş alınır! Dün kamyonet kullandım yinede bu hareketi yapma gereği duymadım.

osmanico
25 Mayıs 2016, 12:39
Emniyet şeridinde şu arkamdan gelen pcx ve xmax sürenler yok mu. Ula 90la falan gidiyorum neyin peşindesiniz. Mutlaka sollama peşindeler başka dertleri yok. Hatta biri sağından geçiyor, diğeri 2 an sonra solumdan.

Mamba09
25 Mayıs 2016, 12:50
Xmaximde telefon tutucu var. Googleye yazarsaniz nasil bisey oldugunu gorursunuz.
dün o açıkken elim çarptı ve tutan milinden kırıldı. Tamiri yok, garantisi yok. Ufacık bi dokunuşla gitti. Yeniden 355TLye aldım. Yamaha, yapma be bilader. Ürün güzel de, bari tamir et vereyim 50 tl. sinirlendim valla.

caglar48
25 Mayıs 2016, 12:57
2 hafta geçti ama korlasın manet koruma ve koruma takozuna 1700 lıra ıstemısını unutamadım yapma be korlas

Mustaphalanx
25 Mayıs 2016, 13:02
Emniyetten gidiyorum bazen .Başka bir motorlu arkadaşım arkadan gelip yol istiyor :)

İşte buna ben de ifrit oluyorum. Yahu biz motosikletçilerin motosikletçilere saygısı olmazsa diğer taşıtlardan nasıl saygı bekleyebiliriz diye düşünüyorum...

berkcigdem
25 Mayıs 2016, 13:02
Xmaximde telefon tutucu var. Googleye yazarsaniz nasil bisey oldugunu gorursunuz.
dün o açıkken elim çarptı ve tutan milinden kırıldı. Tamiri yok, garantisi yok. Ufacık bi dokunuşla gitti. Yeniden 355TLye aldım. Yamaha, yapma be bilader. Ürün güzel de, bari tamir et vereyim 50 tl. sinirlendim valla.

ahhh be aynısını bizde yaptık neden satın aldın. Tamiri çok basit o kırdığın mili komple çıkar arkadan 2 tane menteşe gibi bir şey yapsaydın. Biz öyle yaptık takır takır çalışıyor şuan tutucu.

kahraman1
25 Mayıs 2016, 13:05
Artcisi bayan olan (SS tarzi)arkadaşları geçsem artistlik yapıyor görüntüsü oluyor,arkadan izlesem yanlis anlasiliyor gibi geliyor,ne olacak bu işin sonu.Özellikle ne yavaş ne hizli gittikleri zaman oluyor yada bitek banami oluyor

Samet Ağır
25 Mayıs 2016, 13:12
Benim thunderrace ile yoldayken cbr v.b 125 liklerin beni ışıklarda, yolda geçmelerinden rahatsız oluyorum..
Acayip kalkış yapıyorlar,yetişemiyorum,rezil oluyorum,zoruma gidiyor...:pl:

gurkanerkan
25 Mayıs 2016, 13:15

Ben hayatımda o kadar dandik bir mal görmedim. Hem çok kalitesiz hemde görüş açısı oldukça kötü. Parasını bu kadar haketmeyen başka bir aksesuar yoktur.

eren3736
25 Mayıs 2016, 13:20
Motosiklet fiyatları motordaki ibreden daha hızlı yükseliyor, yeter artık biri dur desin bu insafsızlığa :)

Ayrıca kırmızı yanarken geçmem için arkamdan kornaya basan taksi ve dolmuş şöförlerine burdan selamlar, nefesim tükenene kadar küfür ediyorum onlara :cherry:

MotorKafa
25 Mayıs 2016, 13:21

Videodaki telefon tutucuya 355 TL verdiysen marketten 1 liralık jilet alıp kendini doğramaya başla müdür.
Buna çok benzer bir ürünü Kadıköy'deki bir telefoncudan 25 TL'ye aldım 1 yıl önce.
Aynı videodaki gibi düğmesine basınca yavaş yavaş açılmaya başlıyor, elinle yanlardan bastırıp sıkıştırıyorsun telefonu. Alttan iki tane bacak açılıyor telefonun kayıp düşme ihtimaline karşılık. Telefonun arkası çizilmesin diye kadifemsi bir malzeme var. Ayrıca her yöne dönüyor başlığı. Ve hunharca kullanmama rağmen hala kırılma bozulma gibi bir şey olmadı.
Daha fazla acıtayım mı canını he? :P

https://www.youtube.com/watch?v=QzVAxxapNB8

IRau
25 Mayıs 2016, 13:27
Videodaki telefon tutucuya 355 TL verdiysen marketten 1 liralık jilet alıp kendini doğramaya başla müdür.
Buna çok benzer bir ürünü Kadıköy'deki bir telefoncudan 25 TL'ye aldım 1 yıl önce.
Aynı videodaki gibi düğmesine basınca yavaş yavaş açılmaya başlıyor, elinle yanlardan bastırıp sıkıştırıyorsun telefonu. Alttan iki tane bacak açılıyor telefonun kayıp düşme ihtimaline karşılık. Telefonun arkası çizilmesin diye kadifemsi bir malzeme var. Ayrıca her yöne dönüyor başlığı. Ve hunharca kullanmama rağmen hala kırılma bozulma gibi bir şey olmadı.
Daha fazla acıtayım mı canını he? :P

QzVAxxapNB8

çok iyi ama nerde wsatılıyo yada nasıl bişey resim filan varmı acaba

YouSuffer
25 Mayıs 2016, 13:31
2. el piyasası ölüm gibi be, sankı bilmiyormuşuz gibi motoru 2014 2015 yıllarında 22500 alıp 10 bin kullanan ve şuan ABS li versiyonu 32 36 felan olmus dıye 27 e motoru ılana koyanlar, 2012 yılında 19.900 e hondadan alıp 4000 tl harcayıp 35 bin km yapıp gene 24 bin isteyenler. Boş zamanım olsa daha neler bulur ve bunları yapanları tek tek arıyıp mal mısınız diye sorardım ama neyse

Karalı
25 Mayıs 2016, 13:53
Motomax'ten forma arrow sx çizme aldım 3 ayda derisi çatladı deri dediğime bakmayın suni deri zaten bir çok arkadaşım kullanıyor yıllardır sorunsuz bana denk geldi böyle bir şey fırsat bulunca gideceğim bakim ne diyor motomax:(

MotorKafa
25 Mayıs 2016, 13:56
çok iyi ama nerde wsatılıyo yada nasıl bişey resim filan varmı acaba

Resmi aşağıya ekledim. Uzun yolda da şehir içinde de bozuk asfaltta da kullandım. Hiç bir tehlike yaşamadım.
Kadıköy'de, Bahariye'deki yapıkredi'nin sokağına girince soldaki dükkanlardan birinden almıştım. 3-4 tane telefoncu var zaten dediğim yerde. Kolayca bulursun.

http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/rHo84Sm.png

TOTEMONS
25 Mayıs 2016, 13:57
-Geçen 1.95 boyundaki yeğenim duke 125 nasıl diye sordu
-altında komik durur dedim.
-duke 200 nasıl dedi
-aynı cevabı verdim
-peki duke 250 ?
-Yaw oda aynı aynı dedim.
-Dayı kızma ama duke 390 nasıl dedi
*Hay başlayacam dukenede sanada

Hakkaten ben bu 1.95 boyundaki yeğenime başlangıç motoru bulamadım.
Kask ta,giyimde s,m,l,xl boylar varken motorlarda neden yok yahu

DKN
25 Mayıs 2016, 13:59
bir sabah kalksak baksak ki hiç araba yok yer gök maxi scooter'a gitmiş.. ellerde gezen telefonların yerini kasklar almış dışarda festival havası. keşke ulaşılabilir, fiyat memnuniyetsizliği dolayısıyla satma isteği uyandırmayacak rakamlar görebilsek artık listelerde :pale:

Tefoo
25 Mayıs 2016, 14:00
iğneyi biraz da kendimize batıralım. sadece yol istemeyelim aynı zamanda yol da verelim.

Levent
25 Mayıs 2016, 14:49
Motomax'ten forma arrow sx çizme aldım 3 ayda derisi çatladı deri dediğime bakmayın suni deri zaten bir çok arkadaşım kullanıyor yıllardır sorunsuz bana denk geldi böyle bir şey fırsat bulunca gideceğim bakim ne diyor motomax:(

Kullanıcı hatası diyecek :) Beklentin ne..:)

nvrmnd
25 Mayıs 2016, 14:55
anadolu yakası e-5 de sol seridinde solunda duran trafikte 50-60 ile giderken arkadan gelip sıkıstıran diger motorcu arkadaslara eee yuhh artık demek istiyorum =)
aynaya mı surekli bakiyim onume biri atlayacak mı diye konsantre oliyim yoruluyor insan...

Levent
25 Mayıs 2016, 15:15
anadolu yakası e-5 de sol seridinde solunda duran trafikte 50-60 ile giderken arkadan gelip sıkıstıran diger motorcu arkadaslara eee yuhh artık demek istiyorum =)
aynaya mı surekli bakiyim onume biri atlayacak mı diye konsantre oliyim yoruluyor insan...

Bende her sabah kücükyalıdan e5'e bağlanıp, o en sol şeridin solundaki çizgi dışında seyir edenlerdenim. O alanın belirli bölümlerinde ortalama hız değişlenlik gösteriyor.

Kücükyalı - Kozyatağı arası 90 km / 100 km hız ile gidilebiliyor, yani alan geniş. Kozyatağından sonra köprü bağlantısına kadar olan kısım ise oldukça daralıyor ve hız 45-50 kmlere düşüyor.

Bazen,(özellikle geç kalmışsam) önümde 20-25 km sürat ile gidenlerin arkasında darlandığım oluyor. Taciz ettiğimi düşünüyorum ama 1-2 bip bip yaptığım oluyor, zira işe geç kalıyorum. Bazı arkadaslar o alanda yeteri kadar iyi kullanamiyorlar veya tedirgin oluyorlar. Buna saygı duyuyorum, fakat çok fazla yol verebilecek durum olmasına rağmen bazıları maalesef arkada 100 kişilik motosiklet kuyruğu oluşmasına sebep oluyorlar.

Şimdi biz trafikte araç kullanırken neden trafik kitleniyor ki diye düşünüyoruz, motosiklet kullanırken bile kilitlenmemesi gereken bölümde 150-200 metre kuyruk olabiliyor.

O yüzden insanın başkalarına engel olmadan sürüş yapması önemli. Bu demek olmuyor ki taciz etmek, sıkıştırmaya hakkı doğuyor. Ama usulca yol verip arkayı rahatlatıp tekrar bölgeye geçilebilir. Ben ortalama sürüyorum ama benden daha hızlı gitmek isteyenlere hiç erinmeden sağa geçip yol veriyorum.

Bence olması gereken de bu.

MotorKafa
25 Mayıs 2016, 15:21
Bende her sabah kücükyalıdan e5'e bağlanıp, o en sol şeridin solundaki çizgi dışında seyir edenlerdenim. O alanın belirli bölümlerinde ortalama hız değişlenlik gösteriyor.

Kücükyalı - Kozyatağı arası 90 km / 100 km hız ile gidilebiliyor, yani alan geniş. Kozyatağından sonra köprü bağlantısına kadar olan kısım ise oldukça daralıyor ve hız 45-50 kmlere düşüyor.

Bazen,(özellikle geç kalmışsam) önümde 20-25 km sürat ile gidenlerin arkasında darlandığım oluyor. Taciz ettiğimi düşünüyorum ama 1-2 bip bip yaptığım oluyor, zira işe geç kalıyorum. Bazı arkadaslar o alanda yeteri kadar iyi kullanamiyorlar veya tedirgin oluyorlar. Buna saygı duyuyorum, fakat çok fazla yol verebilecek durum olmasına rağmen bazıları maalesef arkada 100 kişilik motosiklet kuyruğu oluşmasına sebep oluyorlar.

Şimdi biz trafikte araç kullanırken neden trafik kitleniyor ki diye düşünüyoruz, motosiklet kullanırken bile kilitlenmemesi gereken bölümde 150-200 metre kuyruk olabiliyor.

O yüzden insanın başkalarına engel olmadan sürüş yapması önemli. Bu demek olmuyor ki taciz etmek, sıkıştırmaya hakkı doğuyor. Ama usulca yol verip arkayı rahatlatıp tekrar bölgeye geçilebilir. Ben ortalama sürüyorum ama benden daha hızlı gitmek isteyenlere hiç erinmeden sağa geçip yol veriyorum.

Yol verme olayından bağımsız olarak 100 km hıza kadar çıkılabiliyor dediğin için aşağıdaki videomu sana armağan ediyorum mod kardeş.
Her şey senin tarifine uyuyor. Sadece hızım 60 km.

https://www.youtube.com/watch?v=-8qaJUt5CRU

memer
25 Mayıs 2016, 15:27
haramın helalliği için mi tartışıyoruz :) emniyet şeridinde doğru yanlış olmaz zannımca , orası sürüş için değil abiler , bari siz yapmayın. işe güce geç kalmanın da , diğer insanlara göre haklılığı veya üstünlüğü olmaz.

keremkrmn
25 Mayıs 2016, 15:55

Aynı bottan bende aldım motomaxden ve aynı çatlama bende de oldu 1 ay geçmemişti daha hemen geri götürdüm 2 hafta beklettikten sonra yenisini verdiler. Bir an önce geri götür derim.

weirdo1
25 Mayıs 2016, 16:07
Nereye gidecekse hayvan herif.

Yol verme olayından bağımsız olarak 100 km hıza kadar çıkılabiliyor dediğin için aşağıdaki videomu sana armağan ediyorum mod kardeş.

[url[/url]

Levent
25 Mayıs 2016, 16:38

"Kücükyalı - Kozyatağı arası 90 km / 100 km hız ile gidilebiliyor" yani alan geniş. Kozyatağından sonra köprü bağlantısına kadar olan kısım ise oldukça daralıyor ve hız 45-50 kmlere düşüyor.

İlla bold mu yazalım motorkafa kardeş.

MotorKafa
25 Mayıs 2016, 16:43
"Kücükyalı - Kozyatağı arası 90 km / 100 km hız ile gidilebiliyor" yani alan geniş. Kozyatağından sonra köprü bağlantısına kadar olan kısım ise oldukça daralıyor ve hız 45-50 kmlere düşüyor.

İlla bold mu yazalım motorkafa kardeş.

Galiba öyle yazman gerekiyormuş, şimdi jeton düştü :cherry:

O zaman, 90-100 km hız ile gidebilen arkadaşlara hediye olsun ne diyim :rendeer:

ZümeR
25 Mayıs 2016, 16:44
KİMSENİN DUYMACAĞINI BİLEREK YİNEDE HAYKIRIYORUM
YETER ARTIK 4.6 TL DEN BENZİN ALMAK İSTEMİYORUM

KÜFÜR KÜFÜR KÜFÜR.......... :jocolor:::rantinp:::rantinp:::rantinp:

Levent
25 Mayıs 2016, 16:48
Galiba öyle yazman gerekiyormuş, şimdi jeton düştü :cherry:

O zaman, 90-100 km hız ile gidebilen arkadaşlara hediye olsun ne diyim :rendeer:

İşin espirisini bir tarafa bırakacak olursak;

Bu videonu biliyorum , hatta üzerine konuşmuştuk. Böyle hanzo vari organizmalar var evet. Ama bazen sizi delirtecek hızlarda giden insanlarda yok değil. inanın gidonuna bakiyorum bir sağ, bir sol yapıyor titretmekten, hani biraz gazı açsa, motor yolunu bulacak cinsten..

Neyse gündem olmasın bu mevzu, oluyor böyle şeyler, sonuçta megakent artık...

Selametle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

KİMSENİN DUYMACAĞINI BİLEREK YİNEDE HAYKIRIYORUM
YETER ARTIK 4.6 TL DEN BENZİN ALMAK İSTEMİYORUM

KÜFÜR KÜFÜR KÜFÜR.......... :jocolor:::rantinp:::rantinp:::rantinp:

Haykıracak nefesim, kalmasa bile... :) Ellerim uzanır olduğun yere...:) Amonyağı bir deneseneeeeeeee :flower:

MotorKafa
25 Mayıs 2016, 16:50
Al gırdın gırdın! @Levent Gocmen

http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/nTad7oG.png

Levent
25 Mayıs 2016, 16:51
Oğlum bunlar hep fotoşok ben sölim :)

beykurt
25 Mayıs 2016, 16:52

Çok iyi durmuş helal.Ben duramaz patlardım orda

shooter1
25 Mayıs 2016, 16:54
şu ana yollarda yolu tırtıklı şekilde yapmanın mantığı kamyoncular içinmiş galiba be kardeşim oraya yaklaşmadan 100-200 metre önce tabela koysana yavaş girelim bir de virajı böyle yapınca bayağı sıkıntı oluyor yolları saymıyorum bile
gündüz tırtıklı yeri seçebiliyorsun ama gece çok sakat oluyor

Levent
25 Mayıs 2016, 17:01
Evet, yollar donduğu zaman fayda sağlaması icin yapıldığını duymuştum bende..

şu ana yollarda yolu tırtıklı şekilde yapmanın mantığı kamyoncular içinmiş galiba be kardeşim oraya yaklaşmadan 100-200 metre önce tabela koysana yavaş girelim bir de virajı böyle yapınca bayağı sıkıntı oluyor yolları saymıyorum bile
gündüz tırtıklı yeri seçebiliyorsun ama gece çok sakat oluyor

mrt20
25 Mayıs 2016, 17:14
Neye dert yanayım bilemedim.
Güç bela motor alıyoruz işletme maliyetine diyecek yok.
Aylık 100 tl vergisi var benim motorun neredeyse. Sadece vergi.
Benzini 4.7 civarından alıyorum. Yedek parça desen acayip pahalı.
Hadi ekipmanımı iyi bişey alalım diyorum o da motor parası.
Bunlara sosyal medya dışında tepki vermiyor, veremiyorum.
Sanırım ben enayiyim, ya da bunları hakediyorum..

CrazyBullet
25 Mayıs 2016, 17:18
1 senedir motor kullanıyorum, güvenli surus eğitimlerine gittim, full koruma aldım, hayalim eşimle birlikte yol yapmak haftasonlari rota belirleyip birlikte gezmekti. Bir kez artçı olarak bakkala sigara almaya giderken bindi, donuste ben yuruyecegim dedi. Sonrasında ne kadar ısrar etsem, ozendirmeye çalıssam da hep bir mazeret buldu.

Levent
25 Mayıs 2016, 17:19
1 senedir motor kullanıyorum, güvenli surus eğitimlerine gittim, full koruma aldım, hayalim eşimle birlikte yol yapmak haftasonlari rota belirleyip birlikte gezmekti. Bir kez artçı olarak bakkala sigara almaya giderken bindi, donuste ben yuruyecegim dedi. Sonrasında ne kadar ısrar etsem, ozendirmeye çalıssam da hep bir mazeret buldu.

hayda cok kötü olmuş :(

Mamba09
25 Mayıs 2016, 18:45
ahhh be aynısını bizde yaptık neden satın aldın. Tamiri çok basit o kırdığın mili komple çıkar arkadan 2 tane menteşe gibi bir şey yapsaydın. Biz öyle yaptık takır takır çalışıyor şuan tutucu.

Yav ciddi misin :) bilader altta da yorum yapmislar ben bi jilet alip geliom. Eskisini satayim bari internetten :)

jimi_hendrix
25 Mayıs 2016, 18:51
akm'den gene kaldık

istanbu_gezg
25 Mayıs 2016, 18:55

Ne yalan söyleyeyim hd 200 evo ile ne xmax lerden yol istedim o sol şeritte ne ednurolar sıkıştırdım pes eden yol verdi pişmanmıyım evet hiç gerek yokmuş küçük bir hatamızda elimiz kolumuz kırılıyormuş başa gelmeden öğrenmedik

nvrmnd
25 Mayıs 2016, 19:01
Ne yalan söyleyeyim hd 200 evo ile ne xmax lerden yol istedim o sol şeritte ne ednurolar sıkıştırdım pes eden yol verdi pişmanmıyım evet hiç gerek yokmuş küçük bir hatamızda elimiz kolumuz kırılıyormuş başa gelmeden öğrenmedik

ben genelde zaten yol veren surucuyumdur evet onumde 20-30 km ile giden biri denk gelince bazen ben de daralıyorum ama surekli bip bip yapıp sıkıstırmıyorum...

yolun o kısmının da kanaatimce ortalama hız olarak 50-60 km olmalı.. sag tarafında zaten duran bir trafik var.. onların yanından 50 km ile gecmek büyük bir lüks.. senin dedigin 2km lik kısmı 90-100 le gecsen kazanacagın süre maksimum 1-2dakikadır =)

1-2dakika işe gec kalmak pek sıkıntı olmasa gerek...

hayatlarımız bukadar degersiz degil bence...

MotorKafa
25 Mayıs 2016, 19:02
Çok iyi durmuş helal.Ben duramaz patlardım orda

Ben de zaten bu olaydan 2 gün önce balataları değiştirdiğim için durabilmiştim.
Yoksa ön tek disk arka kampa olan 270 kiloluk motoru imkanı yok durduramazdım

istanbu_gezg
25 Mayıs 2016, 19:14
bende haykırayım motorumu sattım yeni motor alıcam ama zoruma gidiyor arkadaş ben çiçek gibi baktığım mondial turkuazımı 8 bin km de tertemiz kazasız çiçek gibi bakıp 2400 liraya sattım, şimdi 3000 tl altında motor yok param parça çin motoru birde açıklamaya boş muhabett için aramayın alıcı arasın vs yazıyorlar acaba biz bilmmiyormuyuz sanki bunları ?

oluroyle
25 Mayıs 2016, 21:01
Yeter artık