PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : -Ufak bir hafta sonu videosu-Not: R1 yok Gsx-r 600 var yeter ki siz mutlu olun :)

Ufuk Uzun
14 Mayıs 2016, 12:54
https://www.youtube.com/watch?v=SkvgOqkDeDA

Gaz kontrolü üzerinde çalışıyorum, zamanla daha akışkan ve bütünlük gösteren sürüş videoları gelecektir.

Erkan344
14 Mayıs 2016, 13:05
GaZlama. videosu desek daha uygun olur:)

macremmm
14 Mayıs 2016, 14:03
hocam burada yaklaşık olarak hızınız nedir acaba

Darkcity2000
14 Mayıs 2016, 14:20
Gazla fazla oynuyorsun sürekli açıp kapatıyorsun hani keskin virajda yok.. Gazı daha yumuşak yolun durumuna göre kullanmakta fayda var.

Ufuk Uzun
14 Mayıs 2016, 14:42
Gazla fazla oynuyorsun sürekli açıp kapatıyorsun hani keskin virajda yok.. Gazı daha yumuşak yolun durumuna göre kullanmakta fayda var.

Yaklaşık 3 yıllık bir aramız oldu, hatta RC390 alıp bir süre ona kullanmayı bile düşündüm lakin bir kaç test sürüşünden sonra RC'e gerek olmadığını fark ettim alışma sürecindeyim diye biliriz. Samimiyetiniz ve iyi niyetiniz ile dile getirdiğiniz hataların farkındayım ama şuan bir hissiyat sorunum var tam olarak motosikleti hissedemiyorum bu yüzden gaz kontrolüm yumuşak olamıyor, daha sert ve daha kontrolsüz kullanıyorum lakin umuyorum ki yaz sezonu bitmeden bu eksiklerimi gidererek eski performansımı yakalayacağım. ilginiz için teşekkür ederim.

hocam burada yaklaşık olarak hızınız nedir acaba

200km altına inmemeye çalıştım lakin bazı yerlerde 180km civarı da gittiğim oldu tünel de +250km genel olarak tünel dışın da ortalama 210km civarı hızım.

GaZlama. videosu desek daha uygun olur:)

Keşke diye bilsem ama ben daha o kıvam da değilim bu biraz daha gazlama değilde sanma videosu açıkçası. :)

kuzan14
14 Mayıs 2016, 15:11
Maşallah, 2 sene sonra ben de alıcam bi suzuki hayırlısıyla :)

DKN
14 Mayıs 2016, 15:17
daha stabil, akıcı kullanabilmen lazım ::whip:: çalışmaya devam :cat:

Ufuk Uzun
14 Mayıs 2016, 15:21
Maşallah, 2 sene sonra ben de alıcam bi suzuki hayırlısıyla :)

İnşallah kardeşim, RC den sonra gayet zamanlı ve güzel bir tercih olur. Ondan 2 sene sonra da R1 alırsın beraber video çeker atarız tek başıma yetişemiyorum ben bunlara. :)

daha stabil, akıcı kullanabilmen lazım ::whip:: çalışmaya devam :cat:

Teşekkür ederim, elimden geleni yaparak size laik olmaya çalışacağım. :)

Darkcity2000
14 Mayıs 2016, 16:25
Hocam motora ara verdiysen adaptasyon egitimi almanda fayda var, deneme yanilma ile riske girmeemek lazim. O bilegin kapali alanda dar mekanlarda manevralarla hassaaslasmasi lazim..

Bartas3010
14 Mayıs 2016, 16:59
Sen kaskı bağlamadın mı ben mi öyle gördüm :) 01:02

Ufuk Uzun
14 Mayıs 2016, 17:43
Sen kaskı bağlamadın mı ben mi öyle gördüm :) 01:02

Kask bağlı ama o saniyede sanıyorum ki arta kalan ip kısmı göz yanılması yapıyor, hatta ben bile izleyince şüphe etmedim değil. :)

Hocam motora ara verdiysen adaptasyon egitimi almanda fayda var, deneme yanilma ile riske girmeemek lazim. O bilegin kapali alanda dar mekanlarda manevralarla hassaaslasmasi lazim..

Açıkçası bu yüzden RC390'a yönelmiştim bir süre için iyi olur diyordum ama inanın küçük bir motosikleti kullanmak büyük bir motosikletten daha zor geliyor, tepkilerini tam olarak kestiremiyor planladığım şekilde gidemiyorum lakin yolun boş olmasından kaynaklı böyle bir kullanım söz konusu normal şartlar da savurgan bir sürüş tarzım yok, C.S.S eğitimi alacağım 1 ve 2 kur olarak ama onların da belli bir kişi sayısı var onu bekliyorum bu süreçte de dikkatli sakin, olabildiğince bilinçli kullanmaya çalışıyorum. Aktif kullanıma döneli 1 hafta civarı oldu 60 gün için de bazı şeyler yerli yerine oturur diye düşünüyorum üstüne C.S.S de psikolojik beni rahatlatıp kullanımı sadeleştirecektir.

brooklynnn
14 Mayıs 2016, 20:28
R1li videoyu bekliyoruz