PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangisini tercih ederdiniz (ekipman)

Mertcan00
22 Mayıs 2016, 07:26
Siz olsanız hangisin tercih ederdiniz
1.Shoei ya da arai bir kask ile dizlik, bileklik ve eldiven mi ?

2.alpinestar mont ve pantalon un yanında eldiven ve nolan n86 mı ?

2 seçeneğinde iyi yanları var benim için 1. Sinde atıyorum ben okula giderken bunları giyeceğim o pantalon ve montu ne yapacağım dizlik falan olsa çantaya atarım ama pantalon ve mont alırsam ne yaparım bilemiyorum
2.de ise işte daha iyi koruma var üstüm tamamen kapalı oluyor.

EldekiDebryj
22 Mayıs 2016, 09:09
Kaykay veya paten kullanmiyorsun neticede motosiklete biniyorsun kask, dizlik, bileklik, eldiven gibi bir ekipman dizmek olacak şey değil.

Bu motosiklet montlarini niye sevmiyorsunuz anlamiyorum. Ben hic motordan indim diye bastan ayagi ekipmanlari soyunmuyorum. Pantolon olarak gayet gunluk giyebilecek kevlar kotlar var yani.

caglar48
22 Mayıs 2016, 09:19
Siz olsanız hangisin tercih ederdiniz
1.Shoei ya da arai bir kask ile dizlik, bileklik ve eldiven mi ?

2.alpinestar mont ve pantalon un yanında eldiven ve nolan n86 mı ?

2 seçeneğinde iyi yanları var benim için 1. Sinde atıyorum ben okula giderken bunları giyeceğim o pantalon ve montu ne yapacağım dizlik falan olsa çantaya atarım ama pantalon ve mont alırsam ne yaparım bilemiyorum
2.de ise işte daha iyi koruma var üstüm tamamen kapalı oluyor.

Motora dizlik ve bileklık mı alınıyormus :queen:

Mertcan00
22 Mayıs 2016, 09:32
Kaykay veya paten kullanmiyorsun neticede motosiklete biniyorsun kask, dizlik, bileklik, eldiven gibi bir ekipman dizmek olacak şey değil.

Bu motosiklet montlarini niye sevmiyorsunuz anlamiyorum. Ben hic motordan indim diye bastan ayagi ekipmanlari soyunmuyorum. Pantolon olarak gayet gunluk giyebilecek kevlar kotlar var yani.
Montu her zaman kullanırım o zaman pantalon alıyım bir de dizlik normalde sürerken pantalon okula giderken dizliği takarım çünkü okul kıyafeti sıkıntı oluyor :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Motora dizlik ve bileklık mı alınıyormus :queen:
http://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Dizlik-Koruma-Knee-V_8900.html
Bunlardan bahsediyorum :P