PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kask ve görüş açısı bi el atın

mechul01
21 Mayıs 2016, 01:31
Öncelikle merhaba ufak motorum varken Ls2 kask almıştım 600cc ye geçtim biraz kulandıktan sonra bugün Nolan N86 aldım fakat görüş açısı beni memnun etmedi yukarı bakıyorum kask gözüküyo sağa sola bakıyorum açı dar LS2 de heryeri görüyodum sanki kutunun içinden motor kulanıyorum. Kısacası vizör açısını beğenmedim nolan kulanan bi arkadaşıma sordum evet ben ileriye doğru yatarken kaskı çeneden itiyorum açı veriyorum dedi şok oldum .varmı önerisi olan tecrübeli çok kask kulanmış veya denemiş tavsiye edicek arkadaşlar en çok açı derecesi hangi kasktadır ?

tinerci
21 Mayıs 2016, 01:59
N86 kullanıyorum ama böyle bir sorun yaşamadım.

mechul01
21 Mayıs 2016, 02:12
N86 kullanıyorum ama böyle bir sorun yaşamadım.

Bende tahmim ediyorum ilk n86 kulansaydım sorun yok zannederdim fakat kaskı değişince anladım aslında

NoWyld
21 Mayıs 2016, 02:13
Caberg stunt aldım, görüş açısı nolana göre baya baya güzel de rüzgar ses kısımlarında sanırım sesi ortalama düzeyde alıyor. Hoş nolanında aldığını söylerler ama nolanı motor üzerinde denemedim. Caberge bir bakın tabi isterseniz.

mechul01
21 Mayıs 2016, 02:21
Caberg stunt aldım, görüş açısı nolana göre baya baya güzel de rüzgar ses kısımlarında sanırım sesi ortalama düzeyde alıyor. Hoş nolanında aldığını söylerler ama nolanı motor üzerinde denemedim. Caberge bir bakın tabi isterseniz.

Peki önerin için çok teşekkür ederim denicem ilk fırsatta evet nolan zaten ses konusunda berbat ses önemli dil benim için görüş dünyamı kısıtlamasın yeter pistte gitmiyoz sonuçta istanbulda her daim heryerden zart zurt araba vs fırlıyo ayna artı kafamı az çevirince görüyorum yanımı ls2 ile buda bnim için artı oluyo dedik kaliteli olsun kaskım ama hayal kırıklığı oldu :)

shruikan
21 Mayıs 2016, 03:22
dış kabuk ölçü seçeneği sayısı az olan kask alırsan böyle olur. kafan küçüktür; ama markanın cimriliğinden omuzlarının üzerinde karpuz taşımaktasındır.

örneğin; shoei var bende, kaskı görmüyorum ben. 4 farklı dış kabuk seçeneği var. yanlış hatırlamıyosam scorpion exo 2000'de de 4 kabuk ölçüsü var.

bunlara dikkat et işte.