PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cross motorları hakkında bilgisi olan kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum

dalaman48
24 Mayıs 2016, 10:00
selam arkadaşlar cross motor almayı düşünüyorum.
bütcem 3000 ve 5000 arası 2.ci el almayı düşünüyorum.
tam olarak corss olarak kullancam bir de işe git gel yapcam.
torku güçlü hızlı saglam çin malı da olabilir aklımda şu iki marka var modial X-Treme Max 200 ve kuba Black Cat 150cc
yada başka marka model öneri ve bilgilerinizi bekliyorum başlangıç motorum olacak cross icin.
ben güçlü hızlı saglam olmasını istiyorum dayanıklı HOR kullanmaya gelebilecek,parcası bol ve uygun olacak fiyatı için
motor bakımları parcaları pahalı olmayan bir motor arıyorum yardımcı olursanız sevinirim marka model olarak herkeze iyi sürüşler.hayırlı günler arkadaşlar...
GEREKSİZ ALAYCI YORUMLARINIZI LÜTFEN KENDİNİZE SAKLAYIN...

ousi
24 Mayıs 2016, 10:15
X-Treme Max 150 modelini kullanan arkadaşım var ama motor çok büyük bildiğim kadarıyla X-Treme Max 200 modeli ile aynı boyutlara sahip boyum 1.90 ayaklarım yere tam basıyor ama 1.85 ayak uçları ile basar diye düşünüyorum. Diğer motorları bilmem ama mondial 150'de dublex lastik yok şambrel kullanılmış buda benim garibime gitti bir iç lastik patladığı zaman orjinali 40 lira, onun dışında görünüşü güzel arada turluyorum her gören bir bakmadan geçemiyor.

jacob34
24 Mayıs 2016, 11:34
monidal ile sakın uğraşma. aşırı dandik. cross filan değil o. dur şu rampadan zıplayayım derken bi bakmışsın ön teker yanında havada süzülüyo :) şaka bi yana kuba str 250 tarzı bişey bak. kanuni de olabilir. sana en iyi tavsiyem 250den aşağı çin crossuna binme. hiç düz yolda eyvallah ama 250 cc aşağısı dağ bayır gezerken seni fena üzer. bunu sana yalovanın başından bursaya kadar dağ yollarından mondial xtreme max ile giden biri anlatıyor :)tavsiyeme uy bence

dalaman48
24 Mayıs 2016, 13:46
anladım usta kanuni hangi modellerini diyorsun kuba str 250 nasıl biraz bilgi versen iyi olcaktı