PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mondial 125 mx grumble 2.el(Bi el atin yav :))

AyberkOCAK
15 Mayıs 2016, 11:35
Merhaba arkadaslar insallah 3-5 güne araniza katilicam bende :) 125 mx grumble buldum 2.100 liraya pazarlik falan en fazla 1800 e iner diye dusunuyorum muayenesi bitmiş fren hidroligi cami diye bir parcasi catlakmis ve akusu bitik sigorta ruhsat plaka 300 civari tutacak bende 2500 falan motorsiklete ayirmayi dusunuyorum 2014 model 14000 km de sizce alinir mi ne dersiniz kazasi yok ilk defa alacagim ne yapilir bilmiyorum muayeneyi ona mi yaptirmaliyim muayeneden gecmeme gibi bi sansi olabilir mi beni yapmam gerekebler dikkat etmem gerekenler vs. Bilgilendirirseniz cok sevinirim. A dan z ye cahilim 2.el konusunda cunku biraz :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Neden kimse yardımcı olmuyor anlamis değilim sabırsız mıyım acaba :) diğer konular patliyo dakikada 5 mesaj var

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

Zor bişey mi istedim bi sürü insan bakmış

Emreaygn
15 Mayıs 2016, 11:56
Iyi gunler motor icin o para o km cok fazla ben biraz daha bekleyin baska bi fırsat yakalayin derim 14.000 km de mondial sizi caninizdan edip motordan sogutabilir o motorun zaten 0 i ne kadar ki biraz daha bekleyim bulaşmayin derim illa bulasacaksaniz muayeneyi kirik dokugunu herseyini yaptirsinlar oyle alin ama bence acele etmeyin o motor beklentilerinizi karsilamayabilir guzel motor ama 14.000 km de nelerle karsilascaginiz bi piyango olur

solmyr
15 Mayıs 2016, 12:06
1800'e 5000km motor mu verecekler? bildiğin iyi bir ustan varsa, al gitsin. o motorun temizi 2500 eder. sana çıkaracağı azami masraf da 700tl. kafan rahat olmuş olur.

Mengu16
15 Mayıs 2016, 12:11
Bende o motorun aynısı var. Motor hacmini 210cc'ye çıkardım roket oldu. Şu anda 20 bin km'de ve hiç sorunu yok.
http://oi63.tinypic.com/23jrf37.jpg
http://oi63.tinypic.com/2el5rwm.jpg

AyberkOCAK
15 Mayıs 2016, 12:15
Ama bildigim usta hic yok ya diyorum ya yeniyim :)

MeNGuC
15 Mayıs 2016, 12:15
Adam bildiğin motoru eşek niyetine kulanmış adam gibi bakımda yapmamıştır ne yağına ne suyana bile bakıldığı bence muama 3 kuruş fazla olsun eli ayağı temiz olana bulaş hiç yoksa :)

AyberkOCAK
15 Mayıs 2016, 16:41
1800'e 5000km motor mu verecekler? bildiğin iyi bir ustan varsa, al gitsin. o motorun temizi 2500 eder. sana çıkaracağı azami masraf da 700tl. kafan rahat olmuş olur.
Haklisiniz hocam ama hic usta tanidigim yok maalesef keske olsa diyorum ya yeniyim daha ilk motorum olcak :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

Iyi gunler motor icin o para o km cok fazla ben biraz daha bekleyin baska bi fırsat yakalayin derim 14.000 km de mondial sizi caninizdan edip motordan sogutabilir o motorun zaten 0 i ne kadar ki biraz daha bekleyim bulaşmayin derim illa bulasacaksaniz muayeneyi kirik dokugunu herseyini yaptirsinlar oyle alin ama bence acele etmeyin o motor beklentilerinizi karsilamayabilir guzel motor ama 14.000 km de nelerle karsilascaginiz bi piyango olur

Valla sifirini bulamadim ki fiyat karsilastirmasi yapayim mondial kaldirmis piyasadan :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:20 ----------

Adam bildiğin motoru eşek niyetine kulanmış adam gibi bakımda yapmamıştır ne yağına ne suyana bile bakıldığı bence muama 3 kuruş fazla olsun eli ayağı temiz olana bulaş hiç yoksa :)

Valla cok anlamiyorum ama gördüğüm kadariyla temiz duruyo bakmis ta olabilir hem temizini iyi kotu bakilmisini anlayabilecek durumda miyim bilmiyorum :D motorcu arkadasim tanidigimda yokki arkadas kime baktiracaz ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Bende o motorun aynısı var. Motor hacmini 210cc'ye çıkardım roket oldu. Şu anda 20 bin km'de ve hiç sorunu yok.
http://oi63.tinypic.com/23jrf37.jpg
http://oi63.tinypic.com/2el5rwm.jpg
Hocam sizi takip ediyorum ben zaten o konuda baya heyecanliydi asamalarini falan hep izlemistim burayada gelmenizi bekliyodum zaten :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

Bide ben arabalarla kiyasliyorum mesela bizim 10 yasinda araba 280000 km olmus tas gibi gidiyo bu cin mallarida bu kadar kotu olamaz bence ya yaptirirsin ufak tefek isini gorur gibime geliyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

Yardimlarinizi bekliyorum :)