PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cbr125 Repsole Topcase Çokmu Alakasız Olur?

modifix
16 Mayıs 2016, 13:26
Merhaba arkadaşlar, honda cbr125 repsol rengini cok begendim. Alıp uzun süre hobiden cok sürekli ulaşım aracı olarak kullanacagım. Hergün motor üstünde olacagım yani şehir içinde. Açıkçası cbrdan başkasına içim sinmedi o yüzden neden naked almıyorsun diye sormayın. Sizce repsole Topcase çokmu çirkin olur? Belki yanlara bile spor küçük çanta takabilirim o derece. Sport touring bir hava katabilirmiyim ne dersiniz?

cıbırlover1
16 Mayıs 2016, 13:30
Kardeş sen hiç Mercedes yada Bmw ye römork takıldığinı gördün mü ?

modifix
16 Mayıs 2016, 13:32
Kardeş sen hiç Mercedes yada Bmw ye römork takıldığinı gördün mü ?

Avrupada spor bmw mercedeslerin tavanına ek bagaj ekleyip uzun yol yapanlar vardır bence.

cıbırlover1
16 Mayıs 2016, 13:34
O zaman sıkıntı yok kendi icine siniyorsa taktırabilirsin...

shruikan
16 Mayıs 2016, 13:37
Avrupada spor bmw mercedeslerin tavanına ek bagaj ekleyip uzun yol yapanlar vardır bence.

Z4'e kim bagaj takıyomuş?

ivan bebek
16 Mayıs 2016, 13:38
Bence çirkin olur.tabiki içine sineni al ben de ss seviyorum ama tarif ettiiğin şeye en uygun aletler pcx yada nmax gibi yakışıklı scooterlar.en azından yükünü konforlu taşırsın

Yolcu0
16 Mayıs 2016, 13:42
takabilirsin hocam motor senin sonuçta ama ss motora yakışmıyo burasıda bir gerçek bunun için tasarlanmış modeller var. onlara bakabilirsiniz. cbf inazuma f de grenajlı ufak cc onlara yakışıyor topcase ve yan çanta.. alternatif olarak değerlendirebilirsiniz

modifix
16 Mayıs 2016, 13:43
Hocam z4 ü bilmemde c180 e felan takanlara şahit oldumki cbr125 te zaten dibinr kadar ss bir makine değil . Açıkçası tek aklımı kurcalayan şey bu. Aslında şuan bana kagıt üstünde uygun makine ns200 ama üstüne oturdugumda tamam bu benim makinam diyemedim. Cbr a oturunca direk bi kalp attı makinaya

kuzan14
16 Mayıs 2016, 13:45
Kardeş sen kafana koymuşsun zate bu işi yapmayı, amacın fikir almak değil gibi duruyor

shruikan
16 Mayıs 2016, 13:49
O çantayı motora yakıştırıyosan tak. Şeklini beğendim diyon, çanta takcam diyon; nası iş ben anlamadım.

İşlevsel bi motor istiyosan al bi scooter geç.
Güzel bi motor istiyosan, istediğin motoru al; ama karizmasının da ağzına zıçma.

zaferce
16 Mayıs 2016, 13:57
https://www.motoavm.com/ProductDetails/-givi-xs313-kuyruk-canta/635/5838

RiDeR_2
16 Mayıs 2016, 13:58
Ben görüyorum topcaseli cbrlar, daha dün bi tane gördüm beyaz cbr adam beyaz topcase takmış geriye değilde tam artçı koltuğunun üstüne, artçı koltuğu iptal olmuş ama daha bi toplu görünüyordu, bindi gitti tır tır

istanbu_gezg
16 Mayıs 2016, 14:26
http://i.hizliresim.com/OM2E05.jpg
http://i.hizliresim.com/z4Rn3D.jpg
http://i.hizliresim.com/Gzn3B7.jpg

ALET GERGİNNNNN

MAKİNA GERGİNNNN

bunu yazmasam olmazdı :D

ben bu şekilde izmire gittim ama 125cc rampalrda 80 geçmez vies yükselt birlikte gittiğim gts evo 250cc den daha fazla yaktı....

Bune
16 Mayıs 2016, 14:28

Tavana takılıyorsa sende depo üstü takabilirsin ama ötesine geçme.

shooter1
16 Mayıs 2016, 14:31
Senin ilacın xmax yada bütçe yetmiyor pcx hem sele altı hem topcase ile eşya yönünde rahat olursun

GurdalK
16 Mayıs 2016, 14:34
cbr 125 tamam tam bir süper sport oturuşu olmasa da ss'lar ne günlük kullanıma ne de çantaya uygundur. Çanta konusu Zevk meselesi sizin hoşunuza gidiyorsa sıkıntı yok. renk olarak repsol benim çok hoşuma gidiyor

Apices
16 Mayıs 2016, 14:49
Cbr 125 ve Cbr 250 de çok kötü durmuyor. Sanırım bağlantı demiri gövdeden çok yukarıda kalmadığından.
R25 te iğrenç duruyor. Hatta sym wolf ve pulsar ns250 de bile çanta çok yukarıda kaldığından benim hiç hoşuma gitmiyor şahsen. Yukarıdaki fotoğrafta da çok yukarıda kalmadığından diğerlerinden kötü değil. Sonuçta kullanacak olan sizsiniz.Nasıl size uyuyorsa öyle kullanın. Kimseye bakmayın.

Carbondioxid
16 Mayıs 2016, 14:56
SS ,Naked tiplere arka Topcase yakışmıyor.

Oldskool
16 Mayıs 2016, 15:06
Teşbihte kusur olmaz derler ama arkadaşların z4 benzetmesi yersiz olmuş açıkçası. İnternette yeterince topcaseli cbr örneği bulabilirsin. Eğer içine sinerse takar devam edersin, sinmezsede bi topcase icin istediğin motosikletten vazgeçecek halin yok. Alternatif bir çok çanta mevcut. Ne taşımak için kullanacağınla birlikte kuyruk çantası veya arkadaşlarında söylediği gibi depo üstü çanta alabilirsin. Ama işin açıkçası şehir içinde sürekli ulaşım amaçlı kullanıcam demişsin ve üstelik topcase muhabbetinden yükün olacağı aşikar. Bence 125r senin motorun değil. Çok istiyosan, illa o diyosan da dediğim gibi topcaseye alternatiflere yönelebilirsin eğer topcasenin duruşu içine sinmezse.

Rebulls
16 Mayıs 2016, 15:48
Birader hoşuna gidiyorsa tak zevk meselesi bu işler

atheras
16 Mayıs 2016, 17:16
Alet nalet hocam

OğuzÖztürk
16 Mayıs 2016, 17:17
Merhaba arkadaşlar, honda cbr125 repsol hobiden cok sürekli ulaşım aracı olarak...

Hocam SS modeller ulaşım aracı değildir hobi aracıdır. 125 likte olsa hergün yorucu olur. Bence sorunuz mantıksız olmuş. Bunun yerine maxi scooter özellikle şehir içi ulaşım da daha sağlıklı olacaktır.

modifix
16 Mayıs 2016, 19:00
Hocam SS modeller ulaşım aracı değildir hobi aracıdır. 125 likte olsa hergün yorucu olur. Bence sorunuz mantıksız olmuş. Bunun yerine maxi scooter özellikle şehir içi ulaşım da daha sağlıklı olacaktır.

Hocam scooter deneyimim var ve sandalye gibi oturma pozisyonu oldugu için yük belde oluyor ve belimi agrıtıyor o yüzden bu tip motosikletin daha rahat olduğu düşüncesindeyim. Şehir içinde günde toplam 50-70km arası yol yapıcam pek yoracagını sanmıyorum. Kafamdaki Tek soru işareti repsole çanta takma işi

weirdo1
16 Mayıs 2016, 20:09
Tamda bugün, cbr250 repsol gördüm. 40-45 litre topcase'ini aynı bahsettiğin şekilde repsol yapmıştı, alt kısım full beyaz, üst kapağı repsol renkleriydi. Bence siyah top case den iyi duruyordu.

Kameramda kayıttaydı ama, şimdi onu bulup yüklemek falan kim uğraşacak:)