PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düşük bütçeli fikirleriniz benim için önemli

ivan bebek
24 Mayıs 2016, 23:41
Selamlar.7 bin lira bütçem var ancak ekipman ve sigorta masraflarını düşünce ortalama 3-3.5 bin liralık bir motor alabilirim. hedeflediğim motosikletler 15 bin TL civarlarında olduğu için 1 yıl daha çalışıp kazandığım parayı biriktireceğim ama bu süreyi motosikletsiz geçirecek sabrım kalmadı.öğrenciyim ve ulaşımım için alıyorum bu motoru.yani hız vs önemli değil.
Japon olmayan motosikletlere benim de önyargılarım var ancak yapacak bişey yok.
bu fiyat aralığında motosiklet önerir misiniz?
Bu fiyat aralığında alacağım motora bebekler gibi baksam bile beni servisten servise koşturur mu?
Evimizin çok yakınında kuba servisi ve bayisi var.kuba razore 100 çok hoşuma gitti sizce bu motor alınır mı,1 yıl idare eder mi ?
(not: 0 alacağım)

EmreKocyigit
24 Mayıs 2016, 23:45
Değerli arkadaşım sıfır alacağın motosiklet bakımını zamanında yaptığında, limitlerini bilerek kullandığında sana uzun zaman kolay kolay sorun çıkarmaz.

SAZMAN
24 Mayıs 2016, 23:47
Az ekipmandan kısarsan japon bile olur.
https://honda.com.tr/motosiklet/cub/wing-go-kampana-fren-2015/fiyat

ivan bebek
24 Mayıs 2016, 23:49
Az ekipmandan kısarsan japon bile olur.
https://honda.com.tr/motosiklet/cub/wing-go-kampana-fren-2015/fiyat
Motosikletin her türlüsüne scooterdan choppera supersporttan nakeda hepsine aşığım ama şu tiptekileri bi sevemedim :(

bbatuhann
24 Mayıs 2016, 23:51
kanka honda cb 125 e düşünebilirsin tam öğrenci işi yandan yandan

SAZMAN
24 Mayıs 2016, 23:53
Motosikletin her türlüsüne scooterdan choppera supersporttan nakeda hepsine aşığım ama şu tiptekileri bi sevemedim :(

Ben sırf senin sebepten 1,5 yıl bindim. Hem de Bisan olanına. Ne istediğini iyi anlatmalısın. Forumun genel sorunu bu kardeşim.
Merak ediyorum. Bakalım ne alacaksın konuyu takipteyim.

ivan bebek
24 Mayıs 2016, 23:53
kanka honda cb 125 e düşünebilirsin tam öğrenci işi yandan yandan haklısınız fakültenin önünde beyazını görüyorum bir miktar kıskanıyorum ama fiyatı tam 2 katı :D.

SAZMAN
24 Mayıs 2016, 23:56
Az daha koyup YBR alırsan şaşırmam, nasip. Ne alırsan al, binmeden alma.

ivan bebek
25 Mayıs 2016, 00:05
Az daha koyup YBR alırsan şaşırmam, nasip. Ne alırsan al, binmeden alma.
tabi abi öyle yapacağım binmeden almam.sizi bilgilendireceğim teşekkür ederim

MeNGuC
25 Mayıs 2016, 00:07
tabi abi öyle yapacağım binmeden almam.sizi bilgilendireceğim teşekkür ederim

Sen nerdesin hangi şehirdesin kurban :P

Hele şuna bi bak servise baktır işine gelirse neden olmasın Kuba dedin aklıma en iyi bu geldi :bounce:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-temiz-0-sikinti-acil-satilik-277132295/detay

ivan bebek
25 Mayıs 2016, 00:12
Sen nerdesin hangi şehirdesin kurban :P
kocaeli :)

MeNGuC
25 Mayıs 2016, 00:14

Verdiğim ilanla mesafen 100 km re bence hoşuna giderse denemeye deyer ufak bir pazarlık payıda vardır

150cc vites göstergesi hemide djital ha serviside yakın sana bandır bandır ye :P

bbatuhann
25 Mayıs 2016, 00:16

bak mengucun dediğide güzelmiş jantlara bi fosfor sağına soluna stıcker yaptım mı tamam :D

EmreKocyigit
25 Mayıs 2016, 00:16
Bence sen Kuba Black Cat al temizi de bulunur o fiyatlara. Hem commuter tarzı gibi basit durmaz hemde sürerken çok ama çok eğlenirsin. Yedek parçası inanılmaz ucuz. Aman düştü aman çarptılar derdin olmaz. At vur kır parçala banamısın demez.

MeNGuC
25 Mayıs 2016, 00:20
bak mengucun dediğide güzelmiş jantlara bi fosfor sağına soluna stıcker yaptım mı tamam :D

Forumda bir arkadaşımız bu modeli kulanıyor ve memnun olduğunu söylüyor kuba yetkili bayide 50 tl bi expertiz yapsan gönül rahatlığıyla alınır bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

Bence sen Kuba Black Cat al temizi de bulunur o fiyatlara. Hem commuter tarzı gibi basit durmaz hemde sürerken çok ama çok eğlenirsin. Yedek parçası inanılmaz ucuz. Aman düştü aman çarptılar derdin olmaz. At vur kır parçala banamısın demez.

Adam şehir içinde bunu önerirmi lastik yüzünde kayıp kayıp yere yapışır hemde şamreli lastik adama azab olur ve yerden çok yüksek adam efendi efendi kulanıcak senin ruhun çılgın olabilir emi adamı geleceğini düşün :P

ivan bebek
25 Mayıs 2016, 00:27

şehir içinde sıkıntı olabilir ama teşekkür ederim fikir için :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Verdiğim ilanla mesafen 100 km re bence hoşuna giderse denemeye deyer ufak bir pazarlık payıda vardır

150cc vites göstergesi hemide djital ha serviside yakın sana bandır bandır ye :P
Çekmeköye arada gidip geliyorum biliyorum orayı motorun şekli o biçim ama servisteki abilerime bi danışmam lazım kaydettim bu ilanı :)

MeNGuC
25 Mayıs 2016, 00:42
şehir içinde sıkıntı olabilir ama teşekkür ederim fikir için :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Çekmeköye arada gidip geliyorum biliyorum orayı motorun şekli o biçim ama servisteki abilerime bi danışmam lazım kaydettim bu ilanı :)

İyi danış güzelce adamın yanına git altına üstüne bak hocam şurda ustam var yetkili servis beraber baktıralım tamam derlerse alışı yapar çayını çorbanı ikram eder seni yolcu ederim de olmadı servisteki abilerin yakasına yapış götür baksınlar yerinde okey derse tamam servise 3 5 kuruş bayılırsın :P

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Al sana acemi inceleme vidyolarıda var bilgi edinirsin kararını ona göre verirsin

https://www.youtube.com/watch?v=IBsZFyHkgyw
https://www.youtube.com/watch?v=nOXDORv3fmI