PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plasti dip

kerimt
17 Mayıs 2016, 00:38
Rks titanic150 mat siyaha kaplansa yada plastidiple boyansa ne kadar tutar tahminen(naked motor)

amamoslavida
17 Mayıs 2016, 00:45
ben plastidip ile mt-03 ü siyah bronz kombinasyonu yaptım 1 kutu siyah 1 kutu bronz harcadım. Depoda dizle tuttuğum yerlerde soyunmalar oldu onu da belirteyim

Onurhan D
17 Mayıs 2016, 00:46
4 tane araba jantına 1 kutusu yetiyor.Ona göre hesapla :)

kerimt
17 Mayıs 2016, 00:56
ben plastidip ile mt-03 ü siyah bronz kombinasyonu yaptım 1 kutu siyah 1 kutu bronz harcadım. Depoda dizle tuttuğum yerlerde soyunmalar oldu onu da belirteyim
Ne kadar zamanda oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:48 ----------

4 tane araba jantına 1 kutusu yetiyor.Ona göre hesapla :)

Kendim yapabileceğimi sanmıyorum detay isteyenbi iş sanırım

amamoslavida
17 Mayıs 2016, 00:57
ilk hafta atmaya başladı. tabi mt-03 ün depo biraz büyük ve ben de hep dizimle sıkarım depoyu.

Onurhan D
17 Mayıs 2016, 01:22
Aslında kendiniz yapabilirsiniz de çok sağlıklı olmadığını söylüyolar.Erken atmaya başlıyor sanırsam.Uygulayanlar cevap yazınca daha net anlaşılır.

kerimt
17 Mayıs 2016, 02:21
ilk hafta atmaya başladı. tabi mt-03 ün depo biraz büyük ve ben de hep dizimle sıkarım depoyu.
Onun bi çözümü var mı peki

TrailBraking
17 Mayıs 2016, 05:00
Yapılan yüzey ve işçiliğe göre değişiyor atma süresi. İki sene boyunca arabasında boyası atmayan da(tazikli suyla yıkanmasına rağmen) var bir haftada sökülen de. Ama sanırım dizlerle fazla temastan dolayı öyle oluyor. Boyayacağınız renkte bir stomp grip bunun üstesinden gelebilir diye düşünüyorum :)

kerimt
18 Mayıs 2016, 02:26
Yapılan yüzey ve işçiliğe göre değişiyor atma süresi. İki sene boyunca arabasında boyası atmayan da(tazikli suyla yıkanmasına rağmen) var bir haftada sökülen de. Ama sanırım dizlerle fazla temastan dolayı öyle oluyor. Boyayacağınız renkte bir stomp grip bunun üstesinden gelebilir diye düşünüyorum :)

Tesekkürler plastidipçileri aradım motor kaplamıyoruz aşınma oluyor dediler folyo kaplamaya bakıcam artık

Carbondioxid
18 Mayıs 2016, 02:31
Folyo/filim daha dayanıklı olur, siyah mat ve orj.. denedim , şahane bir ürün ancak solvent ve aşındırıcılara karşı/sıcak/ısı değişilerine karşı dayanıklı olduğunu söyleyemem.

fearlesboyy
18 Mayıs 2016, 08:30
bunun bııle kalitesi var adi ürün ile yapılanlar cok kısa sürede en ufak temasta soyulacaktır.bu işi profösyonel yapanları yada kaliteli olan ürünlri tercih edin 15 tl ye de plasti dip var kutusu 50 tl ye .ben ucu olanı almıstım renk nası l durucak dıye denemek için hemen sogan kabugu gıbı soyuldu