PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Lastiğini nerde taktırabilirim?

mertkakici
17 Mayıs 2016, 16:46
Merhaba , internetten arka lastik siparişi verdim , lastiği normal lastikçiler takarmı yoksa motosiklet servisinemi taktırmalıyım?

Levent
17 Mayıs 2016, 16:48
Hiç bir lastikçi motosiklet lastiğini söküp değiştirmez.(istisnalar hariç)

Bulunduğunuz bölgede bir motosiklet servisine uğrayın.

mertkakici
17 Mayıs 2016, 16:50
Hiç bir lastikçi motosiklet lastiğini söküp değiştirmez.(istisnalar hariç)

Bulunduğunuz bölgede bir motosiklet servisine uğrayın.

Anladım hocam teşekkür ederim , Şimdi çıkıp lastikçilere sormaya gidiyordum :)

caglar48
17 Mayıs 2016, 16:51
En yakın sanayide dukkana gırıyorsun abi ne içiyosun diyorsun yada elinde bi parliamentle gırıyosun usta su tekerı sokebılırmıyız 2 dakıka dıyorsun adamda ınsaflı bırıyle basım gozun ustune yegenım dıyor ve olay bıtıyor sonra tekerı kucaklayıp lastıkcıye gıdıyosun

k_ayhn
17 Mayıs 2016, 21:54
Beşiktaşda buz motor var yakınsa takıyorlar

YERUÇAĞI
17 Mayıs 2016, 23:27
otomobil lastiğini söküp yama yapıp tekrar takmak 10-15 tl arası,motorsikletin lastiğini sadece söküp yenisini yakmak en az 30 tl,,motorsiklet tekerine otomobiller gibi normal içten yapıştırma yama olmuyor bilginiz olsun,,sıcak eritme yama olması gerekiyor,motosiklet lastiğinin yuvarlak ve et kalınlığı ince olması sebebiyle randıman vermiyor,,birde fitil atma da olmuyor,kesinlikle randıman vermiyor,,tecrübelerimle sabittir,,

ya içten sıcak eritme yama yada yeni lastik

Mertcan00
18 Mayıs 2016, 05:47
Elbette söker ama arabadakine benzemez bu özel aletler ile sökülüp test edilmesi gerekiyor motosiklet için özel lastik değiştirenler bu işe uygun makineleri kullanıyor araba lastikçisi dener belki çıkarır ama senin jant ını mahveder ayrıca jantta bir ölçüm cihazı oluyor genellikle onu parçalar arabacılar