PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorsiklet kamp malzeme destegi

iron12
22 Mayıs 2016, 15:47
S.a
Arkadaslar bu onumuz deki gunler de bolu abanta kamp a gitmeyi pilanliyorum.
Motorum mondial mh drift 125 .
Buna uygun
Arak canta. Munkun olan en buyuk canta. Vericegim butceye gore
Yan heybe denilen cantalardan
Mont. Ekipman olarak.
Ve telefon tutucu. Navigasyon kulanmak icin telefonum da lg g4
Butcem 500 tl civari ustune cikmazsak mutesekkir olurum

mkoni
22 Mayıs 2016, 17:54
Telefon tutucuyu gec. Zati istanbuldan abanta tabelalar goturur seni. Panik yo . Digerleri icin bir bileni bekle ya da senin motorun grubu varsa forumda orda arastir

sh@de123
22 Mayıs 2016, 18:35
Arkadaşım gidip geldikten sonra tecrübelerini paylaşırsan sevinirim. Bende de drift var ben de çanta alma aşamasındayım. Ben de telefon tutucu arıyorum. Ve ben de sürekli içimdeki uzun yol yapma hissini bastırmaya çalışıyorum. Yani anlayacağın tam olarak soracaklarımı sormuşsun. Sonucu buradan yazarsan sevinirim.

iron12
22 Mayıs 2016, 18:37
Arkadaşım gidip geldikten sonra tecrübelerini paylaşırsan sevinirim. Bende de drift var ben de çanta alma aşamasındayım. Ben de telefon tutucu arıyorum. Ve ben de sürekli içimdeki uzun yol yapma hissini bastırmaya çalışıyorum. Yani anlayacağın tam olarak soracaklarımı sormuşsun. Sonucu buradan yazarsan sevinirim.

Bende senin gibi bastrip durdum ama havalar da isiniyo 200.300 km hic yoktan iyidir tabikide paylasicam resimli bi konu acip ekip manlar toplamam lazim. Once

iron12
30 Mayıs 2016, 18:33
Yan cantalarimi aldim arkacantami da aldim fakat arka cantayi dha takmadim. Istanbul. Ayazaga ciktim yola. Gebze. Izmit. Ve izmit seka park. Kadar gitim. Gayet rahat gitim. Tek skintim sele nin bi sure sonra dumudz ettigi kicim oldu :)

ganay
30 Mayıs 2016, 21:07
Merhaba yan çantanın büyük oldugunu söylüyorsun ama motorsiklet üzerinde agır ve büyük çanta çok dengeni bozucaktır bilgin olsun.
Ayrıca ben ankaraya giderken boludan geçmiştim bolu tünelinden sonra hava acayip derecede bozuyor kesin ama jesin içlik giyin,
Decatton'dan bir tane çadır,mat,çadır ampulu alıp motorunda son bakımlarını yapıp yola çıkabilrisin.
Ama yola çıkmadan kesinlikle motorunun herşeyinden emin ol(yağ,filtre,zincir durumu ve yağı)
İyi yolculuklar...