PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uzun Boyluyum Racing Önerisi ?

crazyboy93
22 Mayıs 2016, 22:15
Merhabalar 1.85 boyum var racing önerisi istiyorum daha önce scooter ve honda cbf deneyimim var ne önerirsiniz altımda sırıtmıcak bişey ? racinge yeni giriş yapacağım şimdiden teşekkürler .

caglar48
22 Mayıs 2016, 22:27
crazyboy :pr:

crazyboy93
22 Mayıs 2016, 22:32
crazyboy :pr:

noldu hocam ? :D saçmamıydı soru .

EmreKocyigit
22 Mayıs 2016, 22:35
noldu hocam ? :D saçmamıydı soru .
Racing yani sport-supersport kocaman bi dünya sen bütçe-hacim veya aklında ki motoru söylemezsen sorun içi boş ve saçma olur ayrıca 1.85 boyun ss motor için uzun olduğu kanısına nasıl vardın? Devasa bir boyun yok.

BarisC
22 Mayıs 2016, 22:36
Dişlerini ağlamamak için sıkarken bir anda kendini tutamayan forum ahalisine selam olsun buradan... :)
Dostum gönlüne yatan motosikleti galerisine git, üstüne otur dene. Pek çok motor sırıtmaz gibime geliyor.
bu ve bu gibi konular için forumun arama kısmına uzun boy ve motosiklet vb. Anahtar cümleler kurarak bu tip konulara benzer konular bulabilirsin.
Selametle.

EmreKocyigit
22 Mayıs 2016, 22:38
Dişlerini ağlamamak için sıkarken bir anda kendini tutamayan forum ahalisine selam olsun buradan... :)
Dostum gönlüne yatan motosikleti galerisine git, üstüne otur dene. Pek çok motor sırıtmaz gibime geliyor.
bu ve bu gibi konular için forumun arama kısmına uzun boy ve motosiklet vb. Anahtar cümleler kurarak bu tip konulara benzer konular bulabilirsin.
Selametle.
Derdime derman oldun kardeşim

NoWyld
22 Mayıs 2016, 23:42
Bir ybr her şeye yeter dostum...

astorojna
22 Mayıs 2016, 23:59
sen bi bütce söyle tavcsiye peşinden gelir.

ivan bebek
23 Mayıs 2016, 00:04
250ccye kadar olanlara bakma şansım olduğu için ona göre yorum yapıyorum,ben de 188im supersportlar içinde en sevdiğim kawasakinin 250liğine sığmıyorum,idare edilecek gibi bile değil :(.yamaha ve hondada rahat edeceksin.

motorcu adam
23 Mayıs 2016, 03:39
Benimde boyum 185 ve uzulme bu boy zaten motosikletler uretilirken baz alinan ortalama boy. Oyuzden herseyi alabilirsin sadece minikligiyle nam salmis bisey alma yeter ninja 250 sl gibi.