PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RKS TITANIC 150 hakkında bilgi

sakaliherif
17 Mayıs 2016, 01:42
yani fiyatı çok hoş ama benim ilk kez karşılaştığım bir marka görüntü itibariyle hoş hiç kullanma fırsatı bulmadım. kullanan ve ya hakkında bilgisi olan aydınlatabilir mi? rks nerenin markası acaba? Çinden getirip Türkiye montajımı ?

kerimt
17 Mayıs 2016, 01:55
yani fiyatı çok hoş ama benim ilk kez karşılaştığım bir marka görüntü itibariyle hoş hiç kullanma fırsatı bulmadım. kullanan ve ya hakkında bilgisi olan aydınlatabilir mi? rks nerenin markası acaba? Çinden getirip Türkiye montajımı ?
Macaristan asıllı marka çinde üretim. Ben kullanıyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz

sakaliherif
17 Mayıs 2016, 02:01
öncelikle motoru önerir misin?
titresimi çok diyorlar doğru mudur?
km de kaç yakıyo?
uzun yol deneyimi nasıldır(daha önce uzun yol yaptın mı)?

Rebulls
17 Mayıs 2016, 08:07
12.000 km oldu anahtar degmedi

harun27
17 Mayıs 2016, 09:20
İyi bir motordur. CBF Apache ybr karşılaştırmasına dahil edilebilir. Bu markalara bütce yetişmiyorsa bana göre alınabilecek tek motordur

akgun20
17 Mayıs 2016, 09:38
5500 km dir kullanıyorum motor güzel diğer cinli markalara nazaran gerçekten iyi kaliteli bir işçilik var hissettiriyor bunu performans olarakta size yeter uzun yola gelicek olursak ben 780 km yol yaptım gidiş dönüş 110 tl benzin yaktı konfor olarak totoyu biraz yoruyor �� yoksa motorda sıkıntı yok

Rebulls
17 Mayıs 2016, 09:45
Motorun + ve - lerini söyleyeyim

++++++++++
1-hafif 130 kg civarı boyu da ufak tefek olunca sürüşü çok kolay oluyor bisiklet gibi hiç bilmeyen adam bile kullanır

2- tabi ki şekil zevk meselesi ama benim hoşuma gidiyor

3- seramik pistonlu

4- eski kasa dijital km görünüşü çok iyi güzel de calışıyor bir sıkıntı görmedim

5-ön 90 arka 110 lastik

6- farklı bir sesi var 6000 deviri geçince vınlıyor hava filtresini sökünce bata gür sesi var

7- bu klasmandaki tüm motorları sürdüm vites aralığı en uzun olan en hızlı kalkan ve en seri motor buydu ama top speed max. 115

8-14-15 Kr yakıyor ortalama

9- dizlerle iyi tutuluyor
------------------(eksileri)

1-totonuzu seviyorsanız uzak durun çok rahatsız bir motor taş gibi sele ve odun gibi amortisörleri var

2-top speed max 115 kesiciyi iptal ederseniz gider çünkü 115 e kadar iyi tırmanıyor

3- artci Selesi dar ve rahatsız

4-yedek parça da sıkıntı yaşamadım ama yaşayanlar olmuş ona dikkat edin

sakaliherif
18 Mayıs 2016, 03:47
teşekkür ederim bilgilendirme için seleyi değiştiremez miyiz ki değişir bence

kerimt
18 Mayıs 2016, 03:55
teşekkür ederim bilgilendirme için seleyi değiştiremez miyiz ki değişir bence

O kadar da rahatsız değil ama uzun yolculuklarda yorar sadece mola verip dinlenmek iyi olur