PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pulsar 150 as Lastik

Emreaygn
25 Mayıs 2016, 00:22
Merhaba
Pulsar 150 as ülkemize geleli kısa bir süre oldu satış sayısı da diger ürünlere gore biraz daha az ve fiyat fazla , malum kullanan da tabi az fakat lastik alip taktiran var midir veya uygun ebatlarda önerisi olan var mı ?
Malesef ilginc ebatlarda lastik uretmisler ve metzeler michelin pirelli gibi markalardan pek bir secenegimiz yok...
Servise gittiğimde usta anlaş marka lastik onerdi.Onun haricinde arastirdigimda sava mc adli lastige rastladim geri kalan lastiklere pek bakmadım kalitesi güzel bir lastik istiyorum bu markalar hakkinda veya ebatlar hakkinda bilgisi olan varsa alabilir miyim ? Yeterince arastirdim fakat bilgi yok denecek kadar az bu konuda
Ön 80-100-17
Arka 110-80-17

spil
25 Mayıs 2016, 00:31
Benim on bilas arka anlas ben memnunum

Emreaygn
25 Mayıs 2016, 01:03
Benim on bilas arka anlas ben memnunum

Kaca taktirdiniz lastikleri

cıbırlover1
25 Mayıs 2016, 01:48
Emre kardesim internetten küçük bir arastırmada ön ve arka lastik icin continental mevcut oldugunu gördüm... Continental o söyledigin markalara göre daha duyulmus daha cok bilinen fiyattan da anladigim kadariyla daha iyi bir lastik markasi diye düsünüyorum.. Ama nasildir daha fazla arastirmak gerek..

Senin su kırmizi seytana iyi birer lastik takalımda şahin tepesi virajlarında viraj icinde gaz kapattirma bana :queen: Güvenerek yatır makinayı :thumleft:

Emreaygn
25 Mayıs 2016, 08:30
Emre kardesim internetten küçük bir arastırmada ön ve arka lastik icin continental mevcut oldugunu gördüm... Continental o söyledigin markalara göre daha duyulmus daha cok bilinen fiyattan da anladigim kadariyla daha iyi bir lastik markasi diye düsünüyorum.. Ama nasildir daha fazla arastirmak gerek..

Senin su kırmizi seytana iyi birer lastik takalımda şahin tepesi virajlarında viraj icinde gaz kapattirma bana :queen: Güvenerek yatır makinayı :thumleft:

Hahahah tamamdır abi :D onun icin az daha zaman var biraz da tecrubeyle orantılı malum yavaş yavaş olur artık