PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bahcelievler - Silivri Tekirdag gezi 19 Mayis

bilalefe
19 Mayıs 2016, 10:51
Merhaba Arkadaslar Bir kac saat sonra (12-13.00) motorumla bahcelivlerden cikip yavas yavas sakin sakin geze geze silivri ordanda belki tekirdagda cay kahve kofte balik farketmez kafa nereye ben oraya tarzinda gezip dolasmak istiyorum . bugun izinli olupta gezmek isteyen arkadaslar ile irtibat kurabilir benimle birlikte gelebilirler. tanismis gezmis dolasmis oluruz. istikamet bati tarafi olup rota degisik olabilir. mangal yapilabilir. degisik fikirlere acigim.

kazasiz belasiz surusler allaha emanet

Schizophren
19 Mayıs 2016, 11:13
Bende bahçelievler'de oturuyorum, aslında sabah 7'de uyanıp kıyıköy ve iğneada gezisi yapıcaktım ama oraları bilmiyorum yolda sürekli gps'e bakmayada üşendim yola çıkmadım :)

Levent
19 Mayıs 2016, 11:24
Dikkatli sürün abicim.. İyi gezmeler.

ardacik
19 Mayıs 2016, 11:56
Bende bahçelievler'de oturuyorum, aslında sabah 7'de uyanıp kıyıköy ve iğneada gezisi yapıcaktım ama oraları bilmiyorum yolda sürekli gps'e bakmayada üşendim yola çıkmadım :)

Bende pazar gunu bi arkadasimla ayni rotaya gitmeyi dusunuyorum bakalim yagmur olmazsa gidicez :)

chet
19 Mayıs 2016, 11:59
Selam beyler.. Bugün değil ama pazar günü kıyıköy iğneada yada buna benzer bir tur düşünen varsa yardımcı olabilirim. Vizede oturuyorum.. bende gezicek arkadaş bulamıyorum :d ayrıca tekirdağ tekliflerinizi de değerlendiririmm... :p keyifli sürüşler

shadow-vt
19 Mayıs 2016, 16:58
tekirdağ konusunda yardımcı olurum soracağın bir şey varsa eğer

Nathan
19 Mayıs 2016, 17:02
Kıyıköye geldim bugün. Dostlar yolu ayrı kendi ayrı, burası bir cennet:)

SAZMAN
19 Mayıs 2016, 18:24
Kıyıköye geldim bugün. Dostlar yolu ayrı kendi ayrı, burası bir cennet:)

FOTO FOTO FOTO