PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motoran Crayz 125 Ve Boy Hk?

E-CC
20 Mayıs 2016, 22:38
Merhabalar, gelecek 3 ay için birçok motora baktım cross'a kafam yatmıştı kararlaştırmıştım yani fakat şimdi bu motoru görünce fikrim değişti. Acayip hoşuma gidiyor motor fakat altımda ufak kalmasından korkuyorum. İlk defa bir motora bu kadar ısınabildim birde altımda küçük kalırsa baya üzüleceğim herhalde. Boyum 1.82, kilom 95. Sizin düşünclerenizi nedir? :), iyi akşamlar dilerim... :bounce:

Onurhan D
20 Mayıs 2016, 23:47
Hocam ben motoru yakından inceledim sizin boyunuza uygun bir motor değil.

Sarıhan
20 Mayıs 2016, 23:53
Çok küçük kalıyor, kardeşimde var benim boy 1,89 dizler deponun ortasına geliyor, bi gülesi geliyor insanın fakat ilginç bir şekilde kullanımı zor gelmedi

E-CC
20 Mayıs 2016, 23:55
Yani bana olmayacak ha? Ne desem bilemedim. Nutkum tutuldu :pr:

Onurhan D
21 Mayıs 2016, 00:59
Yani bana olmayacak ha? Ne desem bilemedim. Nutkum tutuldu :pr:

Benim boyum 1.75 kilo 67 ben üstüne oturdum inceledim benden uzun olana gitmez heralde.Resmi silmediysem bakıp atayım ona göre fikir edinirsiniz.Motoru çok beğendim mondial mr vulture alacaktım vazgeçtim.İnşallah haziranın birinde almayı düşünüyorum.Yeşil rengi yakından daha bi güzel daha bir tatlı :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

Resmi silmişim bulamadım.Ama rahat edemezsiniz o boy ve kiloyla bence.Hadi diyelim rahat etiniz motor altınızda sırıtır.

okan kükner
21 Mayıs 2016, 01:03
Motosiklet minik zaten. Olayi bu. :)