PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 19 Mayıs kortejin de KAZA ( Antalya )

akbird
20 Mayıs 2016, 14:12
https://www.youtube.com/watch?v=3iQ2dgEFfpA

oluroyle
20 Mayıs 2016, 14:22
Çok şükür motor kullanicisinda bisey yok.

Furkan Tarık
20 Mayıs 2016, 14:25
Ne diyorduk bu tip insanlara...

akbird
20 Mayıs 2016, 14:45

kullanan kişide birşey yok ama artcısının ayağıda 6 dikiş atıldı...

feti_can
20 Mayıs 2016, 14:56
adam bildiğin cami duvarına işemiş

oluroyle
20 Mayıs 2016, 15:21
kullanan kişide birşey yok ama artcısının ayağıda 6 dikiş atıldı...

Of büyük geçmiş olsun ben motora dokundu ve dusmediler gibi gordum videoda...

Artci ekipmanları da onemsizmis gibi düşünenlere örnek niteliğinde olmali.

keremkrmn
20 Mayıs 2016, 16:21
Verilmiş sadakası varmış çarptığı arkadaşın acil şifalar diliyorum artçıya

Videonun devamı acaba kanalınız da var mı çok merak ettim.

istanbu_gezg
20 Mayıs 2016, 16:22

Merak edenler için şunu söyleyebilirim. Sarhoş kişi kafasını yanlışlıkla arkadaşımızın eline çarptı burnu kırıldı. gene kafasını diğer arkadaşların ellerine de çarptı sanırım yüzü gözü biraz şişmişti. Sanırım olay sırasında vişne suyu içtiğinden baya kırmızı su vardı her yerinde.

Notu bırakılmış

Yasin D
20 Mayıs 2016, 16:27
Ağabey verilen cezayı kestin ya, küfür etsen bu kadar zoruma gitmezdi.

Bugraaa
20 Mayıs 2016, 16:52
Videonun devami lazim, boyle olmadi

pnongrata
20 Mayıs 2016, 17:10
Bunu gördükten sonra öküz hayvanının adını ağzıma saygı ile alacağım...

Ms_TunC
20 Mayıs 2016, 17:18
İstanbulda da kaza oldu.

127
20 Mayıs 2016, 17:27
Abone lere özel bir video yükleyip adamın halini gösterseydin iyiydi :)

nines
20 Mayıs 2016, 17:34
Bunu gördükten sonra öküz hayvanının adını ağzıma saygı ile alacağım...

olmadı şimdi öküzlere hakaret etmene müsade edemem bu neüdüğü belirsiz mahlukatla öküzü aynı kefeye koymak öküze haksızlık olur. öküzün bir faydası var bu ise parazit yaşam formu.

Rebulls
20 Mayıs 2016, 18:27
Türkiyenin en kötü trafiği Antalya da

ByYlmzZz
20 Mayıs 2016, 18:40
antalya'ya çok gitmişliğim var trafik gerçekten istanbul'a nazaran haşat.araç sürücüleri bile buraya nazaran tehlike altındayken biz gibi motor sürücüleri çok daha kötü bir durumdalar.ayrıca yanlışlıkla ağzını burnunu kırıp içimizi rahat ettirdiniz teşekkürler.

okan kükner
20 Mayıs 2016, 18:43
Elinize saglik. ( kortej icin dedim anlarsiniz ya :pl: )

velizrsln
20 Mayıs 2016, 18:43
Off tam gelmem boyle bisey olur orda olcaktim varya 3 kasikta ben alcaktim arabasi gibi eskitirdik onu, umarim yeterince ders vermissinizdir

akbird
20 Mayıs 2016, 19:20
antalya'ya çok gitmişliğim var trafik gerçekten istanbul'a nazaran haşat.araç sürücüleri bile buraya nazaran tehlike altındayken biz gibi motor sürücüleri çok daha kötü bir durumdalar.ayrıca yanlışlıkla ağzını burnunu kırıp içimizi rahat ettirdiniz teşekkürler.

Antalya genel olarak Türkiye de yaşanılabilecek en güzel yerlerden birisidir ve yılda 300 günü güneşli olduğu için motosiklet cennetir ama trafik son yıllarda çok kötüleşti. Şerit bilinci sıfır. Trafikte saygı sıfır. Kırmızı yanar ama 3-5 sn herkes geçer , yeşil yanınca bilir herkes karşıdakiler daha geçeceğini ve bekler. Öle saçma salak bi trafik olmaya başladı. Hayırlısı bakalım.

Zuzuuw
20 Mayıs 2016, 19:43
Çarpılan motor devrilmemiş anladığım kadarı ile.

Arabanın sağ tarafında hasar olduğuna göre motorun sol kısmına çarptı.

Artçının sağ ayağında nasıl kesik oluştu ? :pl:

istanbu_gezg
20 Mayıs 2016, 20:32

siz yanlış gördünüz galiba adam sarhoş kafası ellerine çarpmış çok yanlış anlamışınız

ByYlmzZz
20 Mayıs 2016, 20:37
siz yanlış gördünüz galiba adam sarhoş kafası ellerine çarpmış çok yanlış anlamışınız

çok özür diliyorum yanlış anladım :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

Antalya genel olarak Türkiye de yaşanılabilecek en güzel yerlerden birisidir ve yılda 300 günü güneşli olduğu için motosiklet cennetir ama trafik son yıllarda çok kötüleşti. Şerit bilinci sıfır. Trafikte saygı sıfır. Kırmızı yanar ama 3-5 sn herkes geçer , yeşil yanınca bilir herkes karşıdakiler daha geçeceğini ve bekler. Öle saçma salak bi trafik olmaya başladı. Hayırlısı bakalım.

özellikle şu markantalya'nın orda ki ışıklar yok mu tam kazalık yer.normal ışıkları bekleyip sürücüler geçmek isteseler de alan çok geniş ve araçların geçiş süresi fazla.MarkAntalya'nın orda kazaları önleyecek tek şey; klasik olan 'sarı ışıkta bas abi durma' cümlesinin geçerli olmaması.

weirdo1
20 Mayıs 2016, 20:47
O nasıl kortej herkes kafasına göre koyun sürüsü gibi ilerliyor. Sağ şeritten fermuar düzeni yapıp ilerleser itle kopukla muhattab olmak zorunda kalmazlardı.

Kusura bakmayın arkadaşlar aykırılık yapmak zorundaydım :)

Oldskool
20 Mayıs 2016, 20:57
Aykırılık yapmış sayılmazsınız hocam aslında. Konuyu açan arkadaşta yazmış bir mesajında zaten "şerit bilinci sıfır" diye. Kaza geçiren arkadaşlarımızada çok geçmiş olsun, umarım ayak bileğinde kemiklerde problem yoktur.

akbird
20 Mayıs 2016, 21:01
O nasıl kortej herkes kafasına göre koyun sürüsü gibi ilerliyor. Sağ şeritten fermuar düzeni yapıp ilerleser itle kopukla muhattab olmak zorunda kalmazlardı.

Kusura bakmayın arkadaşlar aykırılık yapmak zorundaydım :)

Şimdi hocam yaklaşık 350 den fazla motosiklet vardı. Bu kadar adamı ip gibi dizilmesi hemde şehir içinde sürekli sağdan soldan çıkan araçlar varken zor. asıl mesele ise video daki kaza yaşanırken daha kortejin sonu park alanından çıkış yapmamıştı. Yani daha kortejin ilk kilometresi henüz düzene girilememişti ve o kadar kişiden elbette ayrıkı davranan motosikletliler çıkabiliyor. sanırım daha önce hiç büyük korteje katılmadınız.

Çarpılan motor devrilmemiş anladığım kadarı ile.

Arabanın sağ tarafında hasar olduğuna göre motorun sol kısmına çarptı.

Artçının sağ ayağında nasıl kesik oluştu ? :pl:

Dogru dedin hocam sağ deil sol olacaktı. Yanlış yazmışım kusura bakma :cat:

GP500-1st
20 Mayıs 2016, 21:47
tutup sevmeseler bari:P

freewill
20 Mayıs 2016, 21:55
Geçmiş olsun da arkadaş o nasıl bir kortej yahu ne takip mesafesi var ne bi düzen !

eXcitinG
20 Mayıs 2016, 22:35
Soforu ne yaptilar peki

Ros1n2
21 Mayıs 2016, 00:24
Bence motoru ve motorcuyu belli bir kalıba sokmaya çalışmak motosikletin genel ve özel amacına terstir. Motosiklet özgürlüktür. Ne zaman nerede olmak istersen orada olursun. Belli bir kalıbı çizgisi yoktur.

Kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun. O esnada orada olmak isterdim. Sakarlığım çok can yakardı :/

tanertc
21 Mayıs 2016, 00:37
Soforu ne yaptilar peki

Kulak memesinin tadına bakmışlar.

tamerozkul
21 Mayıs 2016, 01:05
videoyu tam olarak yukleyinde gorek be icim rahatlasin

grognard
21 Mayıs 2016, 04:38
video nun tamamini gorebilseydk guzel olurdu

akbird
21 Mayıs 2016, 10:49
video nun tamamini gorebilseydk guzel olurdu

videoyu tam olarak yukleyinde gorek be icim rahatlasin

Olay daha yeni şuan Araç sahibi ambulansla gitti olay yerinden, taraflar birbirinden şikayetçi olduğu için olayın görüntülerini yayınlayamam malesef. adli vaka bitince yayınlayacağım.

istanbu_gezg
21 Mayıs 2016, 11:27
Olay daha yeni şuan Araç sahibi ambulansla gitti olay yerinden, taraflar birbirinden şikayetçi olduğu için olayın görüntülerini yayınlayamam malesef. adli vaka bitince yayınlayacağım.

heyecanla bekliyoruz nasıl kafasını milletin eline çarptı :D