PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tecrübeli Abilerden Motor Önerisine İhtiyacım Var !!

bugrahan155
15 Mayıs 2016, 08:09
Merhaba abiler ilk motorumu almaya karar verdim ama ne alacağım hiçbir fikrim yok tecrübeli olanların yardımına ihtiyacım var bir kaç kişiyle konustum boyum dolayısıyla bazı motorları rahatça kullanamayabilirmişim onun için ne tavsiye edersiniz acaba boyum 1.91 yamaha yzf r125 lere baktım ama rahatça kullanabilirmiyim bilemiyorum eğer o olmazsa ne önerirsiniz ? bu arada yaşım gerekçesiyle 25 hp ye kadar kullanabiliyorum alıcagım ehliyetten dolayı bu faktörüde göz önünde bulundurun lütfen fiyat 5 -7 arası

Mertcan00
15 Mayıs 2016, 08:25
Deneyimli değilim ama xtc111 in konusunda anlattım ben bu motorlar hakkında düşüncemi

Yolcu0
15 Mayıs 2016, 08:48
ilk motorunmuş bu yüzden racingle başlama bu senin öğrenme motorun, motoru parçalaman gerek. burada boy vs hiç bir şeye takılmaman gerek. yok motor altımda sırıtır yok ben motorun üstünde sırıtırım vs hiç bir şeye takılmaman gerekiyor. ybr al deriz ybr alınmaz artık fiyatı malum. benim önerim mondial drift gibi çinlilere yönel. beğen al birisini motorun haşadını çıkar delicesine bin mümkün her şeyi öğrenmeye çalış. öğrenirken zaten aklında motorlar hakkında belli bir takım fikirler oluşur. 2. motorunda boy kilo vs ne istersen ona göre bir motor alırsın. 0 dan ss ile başlayıp grenaja yatıracağın parayıda daha iyi ekipmana yatırırsın. benim fikrim bu yönde

bugrahan155
15 Mayıs 2016, 08:54
abi ybr ler güzel aslında fakat artık çok çakal işi oldu onun için onlara pek sıcak bakmıyorum racing ile başlarsam ne gibi sıkıntılar olur ?

Yolcu0
15 Mayıs 2016, 09:05
abi ybr ler güzel aslında fakat artık çok çakal işi oldu onun için onlara pek sıcak bakmıyorum racing ile başlarsam ne gibi sıkıntılar olur ?

racinglerin gördüğün ön taraftaki plastikler, farlar, yanlardaki plastikler vs onların hepsi para ucuz rakamlarda değil. gerek yok yani boşu boşuna masraf yapma ona verceğin paraya 300 liralık mont değil 700 liralık mont alırsın 1 kerede düşmücen her düşüşünde yaptırırsın illa takoz vs takılıyor ama düşüyosun sonuçta değiştirmesen bile ileride satarken alan adam 2.kez düşünecek bu motor kazalı değeri daha az olması gerek diye ;) o yüzden önce çinli ile işi pişir sonra japon ile yemeği ye :D