PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pulsar Etkinligi 29.05.2016

omerbguclu
25 Mayıs 2016, 05:19
Arkadaslar pazar gunu Tuzla da Kuralkan fabrikasinda pulsar etkinligi olcakmis.Kuzen rica etti benim motoru gotur diye bende kirmadim kuzeni.Ucretsiz bakim ve hediye cekilisleri olacakmis.Gidecek olan varmi

omerbguclu
26 Mayıs 2016, 20:53
En azindan haberi olan varmi arkadaslar hic bir yerde afis poster yok sadece mesaj gelmis kuzene

mgora
27 Mayıs 2016, 18:26
Ben orada olacağım saat 10'da :)

omerbguclu
27 Mayıs 2016, 22:46

Tamamdir bulusabilirsek bulusalim tek kalmayayim ortalikta :)

kdiner
27 Mayıs 2016, 23:19
En azindan haberi olan varmi arkadaslar hic bir yerde afis poster yok sadece mesaj gelmis kuzene

bajaj pulsar 200ns türkiye facebook sayfasına üye olursanız veya tüm bajaj modelleri facebook sayfasında paylaşım var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Tamamdir bulusabilirsek bulusalim tek kalmayayim ortalikta :)

tek kalmazsınız elbet tanıdık yüz çıkar bir şekilde kaynaşırsınız.

ayzek
27 Mayıs 2016, 23:56

Etkinlikte bizzat tanisalim :)

omerbguclu
29 Mayıs 2016, 13:57
bajaj pulsar 200ns türkiye facebook sayfasına üye olursanız veya tüm bajaj modelleri facebook sayfasında paylaşım var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

tek kalmazsınız elbet tanıdık yüz çıkar bir şekilde kaynaşırsınız.

Etkinlikte bizzat tanisalim :)

Kuralkanda olan varmi

mgora
29 Mayıs 2016, 22:34
Ben oradaydım ama oradayken bakmamıştım :)
Başlangıç kötü oldu , google maps'te hatalı bir kuralkan eklenmiş darıca'ya kadar gittim (şimdi düzeltme gönderdim bir kaç arkadaş daha gönderirse iyi olur) böylece yolu 19+19km uzatmış oldum , grup sürüş sevmezken mecburen grup sürüşü yaptım.
Bugün gittik motorların yağları değişti , temel kontrolden geçti , mangalın tadına baktık.
Üstüne de bir paket hediye ettiler.
Pakette
Bir Bajaj Tişörtü
Bajaj şapka
Kalemler ve ikea'dan Klockis vardı.
Sonuçta diğer firmalardan böyle bir satış sonrası hizmeti hiç görmedim ben.