PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yamaha MT 03 Heyecanlı Taksici Sahil yolu

Eski_kasa
20 Mayıs 2016, 00:07
Taksiciler neden bu kadar heyecanlı ? :D
Kamera Xiomi-yi

https://www.youtube.com/watch?v=aS_NaBOilxM

emretanerc
20 Mayıs 2016, 00:12
Şarkıyı çok beğendim dubstep diye geçiyor sanırım thug life da süper paylaştığın için teşekkürler :)

Eski_kasa
20 Mayıs 2016, 00:17
Şarkıyı çok beğendim dubstep diye geçiyor sanırım thug life da süper paylaştığın için teşekkürler :)

buyur hacı abi

https://www.youtube.com/watch?v=dSDSp012WCc

Sokollu
20 Mayıs 2016, 01:00
Motorun sesi efsane ya :cat:

O taksiciyi yerler :)

Başkan benim mıntıkalarda takılıyorsun, bi ara müsait olunca çay ısmarlayayım ikinize.

(senle motoruna :) )

Eski_kasa
20 Mayıs 2016, 01:08
Motorun sesi efsane ya :cat:

O taksiciyi yerler :)

Başkan benim mıntıkalarda takılıyorsun, bi ara müsait olunca çay ısmarlayayım ikinize.

(senle motoruna :) )

eyw saol başkan

redmap
20 Mayıs 2016, 03:53
Arkadaşlar isyan edip sövdüğünüz taksicilerin çoğunluğu gündelik yedek şöför olarak kullanılan tiplerdir yada sürekli araç değiştiren bir onun arabasından bir bunun arabasından kovulan ortalık malı olmuş taksici değimiyle hiçbir gemiye kaptan olamamış yavşak adamlardır. Adam zaten geçici şöför ne sürdüğü arabaya değer verir nede trafikte insana onun amacı o gününü kurtarıp sadece cebine parasını koymaktır. Arabaya birşey olsa onu bağlamaz yöğmiyeyi bile ödemeden anahtarı atar kaçar trafikteki diğer araçları bırak diğer taksicilere bile saygılı olmaz.Olur olmadık yerde durur müşteri almaması gereken bölgeden müşteri alır trafiği tehlikeye atar vs vs.Ama esas taksiciler bir araçda kalıcı olarak sürekli çalışanlar o plakaya yıllarını verip arabaya çizik gelse cebinden yövmiyeye eklemek zorunda olanlardır. İşte bu adamların çoğunluğu etliye sütlüye karışmayan kazasız belasız şekilde biran önce çalışma saatini doldurup evine ekmeğini götürmek isteyen adamlardır. Bu adamlar emin olun son model şahsi aracı olan birçok bilinçli araç sahibinden bile çok daha dikkatli çok daha titizdir. Trafikte saygılı ve sabırlı olmak zorunda olduğunun bilincindedir.Esas ekmeğinin peşinde olan bir taksici aynı motorcu gibi arabasında yolcu olsun olmasın gözleri fıldır fıldır heryeri keser.Rutin trafikten bunaldığı için insnalarla diyalog kuracak fırsat bulduğunda şeker gibi insan olurlar. Taksiciliği bilmeyen trafikte en çok göze onlar battığı için genelleme yapar basar küfürü. Gel bide olayın içine gir trafiğin kralı taksiciler dersin. Adliyeye yetişemediği için ters yöne zorla sokan ceza gelirse bana gönder diyen savcısımı dersin altın gününe geç kalan sosyete şaklabanların daha hızlı daha hızlı diye çığırtmasımı dersin. Sürekli şöföre sorular soran saçma sapan konulara giren vitesle oynamaya çalışan ayyaşımı dersin. Amk böyle mesleğin en son ayyaşın birini donuna kadar soyup siktir ettim o günden beri araba bile kullanmıyorum.Taksici candır bilinçlisi cana yakını kraldır.

sinan.erkan
20 Mayıs 2016, 08:24
-Aynada çabuk küçülüyorsun. Niye?

Töbe yareppim şirkette olduğumdan kahkaha içimde patladı. :queen:

Eski_kasa
20 Mayıs 2016, 12:52
Redmap

Sen neyin kafasini yasiyosun pampa ? :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

-Aynada çabuk küçülüyorsun. Niye?
Töbe yareppim şirkette olduğumdan kahkaha içimde patladı. :queen:

Sal gitsin reis :D

jimi_hendrix
20 Mayıs 2016, 12:56
şu motora hastayım da almak nasip olmadı

kurubuz
20 Mayıs 2016, 13:08
MT03 vs dizel albea :)
Mt03 kullandığım zamanlarda akselerometre yazılımı ile ile 0-100 ü 5 saniyenin biraz altında ölçmüştüm. Bu tabi benim amatör drag rekorum, profesyoneller 4 saniyeye kadar indirebilir sanıyorum. Taksinin 250 beygir filan olması gerekir mt yi geçmesi için.

Eski_kasa
20 Mayıs 2016, 13:19
MT03 vs dizel albea :)
Mt03 kullandığım zamanlarda akselerometre yazılımı ile ile 0-100 ü 5 saniyenin biraz altında ölçmüştüm. Bu tabi benim amatör drag rekorum, profesyoneller 4 saniyeye kadar indirebilir sanıyorum. Taksinin 250 beygir filan olması gerekir mt yi geçmesi için.

Sana 1 sene evvel fln mesaj atmistim nasildir bu mt 03 die hatirlarmisin bilmem.

O deilde fc motodan tulum siparis ettim o gelsin piste cikarticaz aleti yayinlarim kanaldan izlersiniz umarim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

şu motora hastayım da almak nasip olmadı

Olur be hacı fazla kasma daha iyileride olur ins.